Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nová Lhota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Lhota

Penzion U Černého Potoka

8,8

Penzion U Černého Potoka

Ubytování (Penzion) Penzion U Černého Potoka. Tento penzion se nachází v obci Nová Lhota na svazích chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Ubytování Penzion U Černého Potoka se nachází ve městě Nová Lhota (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Černého Potoka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Černého Potoka momentálně evidujeme 161 recenzí.

RS Vápenky

RS Vápenky

Ubytování (Chata) RS Vápenky. RS Vápenky nabízí ubytování v Nové Lhotě s kuchyní, fitness centrem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování RS Vápenky se nachází ve městě Nová Lhota (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata RS Vápenky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata U dubu

Chata U dubu

Ubytování (Chata) Chata U dubu. Chata U dubu se nachází v Nové Lhotě, 35 km od Piešťan. Chata má satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou. Ubytování Chata U dubu se nachází ve městě Nová Lhota (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata Chata U dubu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatka 3

Chatka 3

Ubytování (Chata) Chatka 3. Chatka 3 se nachází v Nové Lhotě. Tato chata nabízí fitness centrum, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chatka 3 se nachází ve městě Nová Lhota (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata Chatka 3 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.