Hledat

Ubytování

Ubytování město Nova Levante

Ve městě Nova Levante (Itálie) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nova Levante

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nova Levante

[LAGO DI CAREZZA] Dolomiti Vista Mozzafiato

10

[LAGO DI CAREZZA] Dolomiti Vista Mozzafiato

Ubytování[LAGO DI CAREZZA] Dolomiti Vista Mozzafiato. [LAGO DI CAREZZA] Dolomiti Vista Mozzafiato nabízí ubytování v obci Nova Levante, 35 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování [LAGO DI CAREZZA] Dolomiti Vista Mozzafiato se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Karerhof Apt Diamantidi

10

Karerhof Apt Diamantidi

UbytováníKarerhof Apt Diamantidi. Karerhof Apt Diamantidi nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 2,8 km od jezera Carezza. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Karerhof Apt Diamantidi se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bergkristall

10

Apartment Bergkristall

Ubytování (Apartmány) Apartment Bergkristall. Apartment Bergkristall se nachází v obci Nova Levante a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 5,8 km od jezera Carezza. Ubytování Apartment Bergkristall se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Karerhof Apt Rosengarten

10

Karerhof Apt Rosengarten

UbytováníKarerhof Apt Rosengarten. Karerhof Apt Rosengarten se nachází 2,8 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na hory. Ubytování Karerhof Apt Rosengarten se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angerle Hof

9,7

Angerle Hof

Ubytování (Farma) Angerle Hof. Angerle Hof je fungující jihotyrolská farma v obci Karersee, 5 minut jízdy od jezera Carezza a 8 km od Welschnofenu. Ubytování Angerle Hof se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Christian

9,6

Haus Christian

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Christian. Haus Christian se nachází ve Welschnofenu, 30 minut jízdy od přírodního parku Sciliar. Nabízí zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Christian se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Karerhof

9,6

Karerhof

Ubytování (Apartmány) Karerhof. Fama Karerhof se nachází v Nova Levante, 7 minut jízdy od jezera Carezza a 5 km od lyžařského areálu Carezza. Ubytování Karerhof se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Deluxe suite in the Dolomites with sauna near the ski slopes, 20 min from Bolzano

9,5

Deluxe suite in the Dolomites with sauna near the ski slopes, 20 min from Bolzano

Ubytování (Apartmán) Deluxe suite in the Dolomites with sauna near the ski slopes, 20 min from Bolzano. Deluxe suite in the Dolomites se nachází v obci Nova Levante, 4,5 km od jezera Carezza a 41 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Deluxe suite in the Dolomites with sauna near the ski slopes, 20 min from Bolzano se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Charme Hotel Friedrich

9,5

Charme Hotel Friedrich

UbytováníCharme Hotel Friedrich. Charme Hotel Friedrich je moderní 3hvězdičkový hotel s celoročním venkovním bazénem a wellness centrem. Ubytování Charme Hotel Friedrich se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Claudia

9,4

Haus Claudia

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Claudia. Haus Claudia se nachází v Nova Levante, 400 metrů od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Haus Claudia se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Christian

9,4

Apartment Christian

Ubytování (Apartmány) Apartment Christian. Apartmány Christian se nachází v obci Nova Levante-Welschnofen, 5 minut jízdy od jezera Lago di Carezza a 15 km od lyžařského areálu Vigo di Fassa. Ubytování Apartment Christian se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heinzenhof

9,4

Heinzenhof

Ubytování (Venkovský dům) Heinzenhof. Heinzenhof se nachází v obci Nova Levante, 7 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Heinzenhof se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Herta B&B

9,3

Haus Herta B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Herta B&B. Haus Herta B&B se nachází 5,7 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Haus Herta B&B se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ulrike

9,3

Residence Ulrike

Ubytování (Apartmány) Residence Ulrike. Residence Ulrike se nachází v obci Nova Levante v regionu Trentino Alto Adige, 6,8 km od jezera Carezza. Ubytování Residence Ulrike se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Welscher

9,3

Apartment Welscher

Ubytování (Apartmán) Apartment Welscher. Apartment Welscher se nachází v obci Nova Levante, pouhých 450 metrů od nejbližších sjezdovek a lanovky Laurin, a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Apartment Welscher se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tyrol Living & Cafe

9,2

Tyrol Living & Cafe

Ubytování (Apartmány) Tyrol Living & Cafe. Tyrol Living & Cafe se nachází v obci Nova Levante, 5,4 km od jezera Carezza. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tyrol Living & Cafe se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Berghaus Rosengarten

9,2

Hotel Berghaus Rosengarten

UbytováníHotel Berghaus Rosengarten. Tento 3hvězdičkový hotel s panoramatickým výhledem na pohoří Latemar a Rosengarten nabízí cyklistické výlety, bezplatnou saunu a restauraci s terasou. Ubytování Hotel Berghaus Rosengarten se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kellnerhof

9,2

Kellnerhof

Ubytování (Farma) Kellnerhof. Kellnerhof se nachází v obci Nova Levante, 7,6 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kellnerhof se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Löwen

9,1

Gasthof Löwen

UbytováníGasthof Löwen. Gasthof Löwen je vzdálený 1,5 km od obce Welschnofen. Nabízí restauraci, saunu a pokoje s koberci a satelitní LCD TV. Ubytování Gasthof Löwen se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Engel 2

9,1

Residence Engel 2

Ubytování (Apartmány) Residence Engel 2. Residence Engel 2 se nachází v obci Nova Levante, 5 minut chůze od centra. Nabízí panoramatický výhled na Dolomity a apartmány v horském stylu se zahradou. Ubytování Residence Engel 2 se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stern B&B & Suite Apartments

9,1

Stern B&B & Suite Apartments

Ubytování (Hotel) Stern B&B & Suite Apartments. Tříhvězdičkový Superior Hotel Stern se nachází jen 1 km od Nova Levante a 500 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Stern B&B & Suite Apartments se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Kohler Bernhard

9,1

Haus Kohler Bernhard

Ubytování (Apartmány) Haus Kohler Bernhard. Haus Kohler Bernhard se nachází na klidném místě s výhledem na Dolomity a nabízí skvělé spojení lanovkou z Nova Levante do lyžařské a turistické oblasti... Ubytování Haus Kohler Bernhard se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moseralm Dolomiti Spa Resort

9,1

Moseralm Dolomiti Spa Resort

Ubytování (Hotel) Moseralm Dolomiti Spa Resort. Moseralm Dolomiti Spa Resort nabízí přístup na lyžích od dveří ke 2 sjezdovkám v Carezze, bezplatnou posilovnu a krytý bazén a prostorné pokoje v alpském... Ubytování Moseralm Dolomiti Spa Resort se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni B&B Apartments Plank

9

Garni B&B Apartments Plank

Ubytování (Apartmány) Garni B&B Apartments Plank. Garni B&B Apartments Plan se nachází ve Welschnofenu v regionu Trentino Alto Adige. Ubytování Garni B&B Apartments Plank se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Obkircher

9

Apartment Obkircher

Ubytování (Apartmán) Apartment Obkircher. Apartment Obkircher je zařízený v alpském stylu, má balkon a nachází se v obci Nova Levante, vedle autobusové zastávky, odkud jezdí spoje na sjezdovky. Ubytování Apartment Obkircher se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

NRH Laurin Karersee

9

NRH Laurin Karersee

Ubytování (Prázdninový dům) NRH Laurin Karersee. NRH Laurin Karersee se nachází v obci Nova Levante, v blízkosti jezera Carezza. Ubytování NRH Laurin Karersee se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Haus Martin

8,9

Apartments Haus Martin

Ubytování (Apartmány) Apartments Haus Martin. Apartments Haus Martin se nachází v obci Nova Levante, 5,4 km od jezera Carezza a 42 km od průsmyku Pordoi. Nabízí výhled na hory, terasu a bezplatné... Ubytování Apartments Haus Martin se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv Hotel Schönwald

8,8

Aktiv Hotel Schönwald

Ubytování (Hotel) Aktiv Hotel Schönwald. Hotel Schönwald s výhledem na hřebeny Latemar a Catinaccio nabízí pokoje v alpském stylu a restauraci. Stojí 2 km od lanovky Nova Levante-Laurin I. Ubytování Aktiv Hotel Schönwald se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mounthotel Niggl

8,8

Mounthotel Niggl

Ubytování (Hotel) Mounthotel Niggl. Panoramahotel Nigglhof se nachází v obci Nova Levante v prostředí nádherných Dolomit a kdykoli v roce je tím pravým místem pro relaxační a regenerační... Ubytování Mounthotel Niggl se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel B&B Pardeller

8,8

Hotel B&B Pardeller

Ubytování (Hotel) Hotel B&B Pardeller. Pardeller se nachází v malé vesnici Nova Levante a nabízí útulné pokoje zařízené v tradičním jihotyrolském stylu. Ubytování Hotel B&B Pardeller se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Angelika

8,7

Haus Angelika

Ubytování (Apartmány) Haus Angelika. Haus Angelika se nachází v obci Nova Levante, 6,2 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Angelika se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Grand Hotel Carezza

8,7

Residence Grand Hotel Carezza

Ubytování (Apartmány) Residence Grand Hotel Carezza. Residence Grand Hotel Carezza se nachází v obci Nova Levante v regionu Trentino Alto Adige, 1,3 km od jezera Carezza. Ubytování Residence Grand Hotel Carezza se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosengarten

8,6

Hotel Rosengarten

Ubytování (Hotel) Hotel Rosengarten. Hotel Rosengarten se nachází v obci Levante a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Rosengarten se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Romantik Hotel Post

8,5

Romantik Hotel Post

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Post. Romantik Hotel Post se nachází v obci Nova Levante, v blízkosti jezera Carezza a na úpatí hor Latemar a Catinaccio, a nabízí wellness centrum, vnitřní a... Ubytování Romantik Hotel Post se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bike & Ski Hotel Diana

8,4

Bike & Ski Hotel Diana

UbytováníBike & Ski Hotel Diana. Bike & Ski Hotel Diana má dobrou polohu pro outdoorové aktivity po celý rok, jen 3 km od sjezdovek ve středisku Carezza. Ubytování Bike & Ski Hotel Diana se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa nel bosco di Gabri E Ale

8,3

Casa nel bosco di Gabri E Ale

Ubytování (Apartmán) Casa nel bosco di Gabri E Ale. Casa nel bosco di Gabri E Ale se nachází asi 1,6 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Casa nel bosco di Gabri E Ale se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Central

8,3

Hotel Central

UbytováníHotel Central. Hotel Central se nachází 800 metrů od sjezdovky Laurin a nabízí výhled na Dolomity, pokoje v alpském stylu, venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTI - Golf Hotel Carezza

8,2

APPARTAMENTI - Golf Hotel Carezza

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTI - Golf Hotel Carezza. APPARTAMENTI - Golf Hotel Carezza se nachází 4,4 km od jezera Carezza a nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování APPARTAMENTI - Golf Hotel Carezza se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Fronza alle Coronelle - Kölner Hütte

8,1

Rifugio Fronza alle Coronelle - Kölner Hütte

UbytováníRifugio Fronza alle Coronelle - Kölner Hütte. Rifugio Fronza alle Coronelle - Kölner Hütte se nachází v Dolomitech, 2300 metrů nad mořem. Nabízí pokoje s výhledem na hory. Ubytování Rifugio Fronza alle Coronelle - Kölner Hütte se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Adler

8,1

Hotel Adler

Ubytování (Hotel) Hotel Adler. Hosté Hotelu Adler ocení vřelé přivítání a pohodlné ubytování. Ubytování Hotel Adler se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engel Gourmet&Spa

7,6

Engel Gourmet&Spa

Ubytování (Hotel) Engel Gourmet&Spa. Wellnesshotel Engel se nachází v obci Nova Levante a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Engel Gourmet&Spa se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento tra le Dolomiti

1

Appartamento tra le Dolomiti

UbytováníAppartamento tra le Dolomiti. Ubytování se nachází 5,6 km od jezera Carezza, 42 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Appartamento tra le Dolomiti nabízí ubytování v obci Nova... Ubytování Appartamento tra le Dolomiti se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

ROMANTICO BILOCALE CON PANORAMA MOZZAFIATO

ROMANTICO BILOCALE CON PANORAMA MOZZAFIATO

UbytováníROMANTICO BILOCALE CON PANORAMA MOZZAFIATO. ROMANTICO BILOCALE CON se nachází 35 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. PANORAMA MOZZAFIATO nabízí ubytování v obci Nova Levante. Ubytování ROMANTICO BILOCALE CON PANORAMA MOZZAFIATO se nachází ve městě Nova Levante (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Nova Levante

Město Nova Levante se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Nova Levante.