Hledat

Ubytování

Ubytování město Nótos

Ve městě Nótos (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nótos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nótos

Corfu Aquamarine

9,5

Corfu Aquamarine

Ubytování (Hotel) Corfu Aquamarine. Located in Nótos, 400 metres from Notos Beach, Corfu Aquamarine provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Corfu Aquamarine se nachází ve městě Nótos (Řecko - Korfu).

Panorama Notos

9,5

Panorama Notos

Ubytování (Apartmány) Panorama Notos. With sea views, Panorama Notos is set in Nótos and has a restaurant, room service, bar, garden and terrace. Ubytování Panorama Notos se nachází ve městě Nótos (Řecko - Korfu).

Aggelos's house

Aggelos's house

Ubytování (Prázdninový dům) Aggelos's house. Situated just 200 metres from Notos Beach, Aggelos's house features accommodation in Nótos with access to a garden, a terrace, as well as a shared kitchen. Ubytování Aggelos's house se nachází ve městě Nótos (Řecko - Korfu).

Marilena's house

Marilena's house

Ubytování (Prázdninový dům) Marilena's house. Located just 200 metres from Notos Beach, Marilena's house provides accommodation in Nótos with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Marilena's house se nachází ve městě Nótos (Řecko - Korfu).

Βίλλα Λου

Βίλλα Λου

Ubytování (Vila) Βίλλα Λου. Located in Nótos, within 1.5 km of Notos Beach and 1. Ubytování Βίλλα Λου se nachází ve městě Nótos (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nótos

Město Nótos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nótos.