Hledat

Ubytování

Ubytování město Nopíyia

Ve městě Nopíyia (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nopíyia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nopíyia

V & G Cozy Apartments

9,9

V & G Cozy Apartments

Ubytování (Aparthotel) V & G Cozy Apartments. V & G Cozy Apartments has sea views, free WiFi and free private parking, set in Nopíyia, 400 metres from Drapanias Beach. Ubytování V & G Cozy Apartments se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Cactus

9,7

Cactus

Ubytování (Apartmán) Cactus. Situated in Nopíyia, within less than 1 km of Drapanias Beach, Cactus offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Cactus se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Cretanblossom

9,7

Cretanblossom

Ubytování (Vila) Cretanblossom. Cretanblossom se nachází v obci Nopíyia a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Cretanblossom se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Villa Nopigia Homeleader

9

Villa Nopigia Homeleader

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nopigia Homeleader. Villa Nopigia Homeleader se nachází v Nopíyii, 450 metrů od pláže Drapanias, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním... Ubytování Villa Nopigia Homeleader se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Villa in Nopigia with pool

Villa in Nopigia with pool

Ubytování (Vila) Villa in Nopigia with pool. Villa in Nopigia with pool se nachází v Nopíyii, 450 metrů od pláže Drapanias, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a grilem. Ubytování Villa in Nopigia with pool se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Nopigeia Villa Sleeps 4 with Pool and Air Con

Nopigeia Villa Sleeps 4 with Pool and Air Con

Ubytování (Vila) Nopigeia Villa Sleeps 4 with Pool and Air Con. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Nopigeia Villa Sleeps 4 with Pool and Air Con is situated in Nopíyia. Ubytování Nopigeia Villa Sleeps 4 with Pool and Air Con se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Sargos Rooms Nopigeia

Sargos Rooms Nopigeia

Ubytování (Hotel) Sargos Rooms Nopigeia. Sargos Rooms Nopigeia se nachází v Nopíyii, 650 metrů od pláže Drapanias. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sargos Rooms Nopigeia se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Villa in Nopigia with garden

Villa in Nopigia with garden

Ubytování (Vila) Villa in Nopigia with garden. Villa in Nopigia with garden se nachází v Nopíyii, 450 metrů od pláže Drapanias, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a grilem. Ubytování Villa in Nopigia with garden se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Villa in Nopigia with private pool

Villa in Nopigia with private pool

Ubytování (Vila) Villa in Nopigia with private pool. Villa in Nopigia with private pool se nachází v Nopíyii a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a terasou. Ubytování Villa in Nopigia with private pool se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Sea Front House

Sea Front House

Ubytování (Vila) Sea Front House. Boasting pool views, Sea Front House offers accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities, around 400 metres from Drapanias... Ubytování Sea Front House se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Flisvos House

Flisvos House

Ubytování (Prázdninový dům) Flisvos House. Featuring garden views, Flisvos House features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 300 metres from Drapanias Beach. Ubytování Flisvos House se nachází ve městě Nopíyia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Nopíyia

Město Nopíyia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Nopíyia.