Hledat

Ubytování

Ubytování město Nisakion

Ve městě Nisakion (Řecko) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nisakion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nisakion

Spyridon Suite (Luxury Apartment)

10

Spyridon Suite (Luxury Apartment)

Ubytování (Apartmán) Spyridon Suite (Luxury Apartment). Located in Nisakion, 200 metres from Nissaki Beach and 450 metres from Nissaki Beach, Spyridon Suite (Luxury Apartment) provides accommodation with free... Ubytování Spyridon Suite (Luxury Apartment) se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Sunrise luxury villa

9,9

Sunrise luxury villa

Ubytování (Prázdninový dům) Sunrise luxury villa. Sunrise luxury villa se nachází v Nisakionu, 100 metrů od pláže Nissaki a 500 metrů od pláže Nissaki, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Sunrise luxury villa se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

A PLACE TO RELAX

9,5

A PLACE TO RELAX

Ubytování (Apartmán) A PLACE TO RELAX. Boasting garden views, A PLACE TO RELAX features accommodation with a garden and a balcony, around 700 metres from Nissaki Beach. Ubytování A PLACE TO RELAX se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Amalia Complex

9,2

Amalia Complex

Ubytování (Apartmány) Amalia Complex. Amalia Complex se nachází v Nisakionu, 350 metrů od pláže Nissaki a necelý 1 km od pláže Nissaki. Ubytování Amalia Complex se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Nissaki Apartments and Vasilis House

8,3

Nissaki Apartments and Vasilis House

Ubytování (Apartmány) Nissaki Apartments and Vasilis House. Situated 200 metres from Nissaki Beach, Nissaki Apartments and Vasilis House offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Nissaki Apartments and Vasilis House se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Villa Selini

Villa Selini

Ubytování (Vila) Villa Selini. Villa Selini se nachází v Nisakionu, 200 metrů od pláže Nissaki a 550 metrů od pláže Nissaki. Ubytování Villa Selini se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Villa Nefeli

Villa Nefeli

Ubytování (Vila) Villa Nefeli. Villa Nefeli se nachází v Nisakionu a nabízí gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Nefeli se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Apartment Nisaki

Apartment Nisaki

Ubytování (Apartmán) Apartment Nisaki. Apartment Nisaki has a balcony and is situated in Nisakion, within just less than 1 km of Kaminaki Beach and a 14-minute walk of Nissaki Beach. Ubytování Apartment Nisaki se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Olga Apartment - new for 2020 - Nissaki

Olga Apartment - new for 2020 - Nissaki

Ubytování (Apartmán) Olga Apartment - new for 2020 - Nissaki. Situated in Nisakion in the Corfu region, Olga Apartment - new for 2020 - Nissaki features a garden. Ubytování Olga Apartment - new for 2020 - Nissaki se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Nisaki Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Nisaki Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Nisaki Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Nisaki Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is set in Nisakion. Ubytování Nisaki Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Sea-View House next to the Beach

Sea-View House next to the Beach

Ubytování (Apartmán) Sea-View House next to the Beach. Set in Katávolos in the Corfu region, Sea-View House next to the Beach has a garden. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Sea-View House next to the Beach se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Rizes Sea View

Rizes Sea View

Ubytování (Vila) Rizes Sea View. Rizes Sea View se nachází v Nisakionu, v blízkosti pláže Krouzeri a 1,3 km od pláže Nissaki. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Ubytování Rizes Sea View se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Vallias Seaview 2BD Apartment by Konnect, Nisaki Corfu

Vallias Seaview 2BD Apartment by Konnect, Nisaki Corfu

Ubytování (Apartmán) Vallias Seaview 2BD Apartment by Konnect, Nisaki Corfu. Vallias Seaview 2BD Apartment by Konnect, Nisaki Corfu se nachází v Nisakionu, 300 metrů od pláže Nissaki, 400 metrů od pláže Nissaki a 800 metrů od pláže... Ubytování Vallias Seaview 2BD Apartment by Konnect, Nisaki Corfu se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Kaminaki Villa Aetos

Kaminaki Villa Aetos

Ubytování (Vila) Kaminaki Villa Aetos. Just 20 metres from the beach, Kaminaki Villa Aetos is a self-catering accommodation located in Nisaki Village. Ubytování Kaminaki Villa Aetos se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Apolysoi Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi

Apolysoi Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Apolysoi Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apolysoi Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi is situated in Nisakion. Ubytování Apolysoi Villa Sleeps 8 with Air Con and WiFi se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Paleopetres Blanche

Paleopetres Blanche

Ubytování (Vila) Paleopetres Blanche. Featuring a patio with pool views, an outdoor swimming pool and a bar, Paleopetres Blanche can be found in Nisakion, close to Nissaki Beach and 750 metres... Ubytování Paleopetres Blanche se nachází ve městě Nisakion (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Nisakion

Město Nisakion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů a ubytování ve městě Nisakion.