Hledat

Ubytování

Ubytování město Nikiana

Ve městě Nikiana (Řecko) máme celkem 147 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nikiana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nikiana

Villa Aeropi

9,9

Villa Aeropi

Ubytování (Vila) Villa Aeropi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Aeropi is located in Nikiana. Ubytování Villa Aeropi se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Fraksi

9,9

Holiday Home Fraksi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fraksi. Situated in Nikiana, 800 metres from Nikiana Beach and 1. Ubytování Holiday Home Fraksi se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Celestia Villas

9,9

Celestia Villas

Ubytování (Vily) Celestia Villas. Located in Perigiali, this villa is 12 km from Lefkada Town. Passas Beach can be found within a short walk. The villa has air conditioning and free WiFi. Ubytování Celestia Villas se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Artemis

9,9

Villa Artemis

Ubytování (Vila) Villa Artemis. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Artemis features accommodation in Nikiana with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Artemis se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Nektaria

9,9

Villa Nektaria

Ubytování (Apartmány) Villa Nektaria. Located in Nikiana in the Ionian Islands region and Nikianas Beach reachable within 200 metres, Villa Nektaria provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Villa Nektaria se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Summer Breeze

9,8

Villa Summer Breeze

Ubytování (Vila) Villa Summer Breeze. Situated in Nikiana, Villa Summer Breeze features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Summer Breeze se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diodati Villas

9,8

Diodati Villas

Ubytování (Vily) Diodati Villas. Located in Nikiana, Diodati Villas offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Diodati Villas se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Luxury Villa Athina

9,8

Luxury Villa Athina

Ubytování (Vila) Luxury Villa Athina. Boasting pool views, Luxury Villa Athina features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge, around 500 metres from... Ubytování Luxury Villa Athina se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Ionian Heaven Villas

9,8

Ionian Heaven Villas

Ubytování (Vily) Ionian Heaven Villas. Located 1.7 km from Nikiana Beach, Ionian Heaven Villas offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Ionian Heaven Villas se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Spitaki

9,7

Villa Spitaki

Ubytování (Vila) Villa Spitaki. Set in Nikiana, 90 metres from Nikianas Beach and less than 1 km from Limni Beach, Villa Spitaki offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Spitaki se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Philippos Hotel Apartments

9,7

Philippos Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Philippos Hotel Apartments. Rodinný hotel Philippos se nachází v obci Nikiana na ostrově Lefkada, 150 metrů od pláže Episkopos. Ubytování Philippos Hotel Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Aristea Apartments

9,6

Aristea Apartments

Ubytování (Apartmán) Aristea Apartments. Aristea Apartments se nachází v obci Nikiana, uprostřed bujné zeleně a pouhých 70 metrů od moře. Ubytování Aristea Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Pantheon Studios

9,6

Pantheon Studios

Ubytování (Apartmány) Pantheon Studios. Within 150 metres from Nikiana Beach in Lefkada, the family-run Pantheon Studios features a restaurant with a stone-paved sun terrace overlooking the... Ubytování Pantheon Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Zacharenia

9,6

Villa Zacharenia

Ubytování (Vila) Villa Zacharenia. Set just 300 metres from Nikianas Beach, Villa Zacharenia offers accommodation in Nikiana with access to a garden, barbecue facilities, as well as room... Ubytování Villa Zacharenia se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aggeliki Apartments

9,6

Aggeliki Apartments

Ubytování (Apartmány) Aggeliki Apartments. Surrounded by a lush, palm-tree garden, the family-run Aggeliki Apartments is located in Nikiana of Lefkada, 200 metres from the beach. Ubytování Aggeliki Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Nymphs Rooms & Apartments

9,6

Nymphs Rooms & Apartments

Ubytování (Apartmány) Nymphs Rooms & Apartments. Nymphs Rooms & Apartments s bezplatným Wi-Fi a terasou se nachází v letovisku Nikiana. Město Lefkada leží 11 km odtud. Ubytování Nymphs Rooms & Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Sea Mansion Lefkada

9,6

Sea Mansion Lefkada

Ubytování (Apartmány) Sea Mansion Lefkada. Situated in Nikiana in the Ionian Islands region and Pasas Beach reachable within 300 metres, Sea Mansion Lefkada features accommodation with free WiFi,... Ubytování Sea Mansion Lefkada se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Adriatica Hotel

9,5

Adriatica Hotel

Ubytování (Aparthotel) Adriatica Hotel. Adriatica Hotel se může pochlubit bazénem s panoramatickým výhledem na moře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování v letovisku Nikiana. Ubytování Adriatica Hotel se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Christianna Studios

9,5

Christianna Studios

Ubytování (Apartmány) Christianna Studios. Surrounded by a well-tended garden with furnishings, It offers air-conditioned accommodation with free WiFi and furnished balcony overlooking the Ionian... Ubytování Christianna Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Panorama Luxury Nikiana

9,5

Panorama Luxury Nikiana

Ubytování (Prázdninové domy) Panorama Luxury Nikiana. Located in Nikiana in the Ionian Islands region, with Nikianas Beach and Limni Beach nearby, Panorama Luxury Nikiana provides accommodation with free... Ubytování Panorama Luxury Nikiana se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Matina Studios

9,5

Matina Studios

Ubytování (Apartmány) Matina Studios. Matina se nachází 70 metrů od pláže, 500 metrů od obce Nikiana, a nabízí pokoje i studia s výhledem na Jónské moře. Ubytování Matina Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Grammatoula

9,5

Grammatoula

Ubytování (Aparthotel) Grammatoula. Grammatoula je rodinné ubytování, které se nachází pouhých 60 metrů od pláže Episkopos a je obklopené zelení. Ubytování Grammatoula se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Eleana Boutique Hotel

9,4

Eleana Boutique Hotel

Ubytování (Aparthotel) Eleana Boutique Hotel. Eleana Hotel je obklopen zelení pokrytými kopci města Nikiana a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Eleana Boutique Hotel se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Nikoleta Studios

9,4

Nikoleta Studios

Ubytování (Apartmány) Nikoleta Studios. Klimatizovaná studia Nikoleta se nacházejí v květinové zahradě v letovisku Nikiana, 30 metrů od písčité pláže a jen 9 km od města Lefkada. Ubytování Nikoleta Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Katerina Holiday Studios

9,4

Katerina Holiday Studios

Ubytování (Apartmány) Katerina Holiday Studios. Just 20 metres from NV Beach, the family-run Katerina Holiday Studios is located in the centre of the seaside Nikiana Village. Ubytování Katerina Holiday Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arokaria Beach House

9,4

Arokaria Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Arokaria Beach House. Situated in Nikiana, a few steps from Nikiana Beach and 400 metres from Limni Beach, Arokaria Beach House features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Arokaria Beach House se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One Vision

9,4

One Vision

Ubytování (Apartmány) One Vision. One Vision se nachází pouhých 10 metrů od soukromé pláže ve městě Nikiana a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování One Vision se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Crystal Waters

9,4

Crystal Waters

Ubytování (Apartmány) Crystal Waters. Crystal Waters se nachází v letovisku Nikiana a nabízí bazén nepravidelného tvaru, sluneční terasu s lehátky, moderní restauraci, bar, nepřetržitě... Ubytování Crystal Waters se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Valedina Rooms

9,4

Valedina Rooms

Ubytování (Aparthotel) Valedina Rooms. Valedina Rooms se nachází v letovisku Nikiana na ostrově Lefkada, 250 metrů od pobřeží, 600 metrů od pláže a 10 km od města Lefkada. Ubytování Valedina Rooms se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Vaso Studios

9,4

Vaso Studios

Ubytování (Apartmány) Vaso Studios. Vaso Studios se nachází v blízkosti přístavu Nikiana a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování a s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vaso Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Galini Seaside Resort & Spa

9,4

Porto Galini Seaside Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Porto Galini Seaside Resort & Spa. Porto Galini je rezort situovaný v upraveném areálu o výměře přes 40 000 m² u odlehlé pláže nedaleko Nikiany a 4 km od Nidri. Ubytování Porto Galini Seaside Resort & Spa se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Olga

9,3

Olga

Ubytování (Apartmány) Olga. Located just 50 metres from the beach, Olga in Lefkada Island offers apartments with balconies enjoying Ioanian Sea views. Ubytování Olga se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Aggeliki

9,3

Studio Aggeliki

Ubytování (Aparthotel) Studio Aggeliki. Featuring accommodation with free WiFi, air conditioning and flat-screen TV, Studio Aggeliki is situated 80 metres from Limni Beach and 300 metres from... Ubytování Studio Aggeliki se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Katsenos studios

9,2

Katsenos studios

Ubytování (Apartmány) Katsenos studios. Rodinné ubytování Katsenos Studios se nachází 90 metrů od pláže Nikiana na ostrově Lefkada a 500 metrů od řady restaurací, barů a obchodů. Ubytování Katsenos studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pearl Mansions

9,2

Pearl Mansions

Ubytování (Vily) Pearl Mansions. Pearl Mansions se nachází v letovisku Nikiana, 8 km od města Lefkada a 22 km od města Preveza. Ubytování Pearl Mansions se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Two bedroom apartment with magnificent sea view

9,2

Two bedroom apartment with magnificent sea view

Ubytování (Apartmán) Two bedroom apartment with magnificent sea view. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Two bedroom apartment with magnificent sea view is located in Nikiana. Ubytování Two bedroom apartment with magnificent sea view se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Theodora

9,2

Villa Theodora

Ubytování (Aparthotel) Villa Theodora. Villa Theodora je nově postavený komplex s moderními pokoji, studii a apartmány situovaný v Nikianě, 9 km od města Lefkada. Ubytování Villa Theodora se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Giorgio Apartments

9,2

Giorgio Apartments

Ubytování (Apartmány) Giorgio Apartments. Giorgio Apartments offers pet-friendly accommodation in Nikiana. Lefkada Town is 8 km away. Ubytování Giorgio Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giannis Studios

9,1

Giannis Studios

Ubytování (Apartmány) Giannis Studios. Featuring a sun terrace and garden, Giannis Studios is a self-catering accommodation located in Nikiana in Lefkada. Ubytování Giannis Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Casa di Giorgio

9,1

Casa di Giorgio

Ubytování (Apartmány) Casa di Giorgio. Casa di Giorgio se nachází v Nikianě, pouhých 400 metrů od pláže Passa. Ubytování Casa di Giorgio se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Summertime Inn

9,1

Summertime Inn

Ubytování (Aparthotel) Summertime Inn. Summertime Inn je nový komplex, který nabízí moderní a čisté ubytování 120 metrů od pláže a 50 metrů od centra města Nikiana na ostrově Lefkada. Ubytování Summertime Inn se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Sofia Hotel

9

Sofia Hotel

Ubytování (Hotel) Sofia Hotel. Set within a lovely garden, close to the beach of Nikiana, family-run Hotel Sofia is just a short drive from Lefkada Town. Ubytování Sofia Hotel se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Christina Studios Nikiana

9

Christina Studios Nikiana

Ubytování (Penzion) Christina Studios Nikiana. Set in Nikiana, within a few steps of Limni Beach and 400 metres of Nikiana Beach, Christina Studios Nikiana offers accommodation with a garden and free... Ubytování Christina Studios Nikiana se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Miranda Resort

8,9

Miranda Resort

Ubytování (Aparthotel) Miranda Resort. Located 1.6 km from Nikiana Beach, Miranda Resort offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Miranda Resort se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Tasoula Studios & Apartments

8,9

Tasoula Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Tasoula Studios & Apartments. Rodinné ubytování Tasoula Studios se nachází v obci Nikiana, pouhých 200 metrů od pláže. Ubytování Tasoula Studios & Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Anna's Apartments

8,9

Anna's Apartments

Ubytování (Apartmány) Anna's Apartments. Situated in Nikiana in the Ionian Islands region, with Limni Beach and Nikiana Beach nearby, Anna's Apartments features accommodation with free private... Ubytování Anna's Apartments se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jimmy's House

8,9

Jimmy's House

Ubytování (Apartmány) Jimmy's House. Jimmy's House se nachází na zeleném kopci ve vesnici Nikiana na ostrově Lefkada a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi a výhledem na Jónské moře, do zahrady a... Ubytování Jimmy's House se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Paradise in Lefkas

8,9

Paradise in Lefkas

Ubytování (Prázdninové domy) Paradise in Lefkas. Located in Nikiana, 7 km from Alexandros, Paradise in Lefkas provides a garden and free WiFi. Ubytování Paradise in Lefkas se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ionion Fos

8,8

Ionion Fos

Ubytování (Aparthotel) Ionion Fos. Ionion Fos se nachází v letovisku Nikiana na ostrově Lefkada, 10 km od města Lefkada. Nabízí venkovní bazén, gril a sluneční terasu. Ubytování Ionion Fos se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy).

Aelia Lefkas Studios

8,7

Aelia Lefkas Studios

Ubytování (Apartmány) Aelia Lefkas Studios. Set 1.7 km from Nikiana Beach, Aelia Lefkas Studios offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Aelia Lefkas Studios se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Di Nonna

8,7

La Casa Di Nonna

Ubytování (Aparthotel) La Casa Di Nonna. Only 500 metres from the centre of Nikiana village and 150 metres from the beach, La Casa di Nonna features an outdoor pool and hot tub. Ubytování La Casa Di Nonna se nachází ve městě Nikiana (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nikiana

Město Nikiana se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 147 hotelů a ubytování ve městě Nikiana.