Hledat

Ubytování

Ubytování město Neuhausen am Rheinfall

Ve městě Neuhausen am Rheinfall (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neuhausen am Rheinfall

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neuhausen am Rheinfall

Rooms-Zimmer

8,9

Rooms-Zimmer

Ubytování (Penzion) Rooms-Zimmer. Rooms-Zimmer se nachází ve městě Neuhausen am Rheinfall a nabízí zahradu, úschovnu zavazadel a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rooms-Zimmer se nachází ve městě Neuhausen am Rheinfall (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zak Neuhausen

7,3

Zak Neuhausen

Ubytování (Hostel) Zak Neuhausen. Zak Neuhausen se nachází v centru města Neuhausen, jen 7 minut chůze od Rýnských vodopádů. Nabízí jednoduše zařízené pokoje a levné jídlo. Ubytování Zak Neuhausen se nachází ve městě Neuhausen am Rheinfall (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rheinfall

7

Hotel Rheinfall

Ubytování (Hotel) Hotel Rheinfall. Hotel Rheinfall se nachází v centru města Neuhausen, 400 metrů od Rýnských vodopádů, největších evropských vodopádů. Ubytování Hotel Rheinfall se nachází ve městě Neuhausen am Rheinfall (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Neuhausen am Rheinfall

Město Neuhausen am Rheinfall se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Neuhausen am Rheinfall.