Hledat

Ubytování

Ubytování město Nestorio

Ve městě Nestorio (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nestorio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nestorio

Guesthouse To Spiti Τou Gakou

9,6

Guesthouse To Spiti Τou Gakou

Ubytování (Penzion) Guesthouse To Spiti Τou Gakou. Featuring a snack bar, the renovated and stone-built Guesthouse "To Spiti tou Gakou" is in Nestorio Village. Ubytování Guesthouse To Spiti Τou Gakou se nachází ve městě Nestorio (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afkos Grammos Boutique Hotel Resort

9,5

Afkos Grammos Boutique Hotel Resort

Ubytování (Hotel) Afkos Grammos Boutique Hotel Resort. Overlooking Aliakmonas River and Grammos Mountain, Afkos Grammos Boutique Hotel Resort offers 4-star accommodation including an a la carte restaurant and 2... Ubytování Afkos Grammos Boutique Hotel Resort se nachází ve městě Nestorio (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Anastasia

9,2

Guesthouse Anastasia

Ubytování (Penzion) Guesthouse Anastasia. Surrounded by lush greenery, the family-run Guesthouse Anastasia is located on the feet of Mount Grammos 600 metres from River Aliakmonas. Ubytování Guesthouse Anastasia se nachází ve městě Nestorio (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ahillion

8,3

Guesthouse Ahillion

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ahillion. Centrally located in Nestorio Town, Guesthouse Ahillion is set amidst a lush garden with playground. Ubytování Guesthouse Ahillion se nachází ve městě Nestorio (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Alexandros

8,2

Guesthouse Alexandros

Ubytování (Penzion) Guesthouse Alexandros. Perched on a hill amidst lush greenery, Guesthouse Alexandros is a three-story, stone-built property set in Nestorio village. Ubytování Guesthouse Alexandros se nachází ve městě Nestorio (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nestorio

Město Nestorio se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nestorio.