Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Němčičky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Němčičky

Relax na Morave

9,7

Relax na Morave

Ubytování (Chata) Relax na Morave. Chata Relax na Moravě nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemím pro grilování. V zimě zde na lyžích dojedete až ke dveřím. Ubytování Relax na Morave se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax na Morave má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Relax na Morave momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartment Koprivovi

9,3

Apartment Koprivovi

Ubytování (Apartmán) Apartment Koprivovi. Apartmán Kopřivovi se nachází v jihomoravské obci Němčičky. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Koprivovi se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Koprivovi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Koprivovi momentálně evidujeme 26 recenzí.

Farma Ovčí Terasy

9,3

Farma Ovčí Terasy

Ubytování (Farma) Farma Ovčí Terasy. Farma Ovčí Terasy se nachází v obci Němčičky v České republice. Koupelny jsou vybavené sprchou a dalšími základními potřebami. Ubytování Farma Ovčí Terasy se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Ovčí Terasy má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Farma Ovčí Terasy momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmán Modré z nebe

9,3

Apartmán Modré z nebe

Ubytování (Apartmán) Apartmán Modré z nebe. Apartmán Modré z nebe v Němčičkách nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Modré z nebe se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Modré z nebe má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Modré z nebe momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování Němčičky

9,3

Ubytování Němčičky

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování Němčičky. Ubytování Němčičky nabízí bezplatné Wi-Fi. K ubytování se dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky. Ubytování Ubytování Němčičky se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Němčičky má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Ubytování Němčičky momentálně evidujeme 390 recenzí.

Pohádkový Brčálník

9,1

Pohádkový Brčálník

Ubytování (Apartmán) Pohádkový Brčálník. Pohádkový Brčálník se nachází v Němčičkách a nabízí ubytování s TV, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pohádkový Brčálník se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pohádkový Brčálník má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Pohádkový Brčálník momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chata Anča

8,9

Chata Anča

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Anča. Chata Anča se nachází v Němčičkách, 20 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu s grilem a trampolínou. Ubytování Chata Anča se nachází ve městě Němčičky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Anča má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Chata Anča momentálně evidujeme 17 recenzí.