Hledat

Ubytování

Ubytování město Neápolis

Ve městě Neápolis (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neápolis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neápolis

Jasmine Villa

10

Jasmine Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Jasmine Villa. Kamenná vila Jasmine se nachází v Neapoli a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování Jasmine Villa se nachází ve městě Neápolis (Řecko - Kréta).

House of memories

10

House of memories

Ubytování (Venkovský dům) House of memories. House of memories is set in Neápolis and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. The property includes a living room with a TV. Ubytování House of memories se nachází ve městě Neápolis (Řecko - Kréta).

Apartment Vrises

8,5

Apartment Vrises

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrises. Apartment Vrises nabízí ubytování v Neapoli, 45 km od Heraklionu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení. Ubytování Apartment Vrises se nachází ve městě Neápolis (Řecko - Kréta).

Nektarios Village House

8,3

Nektarios Village House

Ubytování (Apartmán) Nektarios Village House. Located 49 km from Heraklio Town and 26 km from Hersonissos, Nektarios Village House offers accommodation in Neápolis. Ubytování Nektarios Village House se nachází ve městě Neápolis (Řecko - Kréta).

Lux Me

Lux Me

Ubytování (Vila) Lux Me. Boasting a garden and a terrace, Lux Me features accommodation in Neápolis with free WiFi and city views. Ubytování Lux Me se nachází ve městě Neápolis (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Neápolis

Město Neápolis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Neápolis.