Hledat

Ubytování

Ubytování město Nea Kydonia

Ve městě Nea Kydonia (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nea Kydonia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nea Kydonia

Romantza studio's

9

Romantza studio's

Ubytování (Apartmány) Romantza studio's. Romantza studio's se nachází 100 metrů od pláže Agia Marina a nabízí ubytování s balkonem, bar a zahradu. Ubytování Romantza studio's se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Villa Dimitra

Villa Dimitra

Ubytování (Vila) Villa Dimitra. Villa Dimitra se nachází v Nea Kydonia a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Dimitra se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Nikolioudis Luxury Villas

Nikolioudis Luxury Villas

Ubytování (Vily) Nikolioudis Luxury Villas. Nikolioudis Luxury Villas se nachází v Nea Kydonia a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nikolioudis Luxury Villas se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

CHANIA VEGAN'S HOUSE

CHANIA VEGAN'S HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) CHANIA VEGAN'S HOUSE. CHANIA VEGAN'S HOUSE is located in Nea Kydonia. The accommodation features free WiFi. Ubytování CHANIA VEGAN'S HOUSE se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Villa Manolis

Villa Manolis

Ubytování (Vila) Villa Manolis. Villa Manolis se nachází v Nea Kydonia a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Manolis se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Esperanto seafront studio

Esperanto seafront studio

Ubytování (Aparthotel) Esperanto seafront studio. Esperanto přímořské studio se nachází v Nea Kydonia a nabízí výhled na moře, sezónní venkovní bazén, bar, zahradu a terasu. Ubytování Esperanto seafront studio se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Mirtos Cozy House

Mirtos Cozy House

Ubytování (Apartmán) Mirtos Cozy House. Mirtos Cozy House se nachází v Nea Kydonia, jen 1,2 km od pláže Platanias a 1,3 km od pláže Stalos. Nabízí balkon. Ubytování Mirtos Cozy House se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Katerina Apts - Balcony & Great views near Beach

Katerina Apts - Balcony & Great views near Beach

Ubytování (Apartmán) Katerina Apts - Balcony & Great views near Beach. Katerina Apts - Balcony & Great views near Beach se nachází v Nea Kydonia, 38 km od Loutra. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Katerina Apts - Balcony & Great views near Beach se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Cozy Home (close to the beach)

Cozy Home (close to the beach)

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Home (close to the beach). Cozy Home (close to the beach) se nachází v Nea Kydonia, 100 metrů od pláže Agia Marina a 700 metrů od pláže Platanias. Ubytování Cozy Home (close to the beach) se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Nikiforos cottage

Nikiforos cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Nikiforos cottage. Nikiforos cottage se nachází v Nea Kydonia, jen 1 km od pláže Stalos a 1,4 km od pláže Platanias. Nabízí balkon. Ubytování Nikiforos cottage se nachází ve městě Nea Kydonia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Nea Kydonia

Město Nea Kydonia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Nea Kydonia.