Hledat

Ubytování

Ubytování město Néa Karváli

Ve městě Néa Karváli (Řecko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Néa Karváli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Néa Karváli

Maria

9,9

Maria

Ubytování (Apartmán) Maria. Maria is situated in Néa Karváli and offers free bikes. Ubytování Maria se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa di Anastasia - Panorama Nea Karvali

9,9

La Casa di Anastasia - Panorama Nea Karvali

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa di Anastasia - Panorama Nea Karvali. Situated in Néa Karváli in the Macedonia region, La Casa di Anastasia - Panorama Nea Karvali features a balcony and garden views. Ubytování La Casa di Anastasia - Panorama Nea Karvali se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tom's House

9,6

Tom's House

Ubytování (Prázdninový dům) Tom's House. Located in Néa Karváli, Tom's House provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 49 km from Drama. Ubytování Tom's House se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

step to the sea

9,6

step to the sea

Ubytování (Apartmán) step to the sea. Boasting a garden, step to the sea features accommodation in Néa Karváli with free WiFi and garden views. Ubytování step to the sea se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive Garden

9,5

Olive Garden

Ubytování (Apartmán) Olive Garden. Set in Néa Karváli, Olive Garden offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 41 km from Limenas. Ubytování Olive Garden se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia).

Soula's Sunshine Apartments

9,4

Soula's Sunshine Apartments

Ubytování (Apartmán) Soula's Sunshine Apartments. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Soula's Sunshine Apartments offers accommodation in Néa Karváli with free WiFi and sea views. Ubytování Soula's Sunshine Apartments se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petrino apartments

9,4

Petrino apartments

Ubytování (Apartmány) Petrino apartments. Situated in Néa Karváli, 41 km from Limenas, Petrino apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Petrino apartments se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soula's Sunshine Green Apartment

9,3

Soula's Sunshine Green Apartment

Ubytování (Apartmán) Soula's Sunshine Green Apartment. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Soula's Sunshine Green Apartment provides accommodation in Néa Karváli with free WiFi and sea views. Ubytování Soula's Sunshine Green Apartment se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ammos Apartments

9,3

Ammos Apartments

Ubytování (Apartmány) Ammos Apartments. Situated in Néa Karváli, 49 km from Drama, Ammos Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Ammos Apartments se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akontisma

9,3

Akontisma

Ubytování (Hotel) Akontisma. Akontisma is situated amidst lush greenry in Nea Karvali of Kavala. This traditionally built property offers rustic-style rooms with a fireplace. Ubytování Akontisma se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazy Lizard

9,2

Lazy Lizard

Ubytování (Bed and breakfast) Lazy Lizard. Set in Néa Karváli, 36 km from Limenas, Lazy Lizard offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lazy Lizard se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dimitra Nea Karvali

9,1

Apartment Dimitra Nea Karvali

Ubytování (Apartmán) Apartment Dimitra Nea Karvali. Offering free WiFi and a garden, Apartment Dimitra Nea Karvali is situated next to the beach in Néa Karváli, 9 km from Kavala. Ubytování Apartment Dimitra Nea Karvali se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iordanis

9,1

Iordanis

Ubytování (Apartmán) Iordanis. Located in Néa Karváli, Iordanis offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Iordanis se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soula's Sunshine Blue Apartment

9

Soula's Sunshine Blue Apartment

Ubytování (Apartmán) Soula's Sunshine Blue Apartment. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Soula's Sunshine Blue Apartment features accommodation in Néa Karváli with free WiFi and city views. Ubytování Soula's Sunshine Blue Apartment se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisian Studios

8,9

Elisian Studios

Ubytování (Apartmány) Elisian Studios. Set in Néa Karváli, 40 km from Limenas, Elisian Studios offers a terrace and free WiFi. Ubytování Elisian Studios se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Studio

8,6

Maria Studio

Ubytování (Apartmány) Maria Studio. Located in Néa Karváli, 49 km from Drama, Maria Studio provides a garden and free WiFi. The apartment features a terrace. Ubytování Maria Studio se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Apartments

8,5

Maria Apartments

Ubytování (Apartmány) Maria Apartments. Situated in Néa Karváli, 40 km from Limenas, Maria Apartments features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytování Maria Apartments se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petro's Apartments

8,4

Petro's Apartments

Ubytování (Apartmán) Petro's Apartments. Petro's Apartments se nachází ve městě Nea Karváli, 9 km od Kavaly a 37 km od města Xanthi. Ubytování Petro's Apartments se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bebas Dreamy Islands

Bebas Dreamy Islands

Ubytování (Apartmán) Bebas Dreamy Islands. Offering free WiFi, Bebas Dreamy Islands is set on the beachfront in Néa Karváli. The air-conditioned accommodation is 49 km from Drama. Ubytování Bebas Dreamy Islands se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ELENI'S APARTMENT

ELENI'S APARTMENT

Ubytování (Apartmán) ELENI'S APARTMENT. ELENI'S APARTMENT is situated in Néa Karváli. This apartment also features free WiFi. Kavala is 9 km from the apartment. Ubytování ELENI'S APARTMENT se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia).

House Anatoli

House Anatoli

Ubytování (Apartmán) House Anatoli. Offering free WiFi, House Anatoli is set on the beachfront in Néa Karváli. The air-conditioned accommodation is 41 km from Limenas. Ubytování House Anatoli se nachází ve městě Néa Karváli (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Néa Karváli

Město Néa Karváli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Néa Karváli.