Hledat

Ubytování

Ubytování město Nea Fokea

Ve městě Nea Fokea (Řecko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nea Fokea

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nea Fokea

Fokais Beach Apartment

9,6

Fokais Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Fokais Beach Apartment. Set in Nea Fokea, just 2 km from Gilka Nera Beach, Fokais Beach Apartment offers accommodation with barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Fokais Beach Apartment se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Villa Fokea

9,6

Villa Fokea

Ubytování (Apartmán) Villa Fokea. Boasting garden views, Villa Fokea offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Vothonas Beach. Ubytování Villa Fokea se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House in Front of the Sea

9,5

House in Front of the Sea

Ubytování (Venkovský dům) House in Front of the Sea. Located just 1.6 km from Vothonas Beach, House in Front of the Sea provides accommodation in Nea Fokea with access to a garden, barbecue facilities, as... Ubytování House in Front of the Sea se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Housing Pefkos II

9,5

Housing Pefkos II

Ubytování (Apartmán) Housing Pefkos II. Housing Pefkos II, a property with a garden and a terrace, is set in Nea Fokea, 2.6 km from Vothonas Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Housing Pefkos II se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiwi Hotel

9,5

Kiwi Hotel

Ubytování (Hotel) Kiwi Hotel. Hotel Kiwi se nachází jen 30 metrů od pláže Nea Fokea a nabízí klimatizované pokoje s balkonem a výhledem na moře, bazén, sluneční terasu a bar. Ubytování Kiwi Hotel se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Flower - Nea Fokaia Halkidiki

9,4

Sun Flower - Nea Fokaia Halkidiki

Ubytování (Prázdninové domy) Sun Flower - Nea Fokaia Halkidiki. Boasting a terrace, Sun Flower - Nea Fokaia Halkidiki is situated in Nea Fokea, within 2.1 km of Gilka Nera Beach and 2.3 km of Vothonas Beach. Ubytování Sun Flower - Nea Fokaia Halkidiki se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Villa Madeleine

9,4

Villa Madeleine

Ubytování (Apartmány) Villa Madeleine. Villa Madeleine se nachází 70 metrů od pláže Nea Fokea v Chalkidiki. Ubytování Villa Madeleine se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Housing Pefkos

9,4

Housing Pefkos

Ubytování (Apartmán) Housing Pefkos. Boasting garden views, Housing Pefkos features accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Vothonas Beach. Ubytování Housing Pefkos se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muses Deluxe Apartments

9,4

Muses Deluxe Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) Muses Deluxe Apartments. Set 600 metres from Gilka Nera Beach, Muses Deluxe Apartments offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytování Muses Deluxe Apartments se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARETA'S HOUSE NEA FOKAIA GREECE

9,2

ARETA'S HOUSE NEA FOKAIA GREECE

Ubytování (Prázdninový dům) ARETA'S HOUSE NEA FOKAIA GREECE. Set just 2.2 km from Vothonas Beach, ARETA'S HOUSE NEA FOKAIA GREECE offers accommodation in Nea Fokea with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování ARETA'S HOUSE NEA FOKAIA GREECE se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Maisonette in Nea Fokea, Chalkidiki

9,1

Maisonette in Nea Fokea, Chalkidiki

Ubytování (Prázdninový dům) Maisonette in Nea Fokea, Chalkidiki. Located in Nea Fokea in the Macedonia Region, this detached holiday home is 5 km from Sani Beach. Ubytování Maisonette in Nea Fokea, Chalkidiki se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

VILLA EFI

8,9

VILLA EFI

Ubytování (Apartmán) VILLA EFI. Boasting garden views, VILLA EFI provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.8 km from Vothonas Beach. Situated 1. Ubytování VILLA EFI se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiwi Kastle

8,8

Kiwi Kastle

Ubytování (Aparthotel) Kiwi Kastle. Kiwi Kastle se nachází v malebném městě Néa Fókaia, jen 30 metrů od pláže, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradní gril, malebný výhled na záliv Toroneos... Ubytování Kiwi Kastle se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sani Rock 5

8,8

Sani Rock 5

Ubytování (Prázdninový dům) Sani Rock 5. Set just 2.4 km from Sani Dunes Beach, Sani Rock 5 offers accommodation in Nea Fokea with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Sani Rock 5 se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villagiannis

8,8

Villagiannis

Ubytování (Aparthotel) Villagiannis. Situated in Nea Fokea, 2.1 km from Gilka Nera Beach and 2. Ubytování Villagiannis se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Mirage

8,4

La Mirage

Ubytování (Apartmány) La Mirage. La Mirage se nachází na kopci uprostřed borového lesa v obci Nea Fokaia na poloostrově Kassandra, 300 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností... Ubytování La Mirage se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Village Club

7

Village Club

Ubytování (Prázdninový dům) Village Club. Village Club is set in Nea Fokea and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area. Ubytování Village Club se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halkidiki Rooms

4,3

Halkidiki Rooms

Ubytování (Aparthotel) Halkidiki Rooms. Set in Nea Fokea, 2.2 km from Gilka Nera Beach and 2. Ubytování Halkidiki Rooms se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Apostolos house

Apostolos house

Ubytování (Apartmán) Apostolos house. Featuring a terrace, Apostolos house offers accommodation in Nea Fokea with free WiFi and garden views. Ubytování Apostolos house se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEA VIEW VILLA EFTICHIA

SEA VIEW VILLA EFTICHIA

Ubytování (Apartmán) SEA VIEW VILLA EFTICHIA. Boasting garden views, SEA VIEW VILLA EFTICHIA features accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Vothonas Beach. Ubytování SEA VIEW VILLA EFTICHIA se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Maisonette with pool #1

Family Maisonette with pool #1

Ubytování (Apartmán) Family Maisonette with pool #1. Featuring garden views, Family Maisonette with pool #1 provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2. Ubytování Family Maisonette with pool #1 se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ekseretiko

ekseretiko

Ubytování (Apartmán) ekseretiko. Situated in Nea Fokea in the Macedonia region, ekseretiko has a balcony. Ubytování ekseretiko se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella House Nea Fokea

Stella House Nea Fokea

Ubytování (Apartmán) Stella House Nea Fokea. Stella House Nea Fokea is situated in Nea Fokea. This property offers access to a balcony. Ubytování Stella House Nea Fokea se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA SEA VIEW EFTICHIA

VILLA SEA VIEW EFTICHIA

Ubytování (Apartmán) VILLA SEA VIEW EFTICHIA. Boasting sea views, VILLA SEA VIEW EFTICHIA features accommodation with a garden and a balcony, around 2.9 km from Vothonas Beach. Ubytování VILLA SEA VIEW EFTICHIA se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer fokea

Summer fokea

Ubytování (Prázdninový dům) Summer fokea. Located in Nea Fokea, 1.9 km from Gilka Nera Beach and 2.6 km from Vothonas Beach, Summer fokea offers a garden and air conditioning. Ubytování Summer fokea se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apostolos maisonette

Apostolos maisonette

Ubytování (Apartmán) Apostolos maisonette. A garden and a terrace are available at Apostolos maisonette, which is situated in Nea Fokea, 1.9 km away from Gilka Nera Beach and 2. Ubytování Apostolos maisonette se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

VILLA VARVAKIS

VILLA VARVAKIS

Ubytování (Apartmán) VILLA VARVAKIS. Located in Nea Fokea, 1.6 km from Vothonas Beach, VILLA VARVAKIS provides accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování VILLA VARVAKIS se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Παραδοσιακές Πέτρινες κατοικίες στην Νέα Φώκαια.

Παραδοσιακές Πέτρινες κατοικίες στην Νέα Φώκαια.

Ubytování (Prázdninový dům) Παραδοσιακές Πέτρινες κατοικίες στην Νέα Φώκαια.. Παραδοσιακές Πέτρινες κατοικίες στην Νέα Φώκαια. Is an accommodation set in Nea Fokea, 2.1 km from Gilka Nera Beach and 2.4 km from Vothonas Beach. Ubytování Παραδοσιακές Πέτρινες κατοικίες στην Νέα Φώκαια. se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitamin Sea Maisonette

Vitamin Sea Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Vitamin Sea Maisonette. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Vitamin Sea Maisonette is set in Nea Fokea. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Vitamin Sea Maisonette se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Maisonette with pool #2

Family Maisonette with pool #2

Ubytování (Apartmán) Family Maisonette with pool #2. Family Maisonette with pool #2 is set in Nea Fokea. Featuring free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Ubytování Family Maisonette with pool #2 se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront and Pine Forest Apartment

Seafront and Pine Forest Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Seafront and Pine Forest Apartment. Located in Nea Fokea, 1.9 km from Gilka Nera Beach and 2. Ubytování Seafront and Pine Forest Apartment se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Costa Focia Apartment

Costa Focia Apartment

Ubytování (Apartmán) Costa Focia Apartment. Situated in Nea Fokea, within 1.9 km of Gilka Nera Beach and 2. Ubytování Costa Focia Apartment se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia).

Villa Maria

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Located in Nea Fokea in the Macedonia region and Vothonas Beach reachable within 2 km, Villa Maria provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage Country house in Halkidiki

Vintage Country house in Halkidiki

Ubytování (Vila) Vintage Country house in Halkidiki. Situated in Nea Fokea in the Macedonia region, Vintage Country house in Halkidiki features a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Vintage Country house in Halkidiki se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apostolos apartment with attic

Apostolos apartment with attic

Ubytování (Apartmán) Apostolos apartment with attic. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apostolos apartment with attic is set in Nea Fokea. The accommodation is 9 km from Sani Beach. Ubytování Apostolos apartment with attic se nachází ve městě Nea Fokea (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nea Fokea

Město Nea Fokea se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Nea Fokea.