Hledat

Ubytování

Ubytování město Naz-Sciaves

Ve městě Naz-Sciaves (Itálie) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Naz-Sciaves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Naz-Sciaves

Baumgartnerhof

9,7

Baumgartnerhof

UbytováníBaumgartnerhof. Baumgartnerhof se nachází v obci Naz-Sciaves, pouhých 7,6 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou, terasou a... Ubytování Baumgartnerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

9,7

Huberhof

Ubytování (Apartmány) Huberhof. Huberhof je plně funkční farma v Natzu, 10 minut jízdy od Brixtenu a 16 km od nejbližšího vleku lyžařského areálu Plose. Ubytování Huberhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinberg Apartments

9,6

Weinberg Apartments

Ubytování (Apartmány) Weinberg Apartments. Pension Weinberg se nachází ve vesnici Rasa v nadmořské výšce 820 metrů a nabízí panoramatický výhled na Brixen a okolní hory. Ubytování Weinberg Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Uetzenhof

9,6

Uetzenhof

Ubytování (Apartmány) Uetzenhof. Uetzenhof se nachází v Naz-Sciaves, 43 km od Ortisei, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Uetzenhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kessler's Mountain Lodge

9,6

Kessler's Mountain Lodge

Ubytování (Venkovský dům) Kessler's Mountain Lodge. Kessler's Mountain Lodge je tichý venkovský dům 2 km od Sciaves a nabízí krásný výhled na údolí Isarco. Má dětské hřiště a bazén v široké zahradě. Ubytování Kessler's Mountain Lodge se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trinnerhof

9,6

Trinnerhof

UbytováníTrinnerhof. Trinnerhof nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Gitschberg Jochtal je vzdálený 20 km a Plose 35 km. Ubytování Trinnerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Häuslerhof

9,5

Häuslerhof

Ubytování (Farma) Häuslerhof. Häuslerhof se nachází v obci Naz-Sciaves v regionu Trentino Alto Adige, 5,9 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Häuslerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tirolerhof Pension

9,5

Tirolerhof Pension

Ubytování (Aparthotel) Tirolerhof Pension. Tirolerhof nabízí ve výšce 800 metrů nad mořem výhled na v dálce ležící Brixen. Sjezdovky Kronplatz jsou vzdálené 30 minut autem. Ubytování Tirolerhof Pension se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sun

9,4

Hotel Sun

Ubytování (Hotel) Hotel Sun. Hotel Sun se nachází v klidné části u vchodu do města Natz a nabízí bezplatné zázemí včetně krytého a nekonečného venkovního bazénu, různých relaxačních... Ubytování Hotel Sun se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Tirolerhof

9,4

Apartments Tirolerhof

Ubytování (Aparthotel) Apartments Tirolerhof. Apartments Tirolerhof nabízí apartmány s možností vlastního stravování v klidné oblasti Rasy. Ubytování Apartments Tirolerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Country house Stocknerhof, Natz-Schabs

9,3

Country house Stocknerhof, Natz-Schabs

Ubytování (Apartmán) Country house Stocknerhof, Natz-Schabs. Venkovský dům Stocknerhof, Natz-Schabs se nachází v obci Naz-Sciaves, 4,6 km od opatství Novacella, 8,4 km od vlakového nádraží Bressanone a 10 km od... Ubytování Country house Stocknerhof, Natz-Schabs se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Am Brunnen Apartments

9,3

Am Brunnen Apartments

Ubytování (Apartmány) Am Brunnen Apartments. Am Brunnen Apartments se nachází v obci Naz-Sciaves v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Am Brunnen Apartments se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Oberbrunn superiore

9,3

Hotel Oberbrunn superiore

Ubytování (Hotel) Hotel Oberbrunn superiore. Hotel obecný: rodinný podnik - pozornost na hosty, centrálně umístěný, rustikální styl, krásné obvinění, Restaurace: místní kuchyně, středozemní BAr: po... Ubytování Hotel Oberbrunn superiore se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Schusterbauer

9,2

Appartements Schusterbauer

Ubytování (Apartmány) Appartements Schusterbauer. Appartements Schusterbauer se nachází v obci Naz-Sciaves v regionu Trentino Alto Adige, 4,4 km od opatství Novacella. Ubytování Appartements Schusterbauer se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seehof Nature Retreat

9,2

Hotel Seehof Nature Retreat

Ubytování (Hotel) Hotel Seehof Nature Retreat. Hotel Seehof se nachází v nadmořské výšce 900 metrů a má krásné prostředí s výhledem na vlastní přírodní jezero. Ubytování Hotel Seehof Nature Retreat se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mineralienhotel Natznerhof

9,1

Mineralienhotel Natznerhof

Ubytování (Hotel) Mineralienhotel Natznerhof. Mineralienhotel Natznerhof nabízí krytý bazén, wellness centrum a jedinečnou sbírku vzácných minerálů z celého světa. Má také restauraci a snack bar. Ubytování Mineralienhotel Natznerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Silvia

9,1

Villa Silvia

Ubytování (Apartmány) Villa Silvia. Villa Silvia se nachází v obci Naz-Sciaves, 4,8 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Silvia se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienpension Zummüllerhof

9,1

Ferienpension Zummüllerhof

Ubytování (Penzion) Ferienpension Zummüllerhof. Zummüllerhof se nachází v obci Naz-Sciaves, 7 km od Bressanone, a nabízí zahradu s volejbalovými a fotbalovými hřišti a jednoduše zařízené pokoje/apartmány... Ubytování Ferienpension Zummüllerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Walderhof Natz

9,1

Ferienwohnung Walderhof Natz

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Walderhof Natz. Ferienwohnung Walderhof Natz je rodinná farma v městečku Naz-Sciaves. Její součástí je zoo s domácími zvířaty, jako jsou kuřata, kachny, králíci a kozy. Ubytování Ferienwohnung Walderhof Natz se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Country house Stocknerhof, Natz-Schabs

9

Country house Stocknerhof, Natz-Schabs

Ubytování (Apartmán) Country house Stocknerhof, Natz-Schabs. Country house Stocknerhof, Natz-Schabs se nachází v obci Naz-Sciaves, 4,6 km od opatství Novacella, 8,4 km od vlakového nádraží Bressanone a 10 km od... Ubytování Country house Stocknerhof, Natz-Schabs se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Haus am See

9

Pension Haus am See

Ubytování (Hotel) Pension Haus am See. Pension Haus am See se nachází v obci Naz-Sciaves, 6,5 km od opatství Novacella a 10 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Pension Haus am See se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Föhrenhof

9

Hotel Föhrenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Föhrenhof. Rodinný Hotel Föhrenhof se nachází v obci Naz-Sciaves, 6 km od Brixenu, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi, vířivku,... Ubytování Hotel Föhrenhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldheim

8,9

Hotel Waldheim

Ubytování (Hotel) Hotel Waldheim. Hotel Waldheim nabízí pokoje s balkonem, bezplatný krytý bazén a vířivku. Ubytování Hotel Waldheim se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Schiestlhof

8,9

Residence Schiestlhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Schiestlhof. Residence Schiestlhof se nachází v nadmořské výšce 890 metrů a má panoramatický výhled na Dolomity. Do centra Sciaves je to odsud 5 minut jízdy. Ubytování Residence Schiestlhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Schusterhof

8,9

Appartements Schusterhof

UbytováníAppartements Schusterhof. Appartements Schusterhof se nachází v obci Naz-Sciaves v regionu Trentino Alto Adige, 7,7 km od opatství Novacella. Ubytování Appartements Schusterhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ploseblick

8,9

Hotel Ploseblick

Ubytování (Hotel) Hotel Ploseblick. Rodinný Hotel Ploseblick se nachází 5 minut chůze od centra Naz Ciaves a nabízí bezplatnou vířivku, saunu a parní lázeň. Ubytování Hotel Ploseblick se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Birkenbrunn

8,8

Hotel Birkenbrunn

UbytováníHotel Birkenbrunn. Hotel Birkenbrunn se nachází v obci Naz-Sciaves, 7,5 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Birkenbrunn se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bar Pizzeria Sylvanerhof

8,8

Residence Bar Pizzeria Sylvanerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Bar Pizzeria Sylvanerhof. Residence Bar Pizzeria Sylvanerhof se nachází v Rase a nabízí ekologické apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Bar Pizzeria Sylvanerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasserhof Aicha

8,8

Gasserhof Aicha

Ubytování (Apartmány) Gasserhof Aicha. Gasserhof Aicha se nachází v obci Naz-Sciaves v regionu Trentino Alto Adige, 6,9 km od opatství Novacella. Ubytování Gasserhof Aicha se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hubertushof

8,8

Hotel Hubertushof

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertushof. Rodinný Hubertushof Hotel se nachází v nadmořské výšce 820 metrů, 2 km od Sciaves. Ubytování Hotel Hubertushof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Mühlwald - Quality Time Family Resort

8,7

Das Mühlwald - Quality Time Family Resort

Ubytování (Hotel) Das Mühlwald - Quality Time Family Resort. Das Mühlwald - Quality Time Family Resort se nachází 300 metrů od centra Naz-Sciaves a nabízí bezplatný venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování Das Mühlwald - Quality Time Family Resort se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stoanpeppelehof

8,7

Stoanpeppelehof

Ubytování (Farma) Stoanpeppelehof. Stoanpeppelehof nabízí apartmány v alpském stylu se zařízeným balkonem a výhledem na hory v obci Naz-Sciaves. Stojí mezi jabloněmi a nabízí bezplatné... Ubytování Stoanpeppelehof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Linderhof

8,6

Linderhof

UbytováníLinderhof. Linderhof se nachází v obci Naz-Sciaves, 7,7 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Linderhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Klementhof

8,5

Residence Klementhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Klementhof. Residence Klementhof se nachází v dosahu 17 km od lyžařských lokalit Plose a Jochtal-Gitschberg. Ubytování Residence Klementhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Paul

8,5

Gasthof Paul

UbytováníGasthof Paul. Gasthof Paul se nachází v obci Naz-Sciaves v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Gasthof Paul se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Flötscherhof

8,5

Hotel Flötscherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Flötscherhof. Hotel Flötscherhof se nachází v obci Naz-Sciaves, 6,5 km od opatství Novacella, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén... Ubytování Hotel Flötscherhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peintnerhof Appartments & Zimmer

8,4

Peintnerhof Appartments & Zimmer

Ubytování (Penzion) Peintnerhof Appartments & Zimmer. Peintnerhof Appartments & Zimmer se nachází v obci Naz-Sciaves, 4,5 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování Peintnerhof Appartments & Zimmer se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Jonathan

8,4

Hotel Jonathan

Ubytování (Hotel) Hotel Jonathan. Hotel Jonathan se nachází 5 minut chůze od centra obce Naz a 10 km od lyžařského areálu Meransen-Jochtal. Ubytování Hotel Jonathan se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Anich

8,4

Gasthof Anich

Ubytování (Penzion) Gasthof Anich. Gasthof Anich se nachází v obci Naz-Sciaves, 7,4 km od opatství Novacella, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Gasthof Anich se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Hotel Sonneck

8,3

B&B Hotel Sonneck

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Sonneck. Hotel Sonneck se nachází v Naz-Sciaves a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování B&B Hotel Sonneck se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Putzer

8,2

Hotel Restaurant Putzer

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Putzer. Putzer Hotel Restaurant-Pizzeria se nachází 3 minuty jízdy od Sciaves a nabízí sluneční terasu a zahradu. Ubytování Hotel Restaurant Putzer se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stocknerhof

8,2

Hotel Stocknerhof

UbytováníHotel Stocknerhof. Hotel Stocknerhof se nachází v obci Naz-Sciaves, 4,4 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Stocknerhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Sonneck

6,7

Ferienwohnung Sonneck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonneck. Ferienwohnung Sonneck nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Naz-Sciaves, 5 km od opatství Novacella a 8,8 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Ferienwohnung Sonneck se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Klementhof 1

Residence Klementhof 1

Ubytování (Bed and breakfast) Residence Klementhof 1. Residence Klementhof 1 se nachází v obci Fiumes, 7,9 km od opatství Novacella, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Klementhof 1 se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienapartment für 6 Personen 110m

Ferienapartment für 6 Personen 110m

UbytováníFerienapartment für 6 Personen 110m. Ferienapartment für 6 Personen se nachází v obci Naz-Sciaves, 7,6 km od opatství Novacella, 11 km od vlakového nádraží Bressanone a 13 km od katedrály... Ubytování Ferienapartment für 6 Personen 110m se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement in Natz mit Terrasse, Garten und Grill

Appartement in Natz mit Terrasse, Garten und Grill

UbytováníAppartement in Natz mit Terrasse, Garten und Grill. Apartmán v Natzu s terasou, Garten und Grill se nachází v Naz-Sciaves, 7,6 km od opatství Novacella, 11 km od vlakového nádraží Bressanone a 13 km od... Ubytování Appartement in Natz mit Terrasse, Garten und Grill se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Klementhof 2

Residence Klementhof 2

Ubytování (Apartmány) Residence Klementhof 2. Residence Klementhof 2 se nachází v obci Fiumes, 7,9 km od opatství Novacella, 12 km od vlakového nádraží Bressanone a 13 km od katedrály Bressanone. Ubytování Residence Klementhof 2 se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Klementhof - App102

Residence Klementhof - App102

Ubytování (Apartmán) Residence Klementhof - App102. Residence Klementhof - App102 se nachází v obci Fiumes, 7,9 km od opatství Novacella, 12 km od vlakového nádraží Bressanone a 13 km od katedrály... Ubytování Residence Klementhof - App102 se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Klementhof - A 208 3

Residence Klementhof - A 208 3

Ubytování (Apartmány) Residence Klementhof - A 208 3. Residence Klementhof - A 208 3 se nachází asi 7,9 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Residence Klementhof - A 208 3 se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Room in Apartment - Residence Klementhof

Room in Apartment - Residence Klementhof

Ubytování (Penzion) Room in Apartment - Residence Klementhof. Room in Apartment - Residence Klementhof se nachází v obci Fiumes, 7,9 km od opatství Novacella a 12 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Room in Apartment - Residence Klementhof se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beautiful Residence Klementhof with garden and a seasonal outdoor pool

Beautiful Residence Klementhof with garden and a seasonal outdoor pool

UbytováníBeautiful Residence Klementhof with garden and a seasonal outdoor pool. Beautiful Residence Klementhof se zahradou, sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem na hory se nachází asi 7,9 km od opatství Novacella. Ubytování Beautiful Residence Klementhof with garden and a seasonal outdoor pool se nachází ve městě Naz-Sciaves (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Naz-Sciaves

Město Naz-Sciaves se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Naz-Sciaves.