Hledat

Ubytování

Ubytování město Nave San Rocco

Ve městě Nave San Rocco (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nave San Rocco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nave San Rocco

Bed and Breakfast NAVIS

9,6

Bed and Breakfast NAVIS

UbytováníBed and Breakfast NAVIS. Bed and Breakfast NAVIS se nachází v obci Nave San Rocco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bed and Breakfast NAVIS se nachází ve městě Nave San Rocco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Lavanda

9,1

Agritur Lavanda

UbytováníAgritur Lavanda. Agritur Lavanda se nachází v obci Nave San Rocco, 15 km od muzea MUSE. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Lavanda se nachází ve městě Nave San Rocco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento con idromassaggio e super vista

Appartamento con idromassaggio e super vista

Ubytování (Apartmány) Appartamento con idromassaggio e super vista. Appartamento con idromassaggio e super vista se nachází v Nave San Rocco a nabízí vířivku. 15 km od MUSE. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento con idromassaggio e super vista se nachází ve městě Nave San Rocco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Nave San Rocco

Město Nave San Rocco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Nave San Rocco.