Hledat

Ubytování

Ubytování město Naturno

Ve městě Naturno (Itálie) máme celkem 54 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Naturno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Naturno

Kornkammer Lodge - Patleidhof

10

Kornkammer Lodge - Patleidhof

Ubytování (Prázdninový dům) Kornkammer Lodge - Patleidhof. Kornkammer Lodge - Patleidhof se nachází asi 22 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Kornkammer Lodge - Patleidhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnen Resort

10

Sonnen Resort

Ubytování (Hotel) Sonnen Resort. Sonnen Resort se nachází pouhých 200 metrů od centra Naturno a nabízí bezplatné wellness a fitness centrum. Ubytování Sonnen Resort se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet

10

Chalet

Ubytování (Chata) Chalet. Chalet se nachází v obci Naturno a nabízí gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalet se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rofenhof

10

Rofenhof

Ubytování (Apartmány) Rofenhof. Rofenhof se nachází v obci Naturno, 20 km od Merana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rofenhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Waldhof

10

Ferienhaus Waldhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Waldhof. Ferienhaus Waldhof se nachází v obci Naturno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Söldenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Ferienhaus Waldhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cirna Gentle Luxury Lodges

9,9

Cirna Gentle Luxury Lodges

Ubytování (Apartmány) Cirna Gentle Luxury Lodges. Cirna Gentle Luxury Lodges se nachází v Naturnu, 16 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Cirna Gentle Luxury Lodges se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenz Hofer

9,8

Residenz Hofer

Ubytování (Apartmán) Residenz Hofer. Residenz Hofer se nachází v obci Naturno, 14 km od hlavního vlakového nádraží, 15 km od divadla Merano a hradu Princes'Castle. Ubytování Residenz Hofer se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adler Living Apartment 1

9,7

Adler Living Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Adler Living Apartment 1. Adler Living Apartment 1 se nachází v obci Naturno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 36 km od Söldenu. Ubytování Adler Living Apartment 1 se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Prokulus

9,6

Hotel Prokulus

Ubytování (Hotel) Hotel Prokulus. Čtyřhvězdičkový hotel Prokulus se nachází v obci Naturno v nadmořské výšce 554 metrů. Ubytování Hotel Prokulus se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Talblick "Neuräutl" Ferienwohnung 2

9,6

Haus Talblick "Neuräutl" Ferienwohnung 2

Ubytování (Apartmán) Haus Talblick "Neuräutl" Ferienwohnung 2. Haus Talblick "Neuräutl" Ferienwohnung 2 se nachází v obci Naturno, 16 km od divadla Merano a hradu Princes's, a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Haus Talblick "Neuräutl" Ferienwohnung 2 se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lindenhof Pure Luxury & Spa DolceVita Resort

9,6

Lindenhof Pure Luxury & Spa DolceVita Resort

Ubytování (Hotel) Lindenhof Pure Luxury & Spa DolceVita Resort. Lindenhof Pure Luxury & Spa DolceVita Resort se nachází v Naturnu, 14 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Lindenhof Pure Luxury & Spa DolceVita Resort se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

100qm - super Lage - Südterrasse - riesige Küche

9,5

100qm - super Lage - Südterrasse - riesige Küche

Ubytování (Apartmán) 100qm - super Lage - Südterrasse - riesige Küche. 100qm - super Lage - Südterrasse - riesige Küche se nachází ve městě Naturno. 36 km od Söldenu. Ubytování 100qm - super Lage - Südterrasse - riesige Küche se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vegan Hotel La Vimea

9,5

Vegan Hotel La Vimea

Ubytování (Hotel) Vegan Hotel La Vimea. Hotel La Vimea se nachází v obci Naturno v Jižním Tyrolsku, 700 metrů od obce Unterstell, a nabízí rybník a saunu. Ubytování Vegan Hotel La Vimea se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Schweitzer

9,5

Haus Schweitzer

Ubytování (Apartmány) Haus Schweitzer. Haus Schweitzer se nachází v obci Naturno a nabízí zahradu. Unterstell je vzdálený 800 metrů. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování Haus Schweitzer se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberversant Hof

9,5

Oberversant Hof

Ubytování (Aparthotel) Oberversant Hof. Penzion Oberversant Hof se nachází 9 km od alpské vesničky Naturno a nabízí tradiční alpské ubytování s dětským hřištěm, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Oberversant Hof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

El Paradiso

9,5

El Paradiso

Ubytování (Apartmány) El Paradiso. El Paradiso se nachází 15 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s bezplatnými jízdními koly, venkovním bazénem a nepřetržitě otevřenou... Ubytování El Paradiso se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterversanthof - Große Ferienwohnung für bis zu 6 Personen

9,5

Unterversanthof - Große Ferienwohnung für bis zu 6 Personen

Ubytování (Apartmány) Unterversanthof - Große Ferienwohnung für bis zu 6 Personen. Unterversanthof - Große Ferienwohnung für bis zu nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Unterversanthof - Große Ferienwohnung für bis zu 6 Personen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Baumgärtner

9,4

Appartement Baumgärtner

Ubytování (Apartmán) Appartement Baumgärtner. Appartement Baumgärtner se nachází v obci Naturno, 14 km od divadla Merano, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Appartement Baumgärtner se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neu renovierte Einzimmerwohnung

9,4

Neu renovierte Einzimmerwohnung

Ubytování (Apartmány) Neu renovierte Einzimmerwohnung. Neu renovierte Einzimmerwohnung se nachází v obci Naturno. 36 km od Söldenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Neu renovierte Einzimmerwohnung se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adler Living Apartment 2

9,4

Adler Living Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Adler Living Apartment 2. Adler Living Apartment 2 se nachází asi 14 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Adler Living Apartment 2 se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Außergewöhnlich! Villa! Lage! Kino! Weinkeller! ..

9,3

Außergewöhnlich! Villa! Lage! Kino! Weinkeller! ..

Ubytování (Vila) Außergewöhnlich! Villa! Lage! Kino! Weinkeller! ... Außergewöhnlich nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Villa! Lage! Kino! Weinkeller! Nachází se v Naturnu. Do Söldenu je to 37 km. Ubytování Außergewöhnlich! Villa! Lage! Kino! Weinkeller! .. se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Quellenhof

9,3

Hotel Quellenhof

Ubytování (Penzion) Hotel Quellenhof. Hotel Quellenhof se nachází uprostřed hor v obci Naturno. Nabízí venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Quellenhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marchegg Apartments

9,2

Marchegg Apartments

Ubytování (Apartmány) Marchegg Apartments. Marchegg Apartments se nachází v obci Naturno, 35 km od Söldenu, a nabízí venkovní bazén a saunu. K dispozici je plně vybavená kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Marchegg Apartments se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

zentrale Desingwohnung, Dachterasse, eigene Sauna, Grill

9,2

zentrale Desingwohnung, Dachterasse, eigene Sauna, Grill

Ubytování (Apartmán) zentrale Desingwohnung, Dachterasse, eigene Sauna, Grill. Zentrale Desingwohnung, Dachterasse, eigene Sauna, Grill se nachází v Naturnu, 14 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování zentrale Desingwohnung, Dachterasse, eigene Sauna, Grill se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Pöder

9,1

Haus Pöder

Ubytování (Apartmány) Haus Pöder. Haus Pöder se nachází v Dolomitech, 600 metrů od centra obce Naturno, a nabízí zahradu. Ubytování Haus Pöder se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Oleander

9,1

Apartment Oleander

Ubytování (Apartmány) Apartment Oleander. Apartment Oleander se nachází v obci Naturno, 15 km od divadla Merano a hradu Princes'Castle. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartment Oleander se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Genusshotel Diamant

9,1

Genusshotel Diamant

Ubytování (Hotel) Genusshotel Diamant. Genusshotel Diamant se nachází v centru města Naturno a nabízí pokoje s balkonem a satelitní TV. Ubytování Genusshotel Diamant se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof SCHUPFER

9,1

Hof SCHUPFER

Ubytování (Apartmány) Hof SCHUPFER. Hof SCHUPFER se nachází v obci Naturno, 35 km od Söldenu. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hof SCHUPFER se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gaulbachhof

9

Gaulbachhof

Ubytování (Farma) Gaulbachhof. Gaulbachhof se nachází 16 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Gaulbachhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ruhig - Weitblick - Großer Balkon

9

Ruhig - Weitblick - Großer Balkon

Ubytování (Apartmán) Ruhig - Weitblick - Großer Balkon. Ruhig - Weitblick - Großer Balkon se nachází v obci Naturno, 14 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Ruhig - Weitblick - Großer Balkon se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement LUIS

9

Appartement LUIS

Ubytování (Apartmány) Appartement LUIS. Appartement LUIS se nachází v obci Naturno, 14 km od hlavního vlakového nádraží. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement LUIS se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kleinkunsthotel

9

Kleinkunsthotel

Ubytování (Hotel) Kleinkunsthotel. Kleinkunsthotel se nachází v centru Naturna, 15 km od Merana-Merana a 40 minut jízdy od Bolzana-Bozen. Ubytování Kleinkunsthotel se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zweizimmer-Wohnung mit Parkgarage

9

Zweizimmer-Wohnung mit Parkgarage

Ubytování (Apartmány) Zweizimmer-Wohnung mit Parkgarage. Zweizimmer-Wohnung mit Parkgarage se nachází v Naturnu, 14 km od hlavního vlakového nádraží, 15 km od divadla Merano a 15 km od hradu Princes'Castle. Ubytování Zweizimmer-Wohnung mit Parkgarage se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bad Kochenmoos

8,9

Bad Kochenmoos

Ubytování (Bed and breakfast) Bad Kochenmoos. Bad Kochenmoos se nachází v Naturnu a nabízí bezplatné Wi-Fi, pizzérii, restauraci, venkovní dětské hřiště, zahradu, bar a sdílený lounge. Ubytování Bad Kochenmoos se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lieblingsplatzl

8,9

Lieblingsplatzl

Ubytování (Apartmán) Lieblingsplatzl. Lieblingsplatzl se nachází v obci Naturno, 14 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lieblingsplatzl se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldhof DolceVita Resort

8,9

Feldhof DolceVita Resort

Ubytování (Hotel) Feldhof DolceVita Resort. Čtyřhvězdičkový DolceVita Hotel Feldhof se nachází ve městě Naturno a nabízí elegantní pokoje s balkonem s výhledem na hory, wellness centrum v nejvyšším... Ubytování Feldhof DolceVita Resort se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunnerhof

8,9

Brunnerhof

Ubytování (Farma) Brunnerhof. Brunnerhof se nachází v obci Naturno a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Brunnerhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rooftop Apartment

8,9

Rooftop Apartment

Ubytování (Apartmán) Rooftop Apartment. Rooftop Apartment se nachází v Naturnu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od Söldenu. Ubytování Rooftop Apartment se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Belvedere - Adults Only - 14 plus

8,8

Hotel Belvedere - Adults Only - 14 plus

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere - Adults Only - 14 plus. Hotel Belvedere - Adults Only - 14 plus je obklopen Alpami, pouhých 600 metrů od centra Naturna. Ubytování Hotel Belvedere - Adults Only - 14 plus se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Falkenstein

8,7

Gasthof Falkenstein

Ubytování (Penzion) Gasthof Falkenstein. Gasthof Falkenstein se nachází v obci Naturns a nabízí zahradu. Pro děti je připraveno dětské hřiště. Penzion provozuje místní restauraci. Ubytování Gasthof Falkenstein se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Frühstückspension mit Wlan

8,6

Frühstückspension mit Wlan

Ubytování (Penzion) Frühstückspension mit Wlan. Frühstückspension mit Wlan se nachází v obci Naturno a nabízí terasu. Ubytování Frühstückspension mit Wlan se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gletscherblick

8,6

Gletscherblick

Ubytování (Penzion) Gletscherblick. Gletscherblick nabízí volný vstup do aquaparku Naturno. Tento hotel nabízí pokoje a apartmány s balkonem a společnou zahradu s grilem. Ubytování Gletscherblick se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neubauwohnung im Dorfzentrum Naturns

8,5

Neubauwohnung im Dorfzentrum Naturns

Ubytování (Apartmán) Neubauwohnung im Dorfzentrum Naturns. Neubauwohnung im Dorfzentrum Naturns se nachází v Naturnu a nabízí bar. 36 km od Söldenu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Neubauwohnung im Dorfzentrum Naturns se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Hotel Nocturnes

8,4

Panorama Hotel Nocturnes

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Nocturnes. Panorama Hotel Nocturnes se nachází v centru města Naturno. Ubytování Panorama Hotel Nocturnes se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Nadine

8,4

Pension Nadine

Ubytování (Penzion) Pension Nadine. Penzion Nadine se nachází v klidné oblasti v Alpách, 2 km od obce Naturno. Nabízí soukromé neplacené parkoviště, lyžárnu a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Pension Nadine se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpina Residence

8,3

Alpina Residence

Ubytování (Apartmány) Alpina Residence. Hotel Alpina Residence stojí 5 minut jízdy od obce Naturno. Ubytování Alpina Residence se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Wiesenhof

8,3

Garni Wiesenhof

Ubytování (Aparthotel) Garni Wiesenhof. Garni Wiesenhof se nachází v obci Naturno, 35 km od Söldenu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Wiesenhof se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Marein - Residence

8,2

Appartement Marein - Residence

Ubytování (Apartmány) Appartement Marein - Residence. Appartement Marein nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Marein - Residence se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Weingarten

8,1

Hotel Weingarten

Ubytování (Hotel) Hotel Weingarten. Hotel Weingarten je ideálním výchozím bodem pro výlety, horolezectví a cyklistické výlety na hrad Hochnaturns. Ubytování Hotel Weingarten se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schönblick

7,3

Hotel Schönblick

Ubytování (Hotel) Hotel Schönblick. Hotel Schönblick se nachází v obci Naturno, 14 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel Schönblick se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Adler Bungalow 17

Camping Adler Bungalow 17

Ubytování (Apartmán) Camping Adler Bungalow 17. Camping Adler Bungalow 17 se nachází v obci Naturno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 36 km od Söldenu. Ubytování Camping Adler Bungalow 17 se nachází ve městě Naturno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Naturno

Město Naturno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 54 hotelů a ubytování ve městě Naturno.