Hledat

Ubytování

Ubytování město Nago

Ve městě Nago (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nago

Agritur Stefenelli

9,2

Agritur Stefenelli

Ubytování (Venkovský dům) Agritur Stefenelli. Agritur Stefenelli je venkovský dům situovaný v obci Nago ležící mezi kopci. Ubytování Agritur Stefenelli se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Nido d'Aquila

9,2

Appartamenti Nido d'Aquila

UbytováníAppartamenti Nido d'Aquila. Nido D'Aquila se nachází na kopci s výhledem na Gardské jezero v obci Nago, 6 km od centra města Riva del Garda. Ubytování Appartamenti Nido d'Aquila se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Isola Verde

9

Hotel Isola Verde

Ubytování (Hotel) Hotel Isola Verde. Hotel Isola Verde je útulný butikový hotel nacházející v Nago-Torbole. Ubytování Hotel Isola Verde se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Garni Francesco

8,9

Albergo Garni Francesco

UbytováníAlbergo Garni Francesco. Albergo Garni Francesco se nachází 1,5 km od břehu Gardského jezera a nabízí pokoje s balkonem, zařízenou zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Albergo Garni Francesco se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa S Tomè Nago Torbole

8,9

Casa S Tomè Nago Torbole

Ubytování (Venkovský dům) Casa S Tomè Nago Torbole. Casa S Tomè Nago Torbole se nachází v Nago-Torbole, 29 km od hradu Castello di Avio, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Casa S Tomè Nago Torbole se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

epOche Hotel Zanella 1889

8,4

epOche Hotel Zanella 1889

Ubytování (Hotel) epOche Hotel Zanella 1889. epOche Hotel Zanella 1889 se nachází v historickém centru obce Nago, 1 km od břehů jezera Lago di Garda. K zázemí hotelu patří bazén. Ubytování epOche Hotel Zanella 1889 se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Toresela Bike am Gardasee

8,4

Hotel Toresela Bike am Gardasee

Ubytování (Hotel) Hotel Toresela Bike am Gardasee. Bikehotel se nachází v půvabném městečku Nago u Gardského jezera, 4 minuty jízdy autem od pláže v Torbole. V lobby je zdarma k dispozici internet. Ubytování Hotel Toresela Bike am Gardasee se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel De Nac

7,9

Hotel De Nac

Ubytování (Hotel) Hotel De Nac. Hotel De Nac je vzdálený 5 minut jízdy od jezera Lago di Garda a nabízí klasicky zařízené pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Hotel De Nac se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Doria

7,6

Hotel Doria

UbytováníHotel Doria. Hotel Doria se nachází v malebném městečku Nago, necelé 2 km od Gardského jezera. Nabízí střešní terasu s fitness koutkem a vířivkou. Ubytování Hotel Doria se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rubino

7,2

Hotel Rubino

Ubytování (Hotel) Hotel Rubino. Hotel Rubino, který byl postaven před 40 lety v příjemném prostředí u jezera Garda, se neustále renovuje a udržuje tak kvalitu, kterou jeho hosté od té... Ubytování Hotel Rubino se nachází ve městě Nago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Nago

Město Nago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Nago.