Hledat

Ubytování

Ubytování město Näfels

Ve městě Näfels (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Näfels

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Näfels

Berghotel Obersee

9,6

Berghotel Obersee

Ubytování (Hotel) Berghotel Obersee. Berghotel Obersee in Näfels features 2-star accommodation with a restaurant. Ubytování Berghotel Obersee se nachází ve městě Näfels (Švýcarsko - Canton of Glarus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel/Restaurant Schwert

8,2

Hotel/Restaurant Schwert

Ubytování (Hotel) Hotel/Restaurant Schwert. Set in Näfels, Hotel/Restaurant Schwert offers a restaurant and free WiFi. The hotel features family rooms. Ubytování Hotel/Restaurant Schwert se nachází ve městě Näfels (Švýcarsko - Canton of Glarus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lintharena SGU

8

Lintharena SGU

Ubytování (Hotel) Lintharena SGU. Set at the entrance of the Glarus Alps, Lintharena SGU enjoys a quiet location in Näfels. It offers rooms with private bathrooms and cable TV. Ubytování Lintharena SGU se nachází ve městě Näfels (Švýcarsko - Canton of Glarus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Näfels

Město Näfels se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Näfels.