Hledat

Ubytování

Ubytování město Murska Sobota

Ve městě Murska Sobota (Slovinsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Murska Sobota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Murska Sobota

Holiday house in the heart of nature

9,4

Holiday house in the heart of nature

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house in the heart of nature. Set in Moravske-Toplice, 7 km from Moravske Toplice Thermal Spa, Holiday house in the heart of nature offers air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Holiday house in the heart of nature se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Penzion Letališče

9,2

Penzion Letališče

Ubytování (Penzion) Penzion Letališče. Located in Murska Sobota, right next to a recreational airport, Guest House Letališče offers an a la carte restaurant and a free Wi-Fi access. Ubytování Penzion Letališče se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Hotel Strk

8,9

Hotel Strk

Ubytování (Hotel) Hotel Strk. Tento moderní venkovský hotel se nachází na klidném místě ve vesnici Polana a nabízí bezplatné Wi-Fi a lázeňské centrum s bazénem. Ubytování Hotel Strk se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Dvorec Rakičan

7,8

Dvorec Rakičan

Ubytování (Hotel) Dvorec Rakičan. Located in Murska Sobota, 5 km from Maximus Shopping Centre, Dvorec Rakičan provides accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování Dvorec Rakičan se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Hotel Zvezda

7,7

Hotel Zvezda

Ubytování (Hotel) Hotel Zvezda. Hotel Zvezda se nachází v centru města Murska Sobota. Ubytování Hotel Zvezda se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Vijolica 2

7,5

Vijolica 2

Ubytování (Apartmán) Vijolica 2. Situated in Moravske-Toplice in the Pomurje region, Vijolica 2 features a terrace and garden views. Ubytování Vijolica 2 se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Hotel & Spa Diana

7,5

Hotel & Spa Diana

Ubytování (Hotel) Hotel & Spa Diana. Hotel Diana se nachází v obci Murska Sobota a nabízí klimatizované pokoje s kabelovou TV, minibarem a bezplatným připojením na internet. Ubytování Hotel & Spa Diana se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Rooms Cipot

7,4

Rooms Cipot

Ubytování (Penzion) Rooms Cipot. Rooms Cipot is located 3 km from the centre of Murska Sobota. It offers air-conditioned rooms with satellite TV. Moravske Toplice Thermal Spa is 5. Ubytování Rooms Cipot se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

APARTMAJI GOSPOUD SRMAK

APARTMAJI GOSPOUD SRMAK

Ubytování (Apartmány) APARTMAJI GOSPOUD SRMAK. Situated 20 km from Maximus Shopping Centre, APARTMAJI GOSPOUD SRMAK offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování APARTMAJI GOSPOUD SRMAK se nachází ve městě Murska Sobota (Slovinsko - Pomurje).

Ubytování ve městě Murska Sobota

Město Murska Sobota se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Murska Sobota.