Hledat

Ubytování

Ubytování město Moso

Ve městě Moso (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moso

Residence Königswarte Strata

9,7

Residence Königswarte Strata

Ubytování (Aparthotel) Residence Königswarte Strata. Residence Königswarte Strata se nachází v San Giuseppe a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Residence Königswarte Strata se nachází ve městě Moso (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schäfer Apartments

9,2

Schäfer Apartments

Ubytování (Apartmány) Schäfer Apartments. Schäfer Apartments se nachází v Sestu, 29 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schäfer Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kronhof

9

Hotel Kronhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kronhof. Tento rodinný hotel stojí 3 km od města Moso in Passiria a může se pochlubit slunnou polohou s panoramatickým výhledem. Ubytování Hotel Kronhof se nachází ve městě Moso (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pfeldererhof Alpine Lifestyle

8,9

Hotel Pfeldererhof Alpine Lifestyle

Ubytování (Hotel) Hotel Pfeldererhof Alpine Lifestyle. Hotel Pfeldererhof v alpském stylu nabízí pokoje s balkonem a výhledem hory a přístup na lyžích. Ubytování Hotel Pfeldererhof Alpine Lifestyle se nachází ve městě Moso (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Weierhof

8,9

Ferienhaus Weierhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Weierhof. Ferienhaus Weierhof nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 31 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Ferienhaus Weierhof se nachází ve městě Moso (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness & Spa Hotel Alpenland

8,7

Wellness & Spa Hotel Alpenland

Ubytování (Hotel) Wellness & Spa Hotel Alpenland. Wellness & Spa Hotel Alpenland nabízí volně přístupný krytý bazén a restauraci s vyhlídkovou terasou. Ubytování Wellness & Spa Hotel Alpenland se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Edelweiss

8,5

Apartment Edelweiss

Ubytování (Apartmány) Apartment Edelweiss. Apartmány Hotel - Apartment Edelweiss se nachází v obci Sexten, 1,5 km od skalních štítů Tre Cime, 2,4 km od lanovky Orto del Toro a 1,2 km od lanovky... Ubytování Apartment Edelweiss se nachází ve městě Moso (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Mooserwirt - Passeiertal

8

Gasthof Mooserwirt - Passeiertal

Ubytování (Penzion) Gasthof Mooserwirt - Passeiertal. Gasthof Mooserwirt - Passeiertal se nachází v Mosu v regionu Trentino Alto Adige, 26 km od střelného prachu - Polveriera a 27 km od Parco Maia. Ubytování Gasthof Mooserwirt - Passeiertal se nachází ve městě Moso (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Moso

Město Moso se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Moso.