Hledat

Ubytování

Ubytování město Morter

Ve městě Morter (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Morter

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Morter

Apartments Vorhöfe

9,5

Apartments Vorhöfe

Ubytování (Apartmány) Apartments Vorhöfe. Apartments Vorhöfe se nachází v Morteru v regionu Trentino Alto Adige, 32 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Apartments Vorhöfe se nachází ve městě Morter (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosshof zu Montani

9,2

Schlosshof zu Montani

Ubytování (Apartmán) Schlosshof zu Montani. Schlosshof zu Montani se nachází v Morteru v regionu Trentino Alto Adige, 32 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Schlosshof zu Montani se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

bei Martin's

9

bei Martin's

Ubytováníbei Martin's. bei Martin's je ubytování v alpském stylu ve městě Morter, severovýchodně od národního parku Stelvio. Ubytování bei Martin's se nachází ve městě Morter (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Montani

8,7

Hotel Montani

Ubytování (Hotel) Hotel Montani. Hotel Montani se nachází na okraji údolí Val Martello, jen 1,2 km od vlakového nádraží Coldrano. Má tradiční restauraci Stube, lázně a 2 bazény. Ubytování Hotel Montani se nachází ve městě Morter (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Krone

8,2

Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Hotel Krone. Hotel Krone se nachází v Morteru a nabízí bezplatný venkovní bazén. Nabízí zařízenou sluneční terasu a pokoje v tyrolském stylu. Ubytování Hotel Krone se nachází ve městě Morter (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Morter

Město Morter se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Morter.