Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Moravský Žižkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moravský Žižkov

Penzion Maděřič

9,2

Penzion Maděřič

Ubytování (Penzion) Penzion Maděřič. Penzion Maděřič se nachází v úrodné vinařské oblasti kolem Moravského Žižkova, 10 km od Břeclavi. Ubytování Penzion Maděřič se nachází ve městě Moravský Žižkov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Maděřič má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Maděřič momentálně evidujeme 395 recenzí.

Apartmán Kamila

9,1

Apartmán Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamila. Apartmán Kamila se nachází v obci Rakvice a nabízí sezonní venkovní bazén a gril. K dispozici je plně vybavená kuchyň a terasa. Ubytování Apartmán Kamila se nachází ve městě Moravský Žižkov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Kamila má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Kamila momentálně evidujeme 20 recenzí.

Sklep Lada

Sklep Lada

Ubytování (Penzion) Sklep Lada. Sklep Lada is located in Moravský Žižkov. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout... Ubytování Sklep Lada se nachází ve městě Moravský Žižkov (Česko - Jihomoravský kraj).