Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Moravská Nová Ves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moravská Nová Ves

Apartmán Hejč

9,7

Apartmán Hejč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hejč. Apartmán Hejč se nachází v Moravské Nové Vsi. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Hejč se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hejč má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hejč momentálně evidujeme 57 recenzí.

Ubytovani Salajkovi

9,5

Ubytovani Salajkovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovani Salajkovi. Ubytování Salajkovi se nachází v Moravské Nové Vsi v Jihomoravském kraji a nabízí terasu a zahradu. Ubytování Ubytovani Salajkovi se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Salajkovi má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytovani Salajkovi momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Vlasta

9,4

Penzion Vlasta

Ubytování (Penzion) Penzion Vlasta. Penzion Vlasta se nachází v Moravské Nové Vsi. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Penzion Vlasta se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vlasta má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Vlasta momentálně evidujeme 9 recenzí.

Vinný sklep

9,3

Vinný sklep

Ubytování (Apartmán) Vinný sklep. Vinný sklep se nachází v Moravské Nové Vsi v Čechách. Nabízí vinárnu, prostorné vinice a apartmán s plně vybavenou kuchyní, krbem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vinný sklep se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinný sklep má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Vinný sklep momentálně evidujeme 16 recenzí.

penzion Selský dvůr

9,2

penzion Selský dvůr

Ubytování (Penzion) penzion Selský dvůr. Penzion Selský dvůr se nachází v Moravské Nové Vsi a má bar, společný obývací prostor, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. V domě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování penzion Selský dvůr se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion u Hřebačků

9,2

Penzion u Hřebačků

Ubytování (Penzion) Penzion u Hřebačků. Penzion u Hřebačků v Moravské Nové Vsi nabízí sdílený lounge, sdílenou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion u Hřebačků se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Hřebačků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u Hřebačků momentálně evidujeme 98 recenzí.

Ubytování u Vlašiců

9,2

Ubytování u Vlašiců

Ubytování (Privát) Ubytování u Vlašiců. Ubytování u Vlašiců sídlí v budově z roku 1920 v Moravské Nové Vsi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Vlašiců se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Vlašiců má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytování u Vlašiců momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ubytování U Trati

9,1

Ubytování U Trati

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování U Trati. Venkovský dům - Ubytování U Trati se nachází v Moravské Nové Vsi v Jihomoravském kraji. Ubytování Ubytování U Trati se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Trati má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Ubytování U Trati momentálně evidujeme 52 recenzí.

Penzion Imrichovi

9,1

Penzion Imrichovi

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Imrichovi. Penzion Imrichovi se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí terasu, bar a restauraci. Ubytování Penzion Imrichovi se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Imrichovi má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion – hostinec Penzion Imrichovi momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování Medlov

8,2

Ubytování Medlov

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Medlov. Ubytování Medlov se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí společné posezení, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni a turistické informace. Ubytování Ubytování Medlov se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Slunce nad Vinným Sklepem

7,9

Penzion Slunce nad Vinným Sklepem

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Slunce nad Vinným Sklepem. Penzion Slunce nad Vinným Sklepem se nachází v Moravské Nové Vsi. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a společenskou místnost. Ubytování Penzion Slunce nad Vinným Sklepem se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Slunce nad Vinným Sklepem má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion – hostinec Penzion Slunce nad Vinným Sklepem momentálně evidujeme 30 recenzí.

Vinný Sklep U Terezy a Jakuba

7,2

Vinný Sklep U Terezy a Jakuba

Ubytování (Apartmán) Vinný Sklep U Terezy a Jakuba. Vinný Sklep U Terezy a Jakuba se nachází v obci Moravská Nová Ves a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, vlastní vinný sklípek, ochutnávky i... Ubytování Vinný Sklep U Terezy a Jakuba se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinný Sklep U Terezy a Jakuba má celkové hodnocení 7,2. Pro Apartmán Vinný Sklep U Terezy a Jakuba momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmán u Bolera

Apartmán u Bolera

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Bolera. Apartmán u Bolera se nachází v Moravské Nové Vsi a nabízí terasu a přístup do restaurace. Ubytování Apartmán u Bolera se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán u Bolera nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Za vodou

Za vodou

Ubytování (Venkovský dům) Za vodou. Ubytování Za vodou se nachází v Moravské Nové Vsi, 23 km od Valtic. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Nechybí v nich ani posezení a jídelní kout. Ubytování Za vodou se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bolero

Penzion Bolero

Ubytování (Penzion) Penzion Bolero. Penzion Bolero in Moravská Nová Ves features a bar and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Penzion Bolero se nachází ve městě Moravská Nová Ves (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)