Hledat

Ubytování

Ubytování město Moraḯtika

Ve městě Moraḯtika (Řecko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moraḯtika

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moraḯtika

Three Stars Villas

9,7

Three Stars Villas

Ubytování (Vily) Three Stars Villas. Boasting a swimming pool, a restaurant and a garden and views of the pool, Three Stars Villas is situated in Moraitika and features accommodation with free... Ubytování Three Stars Villas se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Filoxenia Apartments Corfu

9,3

Filoxenia Apartments Corfu

Ubytování (Apartmány) Filoxenia Apartments Corfu. Filoxenia Apartments Corfu se nachází v Moraitice, 250 metrů od pláže Moraitika, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Filoxenia Apartments Corfu se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Flamingo Apartments

9,1

Flamingo Apartments

Ubytování (Aparthotel) Flamingo Apartments. Located in Moraitika, within 800 metres from the centre, the family-run Flamingo Apartments features a garden and an outdoor pool with a children's... Ubytování Flamingo Apartments se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Villa Corfiota Moraitika Beach

9,1

Villa Corfiota Moraitika Beach

Ubytování (Hotel) Villa Corfiota Moraitika Beach. Villa Corfiota se nachází ve vesnici Moraitika, jen 50 metrů od pláže Moraitika. Ubytování Villa Corfiota Moraitika Beach se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Jimmy's Apartments

8,5

Jimmy's Apartments

Ubytování (Aparthotel) Jimmy's Apartments. Jimmy's Apartments se nachází 350 metrů od pláže Moraitika a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Jimmy's Apartments se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

ARAGORN HOTEL

8

ARAGORN HOTEL

Ubytování (Hotel) ARAGORN HOTEL. Tříhvězdičkový hotel ARAGORN se nachází ve městě Moraitika. Ubytování ARAGORN HOTEL se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Marina Boutique Hotel

7,4

Marina Boutique Hotel

Ubytování (Aparthotel) Marina Boutique Hotel. Marina Studios se nachází ve městě Moraitika a nabízí ubytování s výhledem na moře a kuchyňským koutem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Marina Boutique Hotel se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Moraitika apartment

Moraitika apartment

Ubytování (Apartmán) Moraitika apartment. Moraitika apartment se nachází v Moraitice, jen pár kroků od pláže Moraitika. Ubytování Moraitika apartment se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Spiti Soueref - Venetian Style

Spiti Soueref - Venetian Style

Ubytování (Prázdninový dům) Spiti Soueref - Venetian Style. Spiti Soueref - Venetian Style se nachází v Moraitice, necelý 1 km od pláže Messonghi a 1,9 km od pláže Agios Ioannis Peristeron. Ubytování Spiti Soueref - Venetian Style se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

ionian view studios

ionian view studios

Ubytování (Apartmán) ionian view studios. Situated in Moraitika, ionian view studios provides accommodation with free WiFi. Ubytování ionian view studios se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

SERENA HOTEL

SERENA HOTEL

Ubytování (Hotel) SERENA HOTEL. SERENA HOTEL is located in Moraitika. With a restaurant, the property also has a bar. The accommodation offers free WiFi. Ubytování SERENA HOTEL se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Panorama

Panorama

Ubytování (Hotel) Panorama. Set in Moraitika, Panorama features a bar and garden. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Panorama se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

yiannis studios

yiannis studios

Ubytování (Apartmán) yiannis studios. Located in Moraitika in the Corfu region, yiannis studios features a balcony. The air-conditioned accommodation is 36 km from Paleokastritsa. Ubytování yiannis studios se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Nasos Hotel & Resort

Nasos Hotel & Resort

Ubytování (Hotel) Nasos Hotel & Resort. Boasting a restaurant, Nasos Hotel & Resort is situated in Moraitika. With a bar, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování Nasos Hotel & Resort se nachází ve městě Moraḯtika (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Moraḯtika

Město Moraḯtika se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Moraḯtika.