Hledat

Ubytování

Ubytování město Montechiaro

Ve městě Montechiaro (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Montechiaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Montechiaro

Hof am Schloss Apartement Zirm

10

Hof am Schloss Apartement Zirm

Ubytování (Apartmán) Hof am Schloss Apartement Zirm. Hof am se může pochlubit výhledem do zahrady. Schloss Apartement Zirm nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 20 km od Ortleru. Ubytování Hof am Schloss Apartement Zirm se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Hof am Schloss

9,7

Ferienhaus Hof am Schloss

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hof am Schloss. Ferienhaus Hof am Schloss se nachází asi 20 km od Ortleru a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Hof am Schloss se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Capannina

9,2

Villa Capannina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Capannina. Villa Capannina se nachází asi 10 km od náměstí Piazza del Campo a nabízí výhled na bazén, restauraci, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Villa Capannina se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Hof am Schloss Apartement Enzian

9

Hof am Schloss Apartement Enzian

Ubytování (Apartmán) Hof am Schloss Apartement Enzian. Hof am se nachází v Montechiaru, 20 km od Ortleru. Schloss Apartement Enzian nabízí obývací pokoj s TV, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hof am Schloss Apartement Enzian se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof am Schloss Apartement Lärche

9

Hof am Schloss Apartement Lärche

Ubytování (Apartmán) Hof am Schloss Apartement Lärche. Hof am se nachází v Montechiaru, 20 km od Ortleru. Schloss Apartement Lärche má obývací pokoj s TV, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hof am Schloss Apartement Lärche se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Casale del Sole Montechiaro

8,8

Il Casale del Sole Montechiaro

Ubytování (Penzion) Il Casale del Sole Montechiaro. Apartmány Vico Equense se nacházejí v obci Vico Equense, 700 metrů od pláže Marina di Alimuri, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Il Casale del Sole Montechiaro se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Kampánie).

Matthew's - Seaview Apartment Sorrento Coast

8,5

Matthew's - Seaview Apartment Sorrento Coast

Ubytování (Prázdninové domy) Matthew's - Seaview Apartment Sorrento Coast. Matthew's - Seaview Apartment Sorrento Coast se nachází přibližně 2,2 km od pláže Chicchi a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Matthew's - Seaview Apartment Sorrento Coast se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Kampánie).

Hof am Schloss Apartment Edelweiss

Hof am Schloss Apartment Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Hof am Schloss Apartment Edelweiss. Hof am Schloss Apartment Edelweiss se nachází v Montechiaru a nabízí zahradu a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hof am Schloss Apartment Edelweiss se nachází ve městě Montechiaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Montechiaro

Město Montechiaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Montechiaro.