Hledat

Ubytování

Ubytování město Monte Bondone

Ve městě Monte Bondone (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monte Bondone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monte Bondone

Hotel Montana

9

Hotel Montana

Ubytování (Hotel) Hotel Montana. Hotel Montana má krytý bazén s výhledem na pohoří Dolomiti di Brenta. Ubytování Hotel Montana se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Caminetto

8,9

Chalet Caminetto

Ubytování (Hotel) Chalet Caminetto. Chata Caminetto nabízí okouzlující výhled na Dolomity, je jen 100 metrů od sjezdovek. Pokoje jsou zařízené v typickém alpském stylu. Ubytování Chalet Caminetto se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Blanc Hotel & Spa

8,4

Le Blanc Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Le Blanc Hotel & Spa. Ultramoderní Hotel Le Blanc se nachází pouhých 250 metrů od lyžařského areálu Monte Bondone a nabízí wellness centrum o rozloze 400 m² s krytým bazénem a... Ubytování Le Blanc Hotel & Spa se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Norge

8,3

Hotel Norge

Ubytování (Hotel) Hotel Norge. Hotel Norge se nachází na klidném místě v nadmořské výšce 1 400 metrů, 20 minut jízdy od Trenta. Ubytování Hotel Norge se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hotel Candriai Alla Posta

7,9

Residence Hotel Candriai Alla Posta

Ubytování (Hotel) Residence Hotel Candriai Alla Posta. Candriai Alla Posta nabízí výhled na louky a lesy na hoře Monte Bondone. Ubytování Residence Hotel Candriai Alla Posta se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Zodiaco & Spa

7,5

Hotel Zodiaco & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Zodiaco & Spa. Hotel Zodiaco & Spa se nachází na hoře Bondone, jen 30 metrů od lyžařských vleků. Nabízí wellness centrum. Ubytování Hotel Zodiaco & Spa se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Orizzonte

Residence Orizzonte

Ubytování (Aparthotel) Residence Orizzonte. Residence Orizzonte se nachází ve Vaneze a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Residence Orizzonte se nachází ve městě Monte Bondone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Monte Bondone

Město Monte Bondone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Monte Bondone.