Hledat

Ubytování

Ubytování město Montagna

Ve městě Montagna (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Montagna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Montagna

Engadinerhof

10

Engadinerhof

Ubytování (Farma) Engadinerhof. Engadinerhof se nachází v obci Montagna a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a gril. 45 km od Trenta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Engadinerhof se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement im Grünweinhof

10

Appartement im Grünweinhof

Ubytování (Apartmán) Appartement im Grünweinhof. S bezplatným Wi-Fi, Apartmán im Grünweinhof nabízí apartmán s počítačem. Nachází se v malém městečku Pinzon, jen 4 minuty jízdy od centra Montagna. Ubytování Appartement im Grünweinhof se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Manna Resort

9,8

Manna Resort

Ubytování (Hotel) Manna Resort. Manna Resort se nachází v Montagna, 27 km od jezera Carezza. Nabízí ubytování s restaurací, neplacené soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Manna Resort se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Burgunderhof

9,5

Burgunderhof

Ubytování (Farma) Burgunderhof. Burgunderhof se nachází v Montagni v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od MUSE. Ubytování Burgunderhof se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Pizzeria Zur Traube

9,2

B&B Pizzeria Zur Traube

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pizzeria Zur Traube. B&B Pizzeria Zur Traube se nachází v Montagna, 43 km od Trenta, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Pizzeria Zur Traube se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berggasthof Locanda Alpina Dorfner

9,1

Berggasthof Locanda Alpina Dorfner

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Locanda Alpina Dorfner. Berggasthof Locanda Alpina Dorfner se nachází v obci Montagna a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Berggasthof Locanda Alpina Dorfner se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tenz

8,7

Hotel Tenz

Ubytování (Hotel) Hotel Tenz. Hotel Tenz se nachází v obci Montagna a nabízí krytý i venkovní bazén, saunu a restauraci, která podává tyrolskou kuchyni. Ubytování Hotel Tenz se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Montagna

Město Montagna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Montagna.