Hledat

Ubytování

Ubytování město Monclassico

Ve městě Monclassico (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monclassico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monclassico

Baita Bertolini

9,6

Baita Bertolini

Ubytování (Bed and breakfast) Baita Bertolini. Baita Bertolini se nachází 15 minut chůze od centra Monclassica a 10 minut jízdy od sjezdovek Folgarida Marilleva. Ubytování Baita Bertolini se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alle Meridiane

9,5

Alle Meridiane

Ubytování (Bed and breakfast) Alle Meridiane. Alle Meridiane je malebná budova v horském stylu obklopená přírodou, 10 minut jízdy od sjezdovek Val di Sole. Ubytování Alle Meridiane se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento a Dimaro in Val di Sole

9,3

Appartamento a Dimaro in Val di Sole

Ubytování (Apartmán) Appartamento a Dimaro in Val di Sole. Appartamento a Dimaro in Val di Sole se nachází v Monclassico. 28 km od průsmyku Tonale Pass. Ubytování Appartamento a Dimaro in Val di Sole se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

I Larici

9,1

I Larici

Ubytování (Apartmán) I Larici. I Larici se nachází asi 29 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování I Larici se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Nido Delle Aquile

8,7

B&B Nido Delle Aquile

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Nido Delle Aquile. Nido Delle Aquile nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na hory. Ubytování B&B Nido Delle Aquile se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Beatrice

8,4

Appartamento Beatrice

Ubytování (Apartmán) Appartamento Beatrice. Appartamento Beatrice se nachází v Monclassico. 40 km od Ponte di Legno. Ubytování Appartamento Beatrice se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ariston

7,9

Hotel Ariston

Ubytování (Hotel) Hotel Ariston. Hotel Ariston v městečku Monclassico v regionu Trentino nabízí wellness centrum a pokoje s parketami. Ubytování Hotel Ariston se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Leonardi

7,8

B&B Leonardi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Leonardi. B&B Leonardi se nachází v údolí Val di sole v centru Monclassica a 20 let ho provozuje rodina Mogavero. Ubytování B&B Leonardi se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Monclassico

Město Monclassico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Monclassico.