Hledat

Ubytování

Ubytování město Monclassico

Ve městě Monclassico (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monclassico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monclassico

Dimaro Folgarida Appartamento trilocale in villa

10

Dimaro Folgarida Appartamento trilocale in villa

UbytováníDimaro Folgarida Appartamento trilocale in villa. Dimaro Folgarida Appartamento trilocale se nachází ve vile s výhledem do zahrady, asi 28 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou... Ubytování Dimaro Folgarida Appartamento trilocale in villa se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa del Core

10

La Casa del Core

UbytováníLa Casa del Core. La Casa del Core se nachází v Monclassicu, pouhých 29 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování La Casa del Core se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Bertolini

9,6

Baita Bertolini

Ubytování (Bed and breakfast) Baita Bertolini. Baita Bertolini se nachází 15 minut chůze od centra Monclassica a 10 minut jízdy od sjezdovek Folgarida Marilleva. Ubytování Baita Bertolini se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alle Meridiane

9,5

Alle Meridiane

Ubytování (Bed and breakfast) Alle Meridiane. Alle Meridiane je malebná budova v horském stylu obklopená přírodou, 10 minut jízdy od sjezdovek Val di Sole. Ubytování Alle Meridiane se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cozy Mountain View Loft, Val di Sole, Trentino

9,3

Cozy Mountain View Loft, Val di Sole, Trentino

UbytováníCozy Mountain View Loft, Val di Sole, Trentino. Útulný loft s výhledem na hory, Val di Sole, Trentino nabízí ubytování v Monclassico, 29 km od průsmyku Tonale. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cozy Mountain View Loft, Val di Sole, Trentino se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento a Dimaro in Val di Sole

9,3

Appartamento a Dimaro in Val di Sole

Ubytování (Apartmán) Appartamento a Dimaro in Val di Sole. Appartamento a Dimaro in Val di Sole se nachází v Monclassico. 28 km od průsmyku Tonale Pass. Ubytování Appartamento a Dimaro in Val di Sole se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Dimaro Folgarida Daolasa ski

9,2

Appartamento Dimaro Folgarida Daolasa ski

UbytováníAppartamento Dimaro Folgarida Daolasa ski. Appartamento Dimaro Folgarida Daolasa ski nabízí ubytování v Monclassico, 28 km od průsmyku Tonale. Ubytování Appartamento Dimaro Folgarida Daolasa ski se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

I Larici

9,1

I Larici

Ubytování (Apartmán) I Larici. I Larici se nachází asi 29 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování I Larici se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Nido Delle Aquile

8,7

B&B Nido Delle Aquile

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Nido Delle Aquile. Nido Delle Aquile nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na hory. Ubytování B&B Nido Delle Aquile se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Beatrice

8,4

Appartamento Beatrice

Ubytování (Apartmán) Appartamento Beatrice. Appartamento Beatrice se nachází v Monclassico. 40 km od Ponte di Legno. Ubytování Appartamento Beatrice se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ariston

7,9

Hotel Ariston

Ubytování (Hotel) Hotel Ariston. Hotel Ariston v městečku Monclassico v regionu Trentino nabízí wellness centrum a pokoje s parketami. Ubytování Hotel Ariston se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Leonardi

7,8

B&B Leonardi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Leonardi. B&B Leonardi se nachází v údolí Val di sole v centru Monclassica a 20 let ho provozuje rodina Mogavero. Ubytování B&B Leonardi se nachází ve městě Monclassico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Monclassico

Město Monclassico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Monclassico.