Hledat

Ubytování

Ubytování město Molini di Tures

Ve městě Molini di Tures (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Molini di Tures

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Molini di Tures

Appartement Wiere

9,5

Appartement Wiere

Ubytování (Apartmány) Appartement Wiere. Appartement Wiere se nachází v Molini di Tures, 44 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Wiere se nachází ve městě Molini di Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tirol

8,8

Haus Tirol

Ubytování (Hotel) Haus Tirol. Haus Tirol je pěkné ubytování v alpském stylu na klidném místě v Molini di Tures. Ubytování Haus Tirol se nachází ve městě Molini di Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Taufers

8,7

Hotel Taufers

Ubytování (Hotel) Hotel Taufers. Hotel Taufers leží méně než 3 km od lyžařského areálu Monte Spicco a 5 minut chůze od centra města Molini di Tures a svým hostům nabízí bezplatné wellness... Ubytování Hotel Taufers se nachází ve městě Molini di Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Village Charme

8,5

Village Charme

Ubytování (Prázdninový dům) Village Charme. Village Charme se nachází v Molini di Tures, pouhých 44 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu, terasu a bankomat. Ubytování Village Charme se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Residence

La Residence

Ubytování (Apartmány) La Residence. La Residence se nachází v Molini di Tures a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 44 km od opatství Novacella. Ubytování La Residence se nachází ve městě Molini di Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innermoser Bauernhof - Chalets

Innermoser Bauernhof - Chalets

UbytováníInnermoser Bauernhof - Chalets. Innermoser Bauernhof - Chalets se nachází v obci Molini di Tures v regionu Trentino Alto Adige, 45 km od opatství Novacella. Ubytování Innermoser Bauernhof - Chalets se nachází ve městě Molini di Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Molini di Tures

Město Molini di Tures se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Molini di Tures.