Hledat

Ubytování

Ubytování město Molina di Ledro

Ve městě Molina di Ledro (Itálie) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Molina di Ledro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Molina di Ledro

residence Miralago 15 cipat 12727

10

residence Miralago 15 cipat 12727

Ubytováníresidence Miralago 15 cipat 12727. Rezidence Miralago 15 cipat 12727 se nachází v obci Molina di Ledro, pouhých 46 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem na jezero,... Ubytování residence Miralago 15 cipat 12727 se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Lake Apartment

10

Ledro Lake Apartment

Ubytování (Apartmány) Ledro Lake Apartment. Ledro Lake Apartment se nachází v obci Molina di Ledro, 45 km od hradu Castello di Avio a 3 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Ledro Lake Apartment se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Jasmine

9,7

Appartamento Jasmine

Ubytování (Apartmán) Appartamento Jasmine. Appartamento Jasmine se nachází v obci Molina di Ledro, 800 metrů od jezera Ledro. Tento apartmán má plně vybavený kuchyňský kout a satelitní TV. Ubytování Appartamento Jasmine se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

CasaTati

9,6

CasaTati

UbytováníCasaTati. CasaTati se nachází v obci Molina di Ledro, 46 km od hradu Castello di Avio a 3 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování CasaTati se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet La Nos

9,6

Chalet La Nos

Ubytování (Apartmán) Chalet La Nos. Chalet La Nos se nachází v Molina di Ledro a nabízí soukromou zahradu s terasou a grilem. Hosté si mohou zahrát stolní tenis a využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet La Nos se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Monica

9,6

Chalet Monica

Ubytování (Apartmán) Chalet Monica. Chalet Monica nabízí ubytování s výhledem na hory a grilem asi 3,6 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Monica se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Porzione di casa in Val di Ledro

9,5

Porzione di casa in Val di Ledro

Ubytování (Penzion) Porzione di casa in Val di Ledro. Ubytování se nachází v obci Molina di Ledro, 46 km od hradu Castello di Avio., Porzione di casa in Val di Ledro poskytuje výhled na hory. Ubytování Porzione di casa in Val di Ledro se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Trentino

9,2

Appartamento Trentino

Ubytování (Apartmán) Appartamento Trentino. Appartamento Trentino nabízí ubytování v obci Molina di Ledro, 3 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Appartamento Trentino se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Viola

9,1

Casa Viola

UbytováníCasa Viola. Casa Viola se nachází v obci Molina di Ledro, 1 km od jezera Lago di Ledro. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Casa Viola se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Speranza

9

Appartamento Speranza

Ubytování (Apartmány) Appartamento Speranza. Appartamento Speranza se nachází v obci Molina di Ledro, jen 1,4 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Speranza se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Aurelia

8,7

Appartamento Aurelia

UbytováníAppartamento Aurelia. Appartamento Aurelia se nachází v obci Molina di Ledro, 45 km od hradu Castello di Avio a 3 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Appartamento Aurelia se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Belvedere

8,4

Appartamento Belvedere

Ubytování (Apartmán) Appartamento Belvedere. Appartamento Belvedere se nachází 160 metrů od břehu jezera Ledro. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed & Bike Ledro

8,3

Bed & Bike Ledro

Ubytování (Hotel) Bed & Bike Ledro. Ubytování se nachází v obci Molina di Ledro, 45 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Bed & Bike Ledro se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

villa Etti cipat 66115

8,3

villa Etti cipat 66115

Ubytovánívilla Etti cipat 66115. Villa Etti se nachází 46 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování villa Etti cipat 66115 se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Giulia - Slow Mountain

8,3

Casa Giulia - Slow Mountain

UbytováníCasa Giulia - Slow Mountain. Casa Giulia - Slow Mountain se nachází v obci Molina di Ledro, pouhých 42 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Casa Giulia - Slow Mountain se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Federica CIPAT 022229-AT 828008

8,2

Casa Federica CIPAT 022229-AT 828008

Ubytování (Apartmán) Casa Federica CIPAT 022229-AT 828008. Casa Federica CIPAT 022229-AT 828008 nabízí ubytování v Molině di Ledro, 2,3 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Casa Federica CIPAT 022229-AT 828008 se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments in Molina di Ledro 35137

8,2

Apartments in Molina di Ledro 35137

UbytováníApartments in Molina di Ledro 35137. Apartments in Molina di Ledro 35137 nabízí ubytování v Mezzolago, 2,8 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Apartments in Molina di Ledro 35137 se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gialla - I

8

Casa Gialla - I

UbytováníCasa Gialla - I. Casa Gialla - I se nachází v obci Molina di Ledro, 45 km od hradu Castello di Avio a 2,8 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí výhled na hory. Ubytování Casa Gialla - I se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Panorama

7,7

Residence Panorama

UbytováníResidence Panorama. Residence Panorama se nachází na kopci, kousek od jezera Ledro a necelé 4 km od centra města Molina di Ledro. Ubytování Residence Panorama se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Molina di Ledro/Ledrosee 22633

6

Apartments Molina di Ledro/Ledrosee 22633

Ubytování (Apartmán) Apartments Molina di Ledro/Ledrosee 22633. Apartments Molina di Ledro/Ledrosee 22633 se nachází v Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 48 km od města Desenzano del Garda. Ubytování Apartments Molina di Ledro/Ledrosee 22633 se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lake view apartment in Val di Ledro with pool

Lake view apartment in Val di Ledro with pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lake view apartment in Val di Ledro with pool. Nádherný apartmán ve Val di Ledro se soukromou terasou v Molině di Ledro nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 2,5 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Lake view apartment in Val di Ledro with pool se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Miralago

Locazione Turistica Miralago

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Miralago. Locazione Turistica Miralago se nachází v Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na jezero. 7 km od Limone sul Garda. Ubytování Locazione Turistica Miralago se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Casa Canali-3 by Interhome

Apartment Casa Canali-3 by Interhome

UbytováníApartment Casa Canali-3 by Interhome. Locazione Turistica Casa Canali-3 by Interhome se nachází v obci Molina di Ledro, 46 km od hradu Castello di Avio. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Apartment Casa Canali-3 by Interhome se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLA ALMA

VILLA ALMA

UbytováníVILLA ALMA. VILLA ALMA se nachází v obci Molina di Ledro, 42 km od hradu Castello di Avio a 48 km od MUSE. Ubytování VILLA ALMA se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

residence miralago cipat 70504

residence miralago cipat 70504

Ubytováníresidence miralago cipat 70504. Rezidence miralago se nachází asi 2,5 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. 46 km od hradu Castello di... Ubytování residence miralago cipat 70504 se nachází ve městě Molina di Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Molina di Ledro

Město Molina di Ledro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Molina di Ledro.