Hledat

Ubytování

Ubytování město Mokhós

Ve městě Mokhós (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mokhós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mokhós

Stavroulis' Maisonette

Stavroulis' Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Stavroulis' Maisonette. Stavroulis' Maisonette se nachází v obci Mokhós a nabízí terasu. 28 km od Agios Nikolaos. Ubytování Stavroulis' Maisonette se nachází ve městě Mokhós (Řecko - Kréta).

Giannis' House

Giannis' House

Ubytování (Prázdninový dům) Giannis' House. Giannis' House se nachází v obci Mokhós na Krétě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 28 km od Agios Nikolaos. Ubytování Giannis' House se nachází ve městě Mokhós (Řecko - Kréta).

ZERVAS MOCHOS

ZERVAS MOCHOS

Ubytování (Apartmán) ZERVAS MOCHOS. Situated in Mokhós, ZERVAS MOCHOS features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 40 km from Agios Nikolaos. Ubytování ZERVAS MOCHOS se nachází ve městě Mokhós (Řecko - Kréta).

Traditional Fine Living

Traditional Fine Living

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Fine Living. Traditional Fine Living se nachází v obci Mokhós na Krétě a nabízí terasu. 28 km od Agios Nikolaos. Ubytování Traditional Fine Living se nachází ve městě Mokhós (Řecko - Kréta).

2a Villa

2a Villa

Ubytování (Vila) 2a Villa. 2a Villa se nachází v obci Mokhós a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 27 km od Heraklionu. Ubytování 2a Villa se nachází ve městě Mokhós (Řecko - Kréta).

Malamatenia 's Maisonette

Malamatenia 's Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Malamatenia 's Maisonette. Malamatenia 's Maisonette se nachází v obci Mokhós a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 28 km od Agios Nikolaos. Ubytování Malamatenia 's Maisonette se nachází ve městě Mokhós (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Mokhós

Město Mokhós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Mokhós.