Hledat

Ubytování

Ubytování město Moena

Ve městě Moena (Itálie) máme celkem 128 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moena

Locazione Turistica Mantina-1

10

Locazione Turistica Mantina-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Mantina-1. Locazione Turistica Mantina-1 se nachází v Moeně, 19 km od jezera Carezza, 30 km od průsmyku Pordoi a 31 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s... Ubytování Locazione Turistica Mantina-1 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria

10

Villa Maria

UbytováníVilla Maria. Villa Maria se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Margherita

10

Residence Margherita

UbytováníResidence Margherita. Residence Margherita se nachází 18 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Residence Margherita se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Soppelsa 2

10

Ciasa Soppelsa 2

Ubytování (Apartmán) Ciasa Soppelsa 2. Ciasa Soppelsa 2 se nachází asi 2,3 km od lyžařského areálu Alpe Lusia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ciasa Soppelsa 2 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lastè

9,8

Residence Lastè

Ubytování (Aparthotel) Residence Lastè. Rodinný Residence Lastè se nachází 300 metrů od centra obce Moena v údolí Fassa a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a apartmány v alpském stylu s... Ubytování Residence Lastè se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Primavera 3

9,6

Appartamento Primavera 3

Ubytování (Apartmán) Appartamento Primavera 3. Appartamento Primavera 3 se nachází v Moeně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Primavera 3 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Ciasa Weber

9,6

B&B Ciasa Weber

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ciasa Weber. B & B Ciasa Weber se nachází v zahradě se zahradním nábytkem, 1 km od centra Moeny. Ubytování B&B Ciasa Weber se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa March 1

9,6

Casa March 1

Ubytování (Apartmán) Casa March 1. Casa March 1 se nachází v centru města Moena a svým hostům nabízí k využití Wi-Fi zdarma, bezplatnou lyžárnu a soukromé parkoviště. Ubytování Casa March 1 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Attico Faloria Luxury

9,6

Attico Faloria Luxury

Ubytování (Apartmán) Attico Faloria Luxury. Attico Faloria se nachází v centru města Moena a nabízí výhled na Dolomity, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a moderní interiéry ve světlých... Ubytování Attico Faloria Luxury se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Condominio Zorzi

9,6

Condominio Zorzi

UbytováníCondominio Zorzi. Condominio Zorzi se nachází v Moeně, 2 km od jezera Soraga a 5 minut jízdy od lanovky Ronchi-Valbona. Ubytování Condominio Zorzi se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Christina

9,5

Ciasa Christina

Ubytování (Apartmán) Ciasa Christina. Ciasa Christina se nachází v Moeně, jen 3,1 km od Alpe Lusia. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Christina se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Aster

9,5

Chalet Aster

Ubytování (Hotel) Chalet Aster. Chalet Aster se nachází v Moeně, 19 km od jezera Carezza. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bezplatné půjčení jízdních kol a bar. Ubytování Chalet Aster se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

EMARGHE, CASA A MOENA

9,5

EMARGHE, CASA A MOENA

Ubytování (Apartmán) EMARGHE, CASA A MOENA. EMARGHE, CASA A MOENA se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi. Ubytování EMARGHE, CASA A MOENA se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Rancolin

9,4

Casa Rancolin

Ubytování (Apartmán) Casa Rancolin. Casa Rancolin se nachází asi 30 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. 18 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Rancolin se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Goti

9,4

Ciasa Goti

Ubytování (Apartmán) Ciasa Goti. Ciasa Goti se nachází 18 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ciasa Goti se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Christina - Attic

9,3

Ciasa Christina - Attic

Ubytování (Apartmán) Ciasa Christina - Attic. Ciasa Christina - Attic se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Ciasa Christina - Attic se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Mario Appartamento 3

9,3

Ciasa Mario Appartamento 3

Ubytování (Apartmán) Ciasa Mario Appartamento 3. Ciasa Mario Appartamento 3 se nachází v Moeně, 3,5 km od Alpe Lusia, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Ciasa Mario Appartamento 3 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Primavera 2

9,3

Appartamento Primavera 2

Ubytování (Apartmán) Appartamento Primavera 2. Appartamento Primavera 2 se nachází v Moeně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Primavera 2 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stella Alpina

9,3

Hotel Stella Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Stella Alpina. Hotel Stella Alpina se nachází uprostřed borového lesa ve městě Moena. Nabízí wellness centrum, bezplatné parkování a tyrolskou restauraci. Ubytování Hotel Stella Alpina se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

House Casa Defrancesco

9,3

House Casa Defrancesco

Ubytování (Apartmán) House Casa Defrancesco. House Casa Defrancesco se nachází 18 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování House Casa Defrancesco se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Piedibosco

9,2

Hotel Piedibosco

Ubytování (Hotel) Hotel Piedibosco. Hotel Piedibosco se nachází v Moeně, 19 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Piedibosco se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Foresta

9,2

Hotel Foresta

Ubytování (Hotel) Hotel Foresta. Moderní Hotel Foresta se nachází v nadmořské výšce 1200 metrů a nabízí kompletní wellness centrum s wellness centrem, které je třeba rezervovat předem,... Ubytování Hotel Foresta se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Sayonara

9,2

Garni Sayonara

Ubytování (Penzion) Garni Sayonara. Garni Sayonara se nachází v nadmořské výšce 1200 metrů, 5 minut chůze od centra obce Moena a 4 km od stanice lanovky Ronchi-Valbona. Ubytování Garni Sayonara se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite del Podesta'

9,2

Suite del Podesta'

UbytováníSuite del Podesta'. Nachází se pouhých 30 km od průsmyku Pordoi, Suite del Podesta' nabízí ubytování v Moeně s přístupem do lázeňského a wellness centra, fitness centra a... Ubytování Suite del Podesta' se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le suite della nonna Teresina

9,2

Le suite della nonna Teresina

Ubytování (Apartmán) Le suite della nonna Teresina. Le suite della nonna se může pochlubit restaurací a barem. Teresina nabízí ubytování v Moeně s bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku. Ubytování Le suite della nonna Teresina se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Mancin Suite-Apartments

9,2

Ciasa Mancin Suite-Apartments

Ubytování (Hotel) Ciasa Mancin Suite-Apartments. Ciasa Mancin Suite-Apartment se nachází v Moeně, 3 km od lyžařského areálu Tre Valli a lyžařského vleku Alpe di Lusia. Ubytování Ciasa Mancin Suite-Apartments se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Chatrian

9,2

Casa Chatrian

Ubytování (Apartmány) Casa Chatrian. Casa Chatrian se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Chatrian se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Post Hotel Ristorante Tyrol

9,1

Post Hotel Ristorante Tyrol

Ubytování (Hotel) Post Hotel Ristorante Tyrol. Post Hotel Ristorante Tyrol se nachází v pěší zóně v centru města Moena. Ubytování Post Hotel Ristorante Tyrol se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Lola - ENA431

9,1

Locazione Turistica Lola - ENA431

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Lola - ENA431. Locazione Turistica Lola - ENA431 se nachází v Moeně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Lola - ENA431 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze

9,1

Casa Vacanze

UbytováníCasa Vacanze. Casa Vacanze se nachází v Moeně, 19 km od jezera Carezza a 31 km od průsmyku Pordoi. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Venturini

9,1

Casa Venturini

Ubytování (Apartmán) Casa Venturini. Casa Venturini nabízí ubytování s výhledem na hory v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Casa Venturini se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel L'Ideale

9,1

Hotel L'Ideale

Ubytování (Hotel) Hotel L'Ideale. Hotel L'Ideale se nachází na klidném místě v centru města Moena, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Hotel L'Ideale se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Serena Appartamento Catinaccio

9

Casa Serena Appartamento Catinaccio

Ubytování (Apartmán) Casa Serena Appartamento Catinaccio. Casa Serena Appartamento Catinaccio nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory, asi 3,9 km od Alpe Lusia. Ubytování Casa Serena Appartamento Catinaccio se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ciajeole

9

Casa Ciajeole

Ubytování (Apartmán) Casa Ciajeole. Casa Ciajeole se nachází asi 18 km od jezera Carezza a nabízí výhled na město, sdílený lounge a balkon. Ubytování Casa Ciajeole se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Gianot

9

Ciasa Gianot

Ubytování (Apartmány) Ciasa Gianot. Ciasa Gianot se nachází v Moeně, 3,5 km od Alpe Lusia, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Gianot se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Ginestra - 2

9

Villa Ginestra - 2

Ubytování (Apartmán) Villa Ginestra - 2. Villa Ginestra - 2 se nachází v Moeně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 18 km od jezera Carezza. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ginestra - 2 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Patrizia

9

Hotel Patrizia

Ubytování (Hotel) Hotel Patrizia. Rodinný Hotel Patrizia se nachází v obci Moena uprostřed Dolomit, 3 km od sjezdovek Alpe di Lusia. Ubytování Hotel Patrizia se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garden

9

Hotel Garden

Ubytování (Hotel) Hotel Garden. Hotel Garden se nachází 50 km od Bolzana, pouhé 2 km od sjezdovek Lusia Comprensiorio Tre Valli. Ubytování Hotel Garden se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Dolomiti

9

Casa Dolomiti

Ubytování (Apartmán) Casa Dolomiti. Casa Dolomiti se nachází v Moeně, 28 km od jezera Carezza, 40 km od průsmyku Pordoi a 40 km od průsmyku Sella. Ubytování Casa Dolomiti se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Moena

9

Wellness Moena

Ubytování (Apartmán) Wellness Moena. Wellness Moena se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Wellness Moena se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Pelin

9

Ciasa Pelin

UbytováníCiasa Pelin. Ciasa Pelin se nachází v Moeně, 29 km od Sella Pass a 44 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat lyžování. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Pelin se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Gran Panorama Moena

9

Ciasa Gran Panorama Moena

UbytováníCiasa Gran Panorama Moena. Ciasa Gran Panorama Moena se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Gran Panorama Moena se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Buro - Ron

9

Ciasa Buro - Ron

UbytováníCiasa Buro - Ron. Ciasa Buro - Ron se nachází v Moeně, pouhých 18 km od jezera Carezza. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Buro - Ron se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Buro - Coba

9

Ciasa Buro - Coba

UbytováníCiasa Buro - Coba. Ciasa Buro - Coba se nachází v Moeně, 18 km od jezera Carezza a 30 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Ciasa Buro - Coba se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Primavera 1

9

Appartamento Primavera 1

Ubytování (Apartmán) Appartamento Primavera 1. Appartamento Primavera 1 se nachází asi 30 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. 18 km od jezera Carezza. Ubytování Appartamento Primavera 1 se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Monza

9

Hotel Monza

Ubytování (Hotel) Hotel Monza. Hotel Monza se nachází v obci Moena, 700 metrů od centra. Nabízí nádherný výhled přes údolí Val di Fassa a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Monza se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Buro - Zen

9

Ciasa Buro - Zen

UbytováníCiasa Buro - Zen. Ciasa Buro - Zen se nachází v Moeně, 30 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 45 km od Saslong. Ubytování Ciasa Buro - Zen se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alle Alpi

9

Hotel Alle Alpi

UbytováníHotel Alle Alpi. Hotel Alle Alpi se nachází v Moeně a jeho hosté se mohou těšit na slunečnou terasu s výhledem na Dolomity, wellness centrum a pokoje s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Hotel Alle Alpi se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Rossa

9

La Rossa

UbytováníLa Rossa. La Rossa se nachází v Moeně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 19 km od jezera Carezza a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Rossa se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ancora

8,9

Hotel Ancora

Ubytování (Hotel) Hotel Ancora. Hotel Ancora se nachází v budově bývalé pošty v centru města Moena. Nabízí bezplatné parkování a zdarma půjčení kol a Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Hotel Ancora se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Miravalle

8,9

Garni Miravalle

Ubytování (Penzion) Garni Miravalle. Garni Miravalle se nachází ve městě Moena, 4 km od lyžařského areálu Alpe Lusia a 10 minut jízdy autem od lanovky Catinaccio-Rosengarten, a nabízí zahradu... Ubytování Garni Miravalle se nachází ve městě Moena (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Moena

Město Moena se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 128 hotelů a ubytování ve městě Moena.