Hledat

Ubytování

Ubytování město Mlini

Ve městě Mlini (Chorvatsko) máme celkem 474 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mlini

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mlini

Villa Paulina

9,9

Villa Paulina

Ubytování (Vila) Villa Paulina. Situated in Mlini, 3.6 km from Sub City Shopping Centre, Villa Paulina features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Paulina se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

King Suite

9,9

King Suite

Ubytování (Apartmán) King Suite. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, King Suite provides accommodation in Mlini with free WiFi and sea views. Ubytování King Suite se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Laura Studio Apartman

9,8

Laura Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Laura Studio Apartman. Laura Studio Apartman se nachází v obci Mlini, 350 metrů od pláže Kupari, 550 metrů od pláže Srebreno a necelý 1 km od pláže Mlini, a nabízí gril. Ubytování Laura Studio Apartman se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Residence Lantoni

9,8

Villa Residence Lantoni

Ubytování (Vily) Villa Residence Lantoni. Tato vila se nachází na kopci nad zátokou Mlini a nabízí luxusní interiéry s výhledem na Jaderské moře a zasklený bazén na terase s výhledem na záliv. Ubytování Villa Residence Lantoni se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Flora

9,7

Apartment Flora

Ubytování (Apartmán) Apartment Flora. Situated in Mlini and only less than 1 km from Sub City Shopping Centre, Apartment Flora features accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytování Apartment Flora se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Svagusa II

9,7

Villa Svagusa II

Ubytování (Apartmány) Villa Svagusa II. Set in Mlini, 1.2 km from Sub City Shopping Centre, Villa Svagusa II offers accommodation with access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Svagusa II se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Silvana

9,7

Apartments Villa Silvana

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Silvana. Apartments Villa Silvana se nachází v obci Mlini, 200 metrů od pláže Mlini. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Silvana se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ruža House

9,7

Ruža House

Ubytování (Apartmány) Ruža House. Ruža House se nachází v obci Mlini, 1,1 km od pláže Kupari a 1,2 km od pláže Srebreno. Ubytování Ruža House se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Ive

9,6

Villa Ive

Ubytování (Apartmány) Villa Ive. Villa Ive se nachází ve vesnici Srebrena, nedaleko vesnice Mlini a 7 km od historického centra Dubrovníku, které je zapsané na seznamu památek UNESCO. Ubytování Villa Ive se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ive

9,6

Apartment Ive

Ubytování (Apartmány) Apartment Ive. Apartment Ive se nachází v obci Mlini a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartment Ive se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa New York

9,6

Villa New York

Ubytování (Penzion) Villa New York. Villa New York se nachází v centru obce Mlini na pobřeží Jaderského moře. Ve všech pokojích je klimatizace a vlastní koupelna. Ubytování Villa New York se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Galic

9,5

Apartments Galic

Ubytování (Penzion) Apartments Galic. Klimatizované apartmány Galić s balkonem s panoramatickým výhledem na pobřeží a bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 350 metrů od oblázkové pláže a 700... Ubytování Apartments Galic se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

My Rose

9,5

My Rose

Ubytování (Apartmán) My Rose. My Rose se nachází v Mlini, 400 metrů od pláže Srebreno, 1 km od pláže Kupari a 2,4 km od nákupního centra Sub City. Nabízí sezónní venkovní bazén a... Ubytování My Rose se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ubytování ve městě Mlini

Město Mlini se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 474 hotelů a ubytování ve městě Mlini.