Hledat

Ubytování

Ubytování město Mírthios

Ve městě Mírthios (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mírthios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mírthios

Mirthios Panorama Villa

9,7

Mirthios Panorama Villa

Ubytování (Vila) Mirthios Panorama Villa. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Mirthios Panorama Villa features accommodation in Mírthios with free WiFi and garden views. Ubytování Mirthios Panorama Villa se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Chrisanthi Studios & Apartments

9,6

Chrisanthi Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Chrisanthi Studios & Apartments. Featuring a blossomed sun terrace with unobstructed views over the Libyan Sea, Chrisanthi Studios & Apartments is located in the traditional Myrthios... Ubytování Chrisanthi Studios & Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Patriko House

9,6

Patriko House

Ubytování (Apartmány) Patriko House. Patriko House features city views, free WiFi and free private parking, located in Mírthios, 1.3 km from Skinos Beach. Ubytování Patriko House se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Galini Apartments

9,4

Galini Apartments

Ubytování (Apartmány) Galini Apartments. Galini nabízí studia a apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na Libyjské moře a hory. Nachází se na místě, odkud uvidíte na záliv Plakias. Ubytování Galini Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Mirthios Felicity Apartments

9,4

Mirthios Felicity Apartments

Ubytování (Apartmány) Mirthios Felicity Apartments. Offering a garden, Mirthios Felicity Apartments is set in Mirthios, within 1 km from the seaside village of Plakias. Ubytování Mirthios Felicity Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Villa Ioanna oliveproject

9,2

Villa Ioanna oliveproject

Ubytování (Aparthotel) Villa Ioanna oliveproject. Villa Ioanna oliveproject se nachází v Mírthiosu, 1,2 km od Plakias a 1,4 km od pláže Skinos. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ioanna oliveproject se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Mirthia Apartments

9,2

Mirthia Apartments

Ubytování (Apartmány) Mirthia Apartments. Mirthia Apartments se nachází 1,3 km od Plakias a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mirthia Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

River View

River View

Ubytování (Vila) River View. River View features a private pool, a kitchen and pool views. This property offers access to a balcony. The villa comes with a satellite TV. Ubytování River View se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Stella in the village

Stella in the village

Ubytování (Apartmány) Stella in the village. Located in Mírthios, 1.2 km from Skinos Beach and 2. Ubytování Stella in the village se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

The House on the Cove

The House on the Cove

Ubytování (Bed and breakfast) The House on the Cove. Situated in Mírthios, The house on the cove features accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování The House on the Cove se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Mírthios

Město Mírthios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Mírthios.