Hledat

Ubytování

Ubytování město Mírthios

Ve městě Mírthios (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mírthios

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mírthios

Villa Sunrise

9,9

Villa Sunrise

Ubytování (Vila) Villa Sunrise. Boasting garden views, Villa Sunrise features accommodation with a garden and a balcony, around 2.6 km from Damnoni Beach. Ubytování Villa Sunrise se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Spitaki

9,7

Spitaki

Ubytování (Penzion) Spitaki. Offering panoramic views over the Libyan Sea and the surrounding mountains, Spitaki offers self-accommodation in Mirthios Village. Ubytování Spitaki se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Mirthios Panorama Villa

9,7

Mirthios Panorama Villa

Ubytování (Vila) Mirthios Panorama Villa. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Mirthios Panorama Villa features accommodation in Mírthios with free WiFi and garden views. Ubytování Mirthios Panorama Villa se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrisanthi Studios & Apartments

9,6

Chrisanthi Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Chrisanthi Studios & Apartments. Featuring a blossomed sun terrace with unobstructed views over the Libyan Sea, Chrisanthi Studios & Apartments is located in the traditional Myrthios... Ubytování Chrisanthi Studios & Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patriko House

9,6

Patriko House

Ubytování (Apartmány) Patriko House. Patriko House features city views, free WiFi and free private parking, located in Mírthios, 1.3 km from Skinos Beach. Ubytování Patriko House se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Village Apartments

9,6

The Village Apartments

Ubytování (Apartmány) The Village Apartments. The Village Apartments nabízí ubytování s kuchyní a panoramatickým výhledem na zelenou zátoku Plakias v tradiční vesnici Myrthios. Ubytování The Village Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Galini Apartments

9,4

Galini Apartments

Ubytování (Apartmány) Galini Apartments. Galini nabízí studia a apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na Libyjské moře a hory. Nachází se na místě, odkud uvidíte na záliv Plakias. Ubytování Galini Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirthios Felicity Apartments

9,4

Mirthios Felicity Apartments

Ubytování (Apartmány) Mirthios Felicity Apartments. Offering a garden, Mirthios Felicity Apartments is set in Mirthios, within 1 km from the seaside village of Plakias. Ubytování Mirthios Felicity Apartments se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Luxury Maisonettes

8,8

Sunset Luxury Maisonettes

Ubytování (Vila) Sunset Luxury Maisonettes. Set in Mírthios, within 2.4 km of Skinos Beach and 2. Ubytování Sunset Luxury Maisonettes se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

Villa Stella

Villa Stella

Ubytování (Apartmány) Villa Stella. Located on a private hill in Mirthios village, the air-conditioned Villa Stella features a terrace with panoramic sea views. Ubytování Villa Stella se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta).

River View

River View

Ubytování (Vila) River View. River View features a private pool, a kitchen and pool views. This property offers access to a balcony. The villa comes with a satellite TV. Ubytování River View se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella in the village

Stella in the village

Ubytování (Apartmány) Stella in the village. Located in Mírthios, 1.2 km from Skinos Beach and 2. Ubytování Stella in the village se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The House on the Cove

The House on the Cove

Ubytování (Bed and breakfast) The House on the Cove. Situated in Mírthios, The house on the cove features accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování The House on the Cove se nachází ve městě Mírthios (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mírthios

Město Mírthios se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Mírthios.