Hledat

Ubytování

Ubytování město Mirtéai

Ve městě Mirtéai (Řecko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mirtéai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mirtéai

Vasilis Studios

9,4

Vasilis Studios

Ubytování (Apartmán) Vasilis Studios. Amphitheatrically built above the sea, Vasilis Studios offers accommodation in Myrties. The accommodation has a TV. Ubytování Vasilis Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avra Studios

9,4

Avra Studios

Ubytování (Hotel) Avra Studios. Located in Mirtéai, Avra Studios offers beachfront accommodation 300 metres from Melitsachas Beach and provides various facilities, such as a restaurant, a... Ubytování Avra Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Maria's Studios

9,4

Maria's Studios

Ubytování (Apartmán) Maria's Studios. Maria's Studios se nachází pouhých 70 metrů od pláže Melitsahas v Myrties a nabízí klimatizovaná studia s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na Egejské... Ubytování Maria's Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argo Studios

9,4

Argo Studios

Ubytování (Apartmány) Argo Studios. Argo se nachází na ostrově Kalymnos, pouhých 5 metrů od pláže Myrties, a nabízí ubytování ve studiích s bezplatným Wi-Fi a zařízeným balkonem s výhledem na... Ubytování Argo Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Panorama Studios

9,4

Panorama Studios

Ubytování (Apartmány) Panorama Studios. Studia Panorama obklopené borovým lesem se nacházejí 100 m od pláže Myrties a mají balkon s výhledem na Egejské moře a ostrůvek Telendos. Ubytování Panorama Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefeli Hotel

9,4

Nefeli Hotel

Ubytování (Hotel) Nefeli Hotel. Just 50 metres from Myrties Beach in Kalymnos, Nefeli Hotel features a snack bar amidst its blossomed garden. Ubytování Nefeli Hotel se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Aphrodite Studios

9,2

Aphrodite Studios

Ubytování (Aparthotel) Aphrodite Studios. Located just 150 metres from the pebbled beach of Myrties in Kalymnos, Aphrodite Studios offers self-catering accommodation with a private balcony... Ubytování Aphrodite Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Anna Studios

9,1

Anna Studios

Ubytování (Apartmány) Anna Studios. Just a few metres from Melitsahas Beach in Myrties, the family-run Anna Studios offers self-catering units with unobstructed views over the Aegean Sea. Ubytování Anna Studios se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Zephyros

9

Zephyros

Ubytování (Hotel) Zephyros. Located in Myrties, Zephyros features a restaurant and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Zephyros se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Hyperion Hotel

9

Hyperion Hotel

Ubytování (Hotel) Hyperion Hotel. Located in Mirtéai, within 300 metres of Melitsachas Beach and 600 metres of Massuri Beach, Hyperion Hotel provides accommodation with a shared lounge and... Ubytování Hyperion Hotel se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos).

Melina's Apartments

9

Melina's Apartments

Ubytování (Apartmány) Melina's Apartments. Melina's Apartments se nachází jen 150 metrů od pláže Myrties na Kalymnosu. Ubytování Melina's Apartments se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two space Corner Honeymoon

Two space Corner Honeymoon

Ubytování (Apartmán) Two space Corner Honeymoon. Featuring free WiFi and a balcony, Two space Corner Honeymoon is an apartment, situated in Myrties. The property boasts views of the sea. Ubytování Two space Corner Honeymoon se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grande Grotta House

Grande Grotta House

Ubytování (Prázdninový dům) Grande Grotta House. Grande Grotta House is a beachfront property set in Mirtéai, 100 metres from Melitsachas Beach and 1.1 km from Platys Gialos Beach. Situated 1. Ubytování Grande Grotta House se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Kalydna House

Cozy Kalydna House

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Kalydna House. Situated in Mirtéai, 400 metres from Melitsachas Beach, Cozy Kalydna House features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and valet... Ubytování Cozy Kalydna House se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Myrties Honeymoon Apartment

Myrties Honeymoon Apartment

Ubytování (Apartmán) Myrties Honeymoon Apartment. Boasting a terrace, Myrties Honeymoon Apartment offers accommodation in Mirteai with access to free WiFi and sea views. Ubytování Myrties Honeymoon Apartment se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional House

Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional House. Boasting garden views, Traditional House provides accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Melitsachas Beach. Ubytování Traditional House se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Myrties Τwo-Bedroom Apartment

Myrties Τwo-Bedroom Apartment

Ubytování (Apartmán) Myrties Τwo-Bedroom Apartment. Set in Mirtéai, 300 metres from Massuri Beach and 600 metres from Melitsachas Beach, Myrties Τwo-Bedroom Apartment offers barbecue facilities and air... Ubytování Myrties Τwo-Bedroom Apartment se nachází ve městě Mirtéai (Řecko - Kalymnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mirtéai

Město Mirtéai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Mirtéai.