Hledat

Ubytování

Ubytování město Milatos

Ve městě Milatos (Řecko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Milatos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milatos

Pakio Luxury Villa : Private Cretan Holidays

9,6

Pakio Luxury Villa : Private Cretan Holidays

Ubytování (Vila) Pakio Luxury Villa : Private Cretan Holidays. Pakio Luxury Villa se nachází v Milatosu, jen 1,6 km od pláže Milatos Port, a nabízí: Private Cretan Holidays nabízí ubytování u pláže s restaurací,... Ubytování Pakio Luxury Villa : Private Cretan Holidays se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Paradise Inn

9

Paradise Inn

Ubytování (Aparthotel) Paradise Inn. Surrounded by a garden 60 metres from Milatos Beach, Paradise Inn offers self-catering accommodation with veranda overlooking the Cretan Sea and the... Ubytování Paradise Inn se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Bellavista Sunset Apartments

8,8

Bellavista Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Bellavista Sunset Apartments. Bellavista Sea Apts Milatos Crete jsou apartmány a studia s kuchyní situované v Milatosu. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Bellavista Sunset Apartments se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Milatos Heights Villa.

Milatos Heights Villa.

Ubytování (Vila) Milatos Heights Villa.. Milatos Heights Villa má balkon s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Milatos Heights Villa. se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

HOUSE in MILATOS

HOUSE in MILATOS

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE in MILATOS. HOUSE in MILATOS se nachází v Milatosu, v blízkosti pláže Aspes a 1,4 km od pláže Volia. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Ubytování HOUSE in MILATOS se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

villa katerina

villa katerina

Ubytování (Prázdninový dům) villa katerina. Villa katerina se nachází v Milatosu, 1,2 km od pláže Milatos Port a pláže Volia, a nabízí zahradu a klimatizaci. Pláž Plaka je vzdálená 1,2 km. Ubytování villa katerina se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Milatos Bay Village

Milatos Bay Village

Ubytování (Prázdninové domy) Milatos Bay Village. Set in Análipsis in the Crete region, Milatos Bay Village offers accommodation with free WiFi. Ubytování Milatos Bay Village se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Semeli

Semeli

Ubytování (Prázdninový dům) Semeli. SEMELLI is situated in Análipsis. This holiday home features a garden, a terrace as well as free WiFi. Heraklio Town is 39 km from the holiday home. Ubytování Semeli se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

TerraZeus

TerraZeus

Ubytování (Prázdninové domy) TerraZeus. TerraZeus se nachází v letovisku Análipsis, nedaleko pláží Volia, Plaka a Balos. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TerraZeus se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

MisterCrete Holidays House

MisterCrete Holidays House

Ubytování (Apartmán) MisterCrete Holidays House. MisterCrete Holidays House is situated in Milatos. This property offers access to free WiFi. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování MisterCrete Holidays House se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Villa Helena

Villa Helena

Ubytování (Vila) Villa Helena. Situated in Milatos, 2 km from Milatos Port Beach and 2 km from Kalimera Kriti Beach, Villa Helena offers a bar and air conditioning. Ubytování Villa Helena se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Pivko Mansion

Pivko Mansion

Ubytování (Vila) Pivko Mansion. Pivko Mansion se nachází ve městě Milatos, jen 1,2 km od pláže Balos, a nabízí venkovní bazén, bar a business centrum. Ubytování Pivko Mansion se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Villa Thalassa the Sea

Villa Thalassa the Sea

Ubytování (Apartmán) Villa Thalassa the Sea. VILLATHALASSATHESEA se nachází v Milatosu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Thalassa the Sea se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Village House Stavros

Village House Stavros

Ubytování (Prázdninový dům) Village House Stavros. Located in Milatos in the Crete region, Village House Stavros features a terrace and garden views. Ubytování Village House Stavros se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Villa Douloumi

Villa Douloumi

Ubytování (Vila) Villa Douloumi. Situated in Milatos, within 1.3 km of Volia Beach and 1. Ubytování Villa Douloumi se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

DIONH

DIONH

Ubytování (Prázdninový dům) DIONH. DIONH se nachází v Milatosu, 1,2 km od pláže Volia a 1,3 km od pláže Milatos Port. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování DIONH se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

kalipso milatos village

kalipso milatos village

Ubytování (Prázdninový dům) kalipso milatos village. Located just 1.3 km from Volia Beach, kalipso milatos village provides accommodation in Milatos with access to a shared lounge, a terrace, as well as a... Ubytování kalipso milatos village se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

LITHOS HOUSE

LITHOS HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) LITHOS HOUSE. LITHOS HOUSE se nachází v Milatosu, 1,2 km od pláže Milatos Port, 1,2 km od pláže Volia a 1,3 km od pláže Plaka. Ubytování LITHOS HOUSE se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Paralia Apts Stavros

Paralia Apts Stavros

Ubytování (Apartmány) Paralia Apts Stavros. Set in Milatos, Paralia Apts Stavros offers accommodation with access to a garden. Free WiFi is available. Ubytování Paralia Apts Stavros se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Alexander Home

Alexander Home

Ubytování (Vila) Alexander Home. Alexander Home, a property with a garden and a terrace, is situated in Milatos, 150 metres from Milatos Port Beach, 400 metres from Plaka Beach, as well as... Ubytování Alexander Home se nachází ve městě Milatos (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Milatos

Město Milatos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Milatos.