Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezzolago

Ve městě Mezzolago (Itálie) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezzolago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezzolago

Casa Luca e Cristina

9,9

Casa Luca e Cristina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luca e Cristina. Casa Luca e Cristina se nachází v obci Mezzolago a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa Luca e Cristina se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mini Midlake codice cipat 022229-AT-410061

9,8

Mini Midlake codice cipat 022229-AT-410061

UbytováníMini Midlake codice cipat 022229-AT-410061. Mini Midlake codice cipat 022229-AT-410061 se nachází v Mezzolago. Ubytování Mini Midlake codice cipat 022229-AT-410061 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

casetta Vittorio

9,7

casetta Vittorio

Ubytovánícasetta Vittorio. casetta Vittorio se nachází v obci Mezzolago, pouhých 49 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování casetta Vittorio se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Lake Suite "Pur"

9,6

Ledro Lake Suite "Pur"

Ubytování (Apartmán) Ledro Lake Suite "Pur". Ledro Lake Suite "Pur" se nachází v Mezzolago. Ubytování je vzdálené 8 km od Limone sul Garda a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ledro Lake Suite "Pur" se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Dromaè-1

9,5

Locazione Turistica Dromaè-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Dromaè-1. Locazione Turistica Dromaè-1 se nachází v Mezzolago a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Limone sul Garda leží 9 km daleko. Ubytování Locazione Turistica Dromaè-1 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Dromaè-3

9,5

Locazione Turistica Dromaè-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Dromaè-3. Locazione Turistica Dromaè-3 se nachází v Mezzolago a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Limone sul Garda je to 9 km. Ubytování Locazione Turistica Dromaè-3 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Lake Suites

9,5

Ledro Lake Suites

Ubytování (Aparthotel) Ledro Lake Suites. Ledro Lake Suites se nachází v Mezzolagu, 15 km od města Riva del Garda, a nabízí zahradu s lehátky a zázemím pro grilování a parkování na místě zdarma. Ubytování Ledro Lake Suites se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Dromaè-2

9,5

Locazione Turistica Dromaè-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Dromaè-2. Locazione Turistica Dromaè-2 se nachází v Mezzolago a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Limone sul Garda leží 9 km daleko. Ubytování Locazione Turistica Dromaè-2 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Monica Ledro Family

9,5

Casa Monica Ledro Family

Ubytování (Apartmán) Casa Monica Ledro Family. Casa Monica Ledro Family se nachází v Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na jezero. Do Desenzana del Garda je to 49 km. Ubytování Casa Monica Ledro Family se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seia Mountain Wellness

9,5

Seia Mountain Wellness

Ubytování (Apartmány) Seia Mountain Wellness. Seia Mountain Wellness se nachází v obci Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige, 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Seia Mountain Wellness se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tulipa Natural Home

9,4

Tulipa Natural Home

Ubytování (Aparthotel) Tulipa Natural Home. Aparthotel Tulipa Natural Home se nachází v obci Mezzolago v oblasti Tridentsko-Horní Adiže a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Tulipa Natural Home se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Dazio

9,3

Casa Dazio

UbytováníCasa Dazio. Casa Dazio se nachází v obci Mezzolago a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Casa Dazio se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Monica Ledro Attico

9,2

Casa Monica Ledro Attico

Ubytování (Apartmán) Casa Monica Ledro Attico. Casa Monica Ledro Attico se nachází asi 300 metrů od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Casa Monica Ledro Attico se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' Albano

9,2

Ca' Albano

Ubytování (Apartmány) Ca' Albano. Ca' Albano se nachází v obci Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige, 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Ca' Albano se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Ledro AFFITTACAMERE

9,1

B&B Ledro AFFITTACAMERE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ledro AFFITTACAMERE. Nedávno postavená vila B&B Ledro AFFITTACAMERE se nachází v centru Mezzolago a 500 metrů od jezera Ledro a nabízí pokoje v horském stylu s panoramatickým... Ubytování B&B Ledro AFFITTACAMERE se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Bruno

9,1

Casa Bruno

UbytováníCasa Bruno. Casa Bruno se nachází v Lenzumu di Concei, 21 km od vodopádu Varone a 38 km od autobusového nádraží Malcesine. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Casa Bruno se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa Nina cipat 68024

9

casa Nina cipat 68024

Ubytovánícasa Nina cipat 68024. casa Nina se nachází v obci Mezzolago, pouhých 49 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování casa Nina cipat 68024 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramic View Ledro Apartment

9

Panoramic View Ledro Apartment

UbytováníPanoramic View Ledro Apartment. Panoramic View Ledro Apartment se nachází u pláže v obci Mezzolago, pouhých 300 metrů od jezera Lago di Ledro, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným... Ubytování Panoramic View Ledro Apartment se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Serena Charme View

8,9

Serena Charme View

UbytováníSerena Charme View. Serena Charme View se nachází v obci Mezzolago, 49 km od hradu Castello di Avio a 4,8 km od jezera Lago di Ledro. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Serena Charme View se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Bellavista

8,9

Appartamento Bellavista

Ubytování (Apartmán) Appartamento Bellavista. Appartamento Bellavista se nachází v Mezzolago, 50 km od Trenta a 95 km od Sirmione. Nabízí terasu s výhledem na jezero. Ubytování Appartamento Bellavista se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Stefy

8

Casa Stefy

Ubytování (Apartmány) Casa Stefy. Casa Stefy se nachází asi 4,2 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. 48 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Casa Stefy se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Pino al Lago 022229-AT-012471

Casa Pino al Lago 022229-AT-012471

UbytováníCasa Pino al Lago 022229-AT-012471. Casa Pino al Lago 022229-AT-012471 se nachází v obci Mezzolago, 49 km od hradu Castello di Avio a 4,8 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Casa Pino al Lago 022229-AT-012471 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

Ferienhaus für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

UbytováníFerienhaus für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee. Ferienhaus für 4 Personen 2 Kinder ca s terasou Trentino Ledrosee se nachází v obci Mezzolago, 75 m in Pur-Ledro, 48 km od hradu Castello di Avio a 4,3 km... Ubytování Ferienhaus für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

UbytováníFerienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee. Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca se nachází v Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige. Ubytování Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA LENA

CASA LENA

UbytováníCASA LENA. Located in Mezzolago in the Trentino Alto Adige region with Lago di Ledro nearby, CASA LENA provides accommodation with free private parking. Ubytování CASA LENA se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus für 4 Personen ca 60 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

Ferienhaus für 4 Personen ca 60 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

UbytováníFerienhaus für 4 Personen ca 60 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee. Ferienhaus für 4 Personen ca 60 m in Pur-Ledro nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Ferienhaus für 4 Personen ca 60 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung für 2 Personen ca 40 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

Ferienwohnung für 2 Personen ca 40 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

UbytováníFerienwohnung für 2 Personen ca 40 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee. Ferienwohnung für 2 Personen ca 40 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee nabízí ubytování v obci Mezzolago, 48 km od hradu Castello di Avio a 4,5 km od jezera... Ubytování Ferienwohnung für 2 Personen ca 40 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

chalet ai GRECC cipat 68033

chalet ai GRECC cipat 68033

Ubytováníchalet ai GRECC cipat 68033. Chata ai se nachází v obci Mezzolago. GRECC nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování chalet ai GRECC cipat 68033 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee - a83100

Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee - a83100

UbytováníFerienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee - a83100. Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro se nachází ve městě Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige. Ubytování Ferienwohnung für 4 Personen 2 Kinder ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee - a83100 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus für 4 Personen ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

Ferienhaus für 4 Personen ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee

UbytováníFerienhaus für 4 Personen ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee. Ferienhaus für 4 Personen ca se může pochlubit terasou. Ubytování Ferienhaus für 4 Personen ca 75 m in Pur-Ledro, Trentino Ledrosee se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mezzolago

Město Mezzolago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Mezzolago.