Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezzolago

Ve městě Mezzolago (Itálie) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezzolago

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezzolago

Casa Luca e Cristina

9,9

Casa Luca e Cristina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luca e Cristina. Casa Luca e Cristina se nachází v obci Mezzolago a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa Luca e Cristina se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Lake Suite "Pur"

9,6

Ledro Lake Suite "Pur"

Ubytování (Apartmán) Ledro Lake Suite "Pur". Ledro Lake Suite "Pur" se nachází v Mezzolago. Ubytování je vzdálené 8 km od Limone sul Garda a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ledro Lake Suite "Pur" se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Dromaè-1

9,5

Locazione Turistica Dromaè-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Dromaè-1. Locazione Turistica Dromaè-1 se nachází v Mezzolago a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Limone sul Garda leží 9 km daleko. Ubytování Locazione Turistica Dromaè-1 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Dromaè-3

9,5

Locazione Turistica Dromaè-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Dromaè-3. Locazione Turistica Dromaè-3 se nachází v Mezzolago a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Limone sul Garda je to 9 km. Ubytování Locazione Turistica Dromaè-3 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Lake Suites

9,5

Ledro Lake Suites

Ubytování (Aparthotel) Ledro Lake Suites. Ledro Lake Suites se nachází v Mezzolagu, 15 km od města Riva del Garda, a nabízí zahradu s lehátky a zázemím pro grilování a parkování na místě zdarma. Ubytování Ledro Lake Suites se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Dromaè-2

9,5

Locazione Turistica Dromaè-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Dromaè-2. Locazione Turistica Dromaè-2 se nachází v Mezzolago a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Limone sul Garda leží 9 km daleko. Ubytování Locazione Turistica Dromaè-2 se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Monica Ledro Family

9,5

Casa Monica Ledro Family

Ubytování (Apartmán) Casa Monica Ledro Family. Casa Monica Ledro Family se nachází v Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na jezero. Do Desenzana del Garda je to 49 km. Ubytování Casa Monica Ledro Family se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seia Mountain Wellness

9,5

Seia Mountain Wellness

Ubytování (Apartmány) Seia Mountain Wellness. Seia Mountain Wellness se nachází v obci Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige, 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Seia Mountain Wellness se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tulipa Natural Home

9,4

Tulipa Natural Home

Ubytování (Aparthotel) Tulipa Natural Home. Aparthotel Tulipa Natural Home se nachází v obci Mezzolago v oblasti Tridentsko-Horní Adiže a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Tulipa Natural Home se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Monica Ledro Attico

9,2

Casa Monica Ledro Attico

Ubytování (Apartmán) Casa Monica Ledro Attico. Casa Monica Ledro Attico se nachází asi 300 metrů od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Casa Monica Ledro Attico se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' Albano

9,2

Ca' Albano

Ubytování (Apartmány) Ca' Albano. Ca' Albano se nachází v obci Mezzolago v regionu Trentino Alto Adige, 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Ca' Albano se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Ledro AFFITTACAMERE

9,1

B&B Ledro AFFITTACAMERE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ledro AFFITTACAMERE. Nedávno postavená vila B&B Ledro AFFITTACAMERE se nachází v centru Mezzolago a 500 metrů od jezera Ledro a nabízí pokoje v horském stylu s panoramatickým... Ubytování B&B Ledro AFFITTACAMERE se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Bellavista

8,9

Appartamento Bellavista

Ubytování (Apartmán) Appartamento Bellavista. Appartamento Bellavista se nachází v Mezzolago, 50 km od Trenta a 95 km od Sirmione. Nabízí terasu s výhledem na jezero. Ubytování Appartamento Bellavista se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Stefy

8

Casa Stefy

Ubytování (Apartmány) Casa Stefy. Casa Stefy se nachází asi 4,2 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. 48 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Casa Stefy se nachází ve městě Mezzolago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mezzolago

Město Mezzolago se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Mezzolago.