Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezzano

Ve městě Mezzano (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezzano

Casa Lucia

9,8

Casa Lucia

UbytováníCasa Lucia. Casa Lucia nabízí ubytování v Mezzanu, 38 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Lucia se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Jasmina

9,5

Casa Jasmina

UbytováníCasa Jasmina. Situated in Mezzano, within 37 km of Dolomiti Bellunesi National Park, Casa Jasmina offers accommodation with air conditioning. Ubytování Casa Jasmina se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sweet Dreams

9,3

Sweet Dreams

Ubytování (Apartmán) Sweet Dreams. Sweet Dreams se nachází v Mezzanu a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Výhled směřuje na hory. Ubytování Sweet Dreams se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vanna

9,2

Casa Vanna

Ubytování (Apartmán) Casa Vanna. Casa Vanna se nachází v Mezzanu, 48 km od Ortisei a 36 km od Canazei. Ubytování Casa Vanna se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Jolie

9

Casa Jolie

Ubytování (Apartmán) Casa Jolie. Casa Jolie se nachází v Mezzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená... Ubytování Casa Jolie se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa

8,9

Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa. Hotel Garni Paradisi se nachází 300 metrů od centra města Mezzano a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Deni

8,8

Casa Deni

UbytováníCasa Deni. Casa Deni nabízí ubytování v Mezzanu, 37 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Deni se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Doltra

8,5

Casa Doltra

Ubytování (Apartmán) Casa Doltra. Casa Doltra se nachází v Mezzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování má balkon a výhled na hory. Ubytování Casa Doltra se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paradisi Apartments

8

Paradisi Apartments

Ubytování (Apartmány) Paradisi Apartments. Paradisi Apartments se nachází v Mezzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Paradisi Apartments se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casettina delle Dolomiti

6

Casettina delle Dolomiti

UbytováníCasettina delle Dolomiti. Casettina delle Dolomiti je dvoupodlažní apartmán situovaný v Mezzanu, 16 km od San Martina di Castrozza. Ubytování Casettina delle Dolomiti se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&b

4,5

B&b

UbytováníB&b. B&b se nachází v Mezzanu, 13 km od nádraží Ravenna a 23 km od Mirabilandie. Nabízí ubytování se zahradou a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&b se nachází ve městě Mezzano (Itálie).

Dimora Sonia

Dimora Sonia

UbytováníDimora Sonia. Dimora Sonia offers accommodation in Mezzano, 37 km from Dolomiti Bellunesi National Park. Ubytování Dimora Sonia se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casetta nel Frutteto, romantisches Chalet in den Dolomiten

La Casetta nel Frutteto, romantisches Chalet in den Dolomiten

UbytováníLa Casetta nel Frutteto, romantisches Chalet in den Dolomiten. La Casetta nel Frutteto, romantisches Chalet in den Dolomiten Ubytování se nachází v Mezzanu, 38 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování La Casetta nel Frutteto, romantisches Chalet in den Dolomiten se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa di Mauro, geräumige Mansarde in den Dolomiten Palagruppe

La Casa di Mauro, geräumige Mansarde in den Dolomiten Palagruppe

UbytováníLa Casa di Mauro, geräumige Mansarde in den Dolomiten Palagruppe. La Casa di Mauro, geräumige Mansarde in den Dolomiten Palagruppe nabízí ubytování v Mezzanu, 37 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování La Casa di Mauro, geräumige Mansarde in den Dolomiten Palagruppe se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mezzano

Město Mezzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Mezzano.