Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezzano

Ve městě Mezzano (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezzano

Sweet Dreams

9,3

Sweet Dreams

Ubytování (Apartmán) Sweet Dreams. Sweet Dreams se nachází v Mezzanu a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Výhled směřuje na hory. Ubytování Sweet Dreams se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vanna

9,2

Casa Vanna

Ubytování (Apartmán) Casa Vanna. Casa Vanna se nachází v Mezzanu, 48 km od Ortisei a 36 km od Canazei. Ubytování Casa Vanna se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Jolie

9

Casa Jolie

Ubytování (Apartmán) Casa Jolie. Casa Jolie se nachází v Mezzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená... Ubytování Casa Jolie se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa

8,9

Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa. Hotel Garni Paradisi se nachází 300 metrů od centra města Mezzano a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Garnì Paradisi - Wellness & Spa se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Doltra

8,5

Casa Doltra

Ubytování (Apartmán) Casa Doltra. Casa Doltra se nachází v Mezzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování má balkon a výhled na hory. Ubytování Casa Doltra se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paradisi Apartments

8

Paradisi Apartments

Ubytování (Apartmány) Paradisi Apartments. Paradisi Apartments se nachází v Mezzanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Paradisi Apartments se nachází ve městě Mezzano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mezzano

Město Mezzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Mezzano.