Hledat

Ubytování

Ubytování město Mesongi

Ve městě Mesongi (Řecko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mesongi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mesongi

Villa Pepy

9,8

Villa Pepy

Ubytování (Apartmány) Villa Pepy. Surrounded by olive trees the stone-built Villa Pepy is just 20 metres from the beach of Messonghi. Ubytování Villa Pepy se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Palms and Spas Boutique Suites and Villas

9,7

Palms and Spas Boutique Suites and Villas

Ubytování (Hotel) Palms and Spas Boutique Suites and Villas. Luxusní ubytování Palms and Spas se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže Messonghi s modrou vlajkou a 18 km od města Korfu, a nabízí ubytování s výhledem... Ubytování Palms and Spas Boutique Suites and Villas se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Sweet Memories Beach Houses

9,6

Sweet Memories Beach Houses

Ubytování (Penzion) Sweet Memories Beach Houses. Rodinný Sweet Memorie Houses se nachází ve městě Messongi na ostrově Korfu, přímo u dlouhé písečné pláže. Ubytování Sweet Memories Beach Houses se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spileo House

9,6

Spileo House

Ubytování (Apartmány) Spileo House. Situated in Mesongi, 850 metres from Messonghi Beach, Spileo House features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Spileo House se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Evridiki Apartments

9,5

Evridiki Apartments

Ubytování (Apartmány) Evridiki Apartments. Perched on a small hill of Messongi Resort in Corfu, Evridiki Apartments is set amidst a citrus tree garden featuring a sun terrace and a children’s... Ubytování Evridiki Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

75 Steps Apartments

9,5

75 Steps Apartments

Ubytování (Aparthotel) 75 Steps Apartments. 75 Steps Apartments se nachází na malebném místě na svahu kopce v letovisku Messonghi a nabízí ubytování v prostorných pokojích s možností vlastního... Ubytování 75 Steps Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Lina 2 studio apartments

9,4

Lina 2 studio apartments

Ubytování (Apartmány) Lina 2 studio apartments. Situated 400 metres from Messonghi Beach, Lina 2 studio apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Lina 2 studio apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Galini Beach Studios and Penthouse

9,4

Galini Beach Studios and Penthouse

Ubytování (Apartmány) Galini Beach Studios and Penthouse. Galini Beach Studios nabízí komfortní ubytování na vynikajícím místě u pláže v klidné části města Mesongi. Ubytování Galini Beach Studios and Penthouse se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Vlassis Studios

9,4

Vlassis Studios

Ubytování (Apartmán) Vlassis Studios. Vlassis Apartments & Studios se nachází v Messonghi, 200 metrů od pláže. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Vlassis Studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Dinos Green Place

9,4

Dinos Green Place

Ubytování (Apartmány) Dinos Green Place. Rodinné ubytování Dinos Green Place leží jen 20 metrů od moře v Messongi na Korfu a nabízí možnost ubytování s vlastním stravováním, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Dinos Green Place se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Villa Ourania

9,2

Villa Ourania

Ubytování (Apartmány) Villa Ourania. Located in lush surroundings right on the beach of Boukari, Villa Ourania offers apartments overlooking the Ionian Sea or the mountains of Corfu. Ubytování Villa Ourania se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Seaside Studios

9,2

Seaside Studios

Ubytování (Apartmán) Seaside Studios. The family-run Seaside Studios offer self-catering accommodation, just a stroll from Mesongi Village where a variety of Greek taverns, a bakery and... Ubytování Seaside Studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Eden Sea view studios

9,2

Eden Sea view studios

Ubytování (Apartmány) Eden Sea view studios. Set in Mesongí, Eden Sea view studios is 200 metres from Messonghi Beach. Free WiFi is provided. Ubytování Eden Sea view studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Stefanos Resort

9,1

Stefanos Resort

Ubytování (Apartmány) Stefanos Resort. Offering a lush garden and a seasonal outdoor pool, Stefanos (former Zoi) - Apartments is set in Mesongí. Messonghi Beach is 70 metres away. Ubytování Stefanos Resort se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Elena's house

9,1

Elena's house

Ubytování (Venkovský dům) Elena's house. Located in Mesongi, less than 1 km from Messonghi Beach, Elena's house offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Elena's house se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose Apartments

9

Rose Apartments

Ubytování (Apartmány) Rose Apartments. Boasting a swimming pool, a bar and a garden and views of the pool, Rose Apartments is situated in Mesongi and features accommodation with free WiFi. Ubytování Rose Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

George's Sea View Apartments

9

George's Sea View Apartments

Ubytování (Apartmány) George's Sea View Apartments. George's Sea View Apartments se nachází v Mesongi, 500 metrů od pláže Messonghi. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování George's Sea View Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Christina Apartments On The River

8,9

Christina Apartments On The River

Ubytování (Apartmány) Christina Apartments On The River. Featuring garden views, Christina Apartments On The River features accommodation with a terrace, around 300 metres from Messonghi Beach. Ubytování Christina Apartments On The River se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Captain Homer Studios

8,9

Captain Homer Studios

Ubytování (Apartmány) Captain Homer Studios. Pohostinný rodinný hotel Captain Homer Studios se nachází na krásném ostrově Korfu a nabízí hostům ubytování v uvolněném prostředí mimo turistické oblasti. Ubytování Captain Homer Studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Ionian Eye Design Studios

8,9

Ionian Eye Design Studios

Ubytování (Apartmány) Ionian Eye Design Studios. Ionian Eye má klidnou polohu na Korfu, jen 80 metrů od pláže v Messongi a 10 minut chůze od centra vesnice Messonghi Village na jihovýchodním pobřeží... Ubytování Ionian Eye Design Studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Aquarius Beach Eco-Hotel

8,8

Aquarius Beach Eco-Hotel

Ubytování (Aparthotel) Aquarius Beach Eco-Hotel. Aquarius Aparthotel se nachází 10 metrů od písečné pláže v Mesongí. Ubytování Aquarius Beach Eco-Hotel se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Alexandros Studios

8,7

Alexandros Studios

Ubytování (Apartmány) Alexandros Studios. Alexandros Studios se nachází 800 metrů od pláže Messonghi. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alexandros Studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bridge Apartments

8,7

Bridge Apartments

Ubytování (Apartmány) Bridge Apartments. Located in Mesongi, Bridge Apartments provides garden views and free WiFi, 600 metres from Moraitika Beach and 600 metres from Messonghi Beach. Ubytování Bridge Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

lina studios

8,7

lina studios

Ubytování (Apartmán) lina studios. Featuring free WiFi, lina studios is located in Mesongí, 200 metres from Messonghi Beach. All units have a flat-screen TV. Ubytování lina studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

River Studios & Apartments

8,4

River Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) River Studios & Apartments. The family-run River Studios & Apartments offers self-contained accommodation with satellite TV, 200 metres from Messonghi Beach. Ubytování River Studios & Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Georgina Apartments

7,9

Georgina Apartments

Ubytování (Aparthotel) Georgina Apartments. Tento rodinný hotel se nachází v malebném letovisku Messonghi, 20 km jižně od města Korfu a pouhých 500 metrů od nádherné pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Georgina Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

CNic Gemini Hotel

7,9

CNic Gemini Hotel

Ubytování (Hotel) CNic Gemini Hotel. CNic Gemini Hotel se nachází na ostrově Korfu, pouhých 50 metrů od pláže Mesongi. Ubytování CNic Gemini Hotel se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christina Hotel

7,4

Christina Hotel

Ubytování (Hotel) Christina Hotel. Christina Hotel stojí na pláži v městečku Messonghi, 19 km od města Korfu. Ubytování Christina Hotel se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Dina's Rooms

7,4

Dina's Rooms

Ubytování (Apartmány) Dina's Rooms. Dina’s Rooms stojí v zahradě plné stromů v obci Mesongi ve čtvrti Kotsakia, 500 metrů od Kato Mesongi. Ubytování Dina's Rooms se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Evita

Villa Evita

Ubytování (Vily) Villa Evita. Just 4 metres of the beach, offering a garden and barbecue, Villa Evita is located in Mesongí. The accommodation features a hot tub. Messonghi Beach is 1. Ubytování Villa Evita se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athena Luxury Apartments

Athena Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Athena Luxury Apartments. Set a few steps from Messonghi Beach and providing a terrace and free WiFi, Athena Luxury Apartments features accommodation in Mesongi. Ubytování Athena Luxury Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZOI APARTMENS ANTONIS BOTSIS

ZOI APARTMENS ANTONIS BOTSIS

Ubytování (Apartmán) ZOI APARTMENS ANTONIS BOTSIS. Situated 200 metres from Messonghi Beach and featuring free WiFi, ZOI APARTMENS ANTONIS BOTSIS features accommodation in Mesongi. Ubytování ZOI APARTMENS ANTONIS BOTSIS se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleni's Apartment

Eleni's Apartment

Ubytování (Apartmán) Eleni's Apartment. Situated in Mesongi, a few steps from Messonghi Beach and less than 1 km from Moraitika Beach, Eleni's Apartment provides accommodation with amenities such... Ubytování Eleni's Apartment se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dimitris botsis studios 2

dimitris botsis studios 2

Ubytování (Apartmán) dimitris botsis studios 2. Boasting lake views, dimitris botsis studios 2 features accommodation with a terrace and a patio, around 400 metres from Moraitika Beach. Ubytování dimitris botsis studios 2 se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgia Beach Apartments

Georgia Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Georgia Beach Apartments. The family-run Georgia Beach Apartments is located in Mesongi Village of Corfu, just 10 metres from the beach and a short walk from taverns and mini... Ubytování Georgia Beach Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Corfu Beachfront Villa

Corfu Beachfront Villa

Ubytování (Vily) Corfu Beachfront Villa. Corfu Beachfront Villa is a detached villa set in Mesongí in the Corfu Region and is a few steps from Messonghi Beach. Ubytování Corfu Beachfront Villa se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

Armonia Apartments

Armonia Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Armonia Apartments. Located in Corfu Town in the Corfu region and Messonghi Beach reachable within a few steps, Armonia Apartments provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Armonia Apartments se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu).

dimitris botsis studios

dimitris botsis studios

Ubytování (Apartmán) dimitris botsis studios. Boasting garden views, dimitris botsis studios features accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Messonghi Beach. Ubytování dimitris botsis studios se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evitas Ikia

Evitas Ikia

Ubytování (Prázdninový dům) Evitas Ikia. Located in Mesongi, just a few steps from Messonghi Beach, Evitas Ikia provides beachfront accommodation with barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Evitas Ikia se nachází ve městě Mesongi (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mesongi

Město Mesongi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Mesongi.