Hledat

Ubytování

Ubytování město Mérichas

Ve městě Mérichas (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mérichas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mérichas

Pannanna Irida

9,7

Pannanna Irida

Ubytování (Apartmán) Pannanna Irida. Situated in Mérichas, Pannanna Irida features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Pannanna Irida se nachází ve městě Mérichas (Řecko - Kythnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΙΡΙΔΑ1

9,4

ΙΡΙΔΑ1

Ubytování (Apartmány) ΙΡΙΔΑ1. ΙΡΙΔΑ1 is situated in Mérichas. Ubytování ΙΡΙΔΑ1 se nachází ve městě Mérichas (Řecko - Kythnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EmGard Houses Kythnos

8,4

EmGard Houses Kythnos

Ubytování (Prázdninový dům) EmGard Houses Kythnos. Located in Mérichas in the Kythnos region, Em Gard Suites provides accommodation with free WiFi. Ubytování EmGard Houses Kythnos se nachází ve městě Mérichas (Řecko - Kythnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional House Flabouria

Traditional House Flabouria

Ubytování (Venkovský dům) Traditional House Flabouria. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Traditional House Flabouria is situated in Mérichas. Ubytování Traditional House Flabouria se nachází ve městě Mérichas (Řecko - Kythnos).

SOFIAS HOUSE 1

SOFIAS HOUSE 1

Ubytování (Apartmány) SOFIAS HOUSE 1. Providing a terrace, SOFIAS HOUSE 1 provides accommodation in Mérichas. Ubytování SOFIAS HOUSE 1 se nachází ve městě Mérichas (Řecko - Kythnos).

Ubytování ve městě Mérichas

Město Mérichas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Mérichas.