Hledat

Ubytování

Ubytování město Merano

Ve městě Merano (Itálie) máme celkem 237 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Merano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Merano

La casa di Pupa

10

La casa di Pupa

Ubytování (Apartmán) La casa di Pupa. La casa di Pupa se nachází asi 800 metrů od divadla Merano a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La casa di Pupa se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neuhauserhof Sankt Hippolyt

10

Neuhauserhof Sankt Hippolyt

Ubytování (Apartmán) Neuhauserhof Sankt Hippolyt. Neuhauserhof Sankt Hippolyt se nachází asi 2 km od ženského muzea a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Neuhauserhof Sankt Hippolyt se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Stubai - Penthouse in the heart of Merano

10

Villa Stubai - Penthouse in the heart of Merano

Ubytování (Apartmán) Villa Stubai - Penthouse in the heart of Merano. Villa Stubai - Penthouse se nachází v centru Merana, asi 600 metrů od divadla Merano, a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Stubai - Penthouse in the heart of Merano se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Ella

10

Ferienwohnung Ella

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Ella. Ferienwohnung Ella se nachází v Meranu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 2,6 km od muzea Touriseum. Ubytování Ferienwohnung Ella se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sweet Piccolo Loft in centro con incantevole idromassaggio

10

Sweet Piccolo Loft in centro con incantevole idromassaggio

Ubytování (Apartmán) Sweet Piccolo Loft in centro con incantevole idromassaggio. Sweet Piccolo Loft in centro con incantevole idromassaggio se nachází v Meranu a nabízí vířivku. K dispozici je soukromé parkoviště. Ubytování Sweet Piccolo Loft in centro con incantevole idromassaggio se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarde"Zeder"mit Parkplatz in Privatvilla im Herzen Merans

9,9

Mansarde"Zeder"mit Parkplatz in Privatvilla im Herzen Merans

Ubytování (Apartmán) Mansarde"Zeder"mit Parkplatz in Privatvilla im Herzen Merans. Mansarde"Zeder"mit s výhledem do zahrady Parkplatz in Privatvilla im Herzen Merans nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 400 metrů od... Ubytování Mansarde"Zeder"mit Parkplatz in Privatvilla im Herzen Merans se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Delightful Villa Rina

9,8

Delightful Villa Rina

Ubytování (Apartmán) Delightful Villa Rina. Delightful Villa Rina se nachází v Meranu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Delightful Villa Rina se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Trojer

9,8

Appartment Trojer

Ubytování (Apartmán) Appartment Trojer. Boasting mountain views, Appartment Trojer provides accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Main train station. Ubytování Appartment Trojer se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Truma Swing High Luxury

9,8

Truma Swing High Luxury

Ubytování (Apartmán) Truma Swing High Luxury. Truma Swing High Luxury se nachází v Meranu, 400 metrů od tenisového kurtu, 500 metrů od Parc Terme Merano a 500 metrů od Parco Maia. Ubytování Truma Swing High Luxury se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Merano Absolute View

9,7

Merano Absolute View

Ubytování (Apartmán) Merano Absolute View. Merano Absolute View se nachází v Meranu, 90 metrů od hradu Princes a 1,1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Merano Absolute View se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Pinot

9,7

Ferienwohnung Pinot

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pinot. Ferienwohnung Pinot se nachází necelý 1 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Pinot se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

VITIS Private Escape

9,7

VITIS Private Escape

Ubytování (Chata) VITIS Private Escape. VITIS Private Escape se nachází v Meranu, 5 km od parku Elizabeth. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VITIS Private Escape se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schwarzplatterhof

9,7

Schwarzplatterhof

Ubytování (Apartmány) Schwarzplatterhof. Schwarzplatterhof nabízí nádherný výhled na pohoří Tessa a 4 km vzdálené centrum Merana. Ubytování Schwarzplatterhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

RESIDENCE LEONARDO

9,7

RESIDENCE LEONARDO

Ubytování (Apartmány) RESIDENCE LEONARDO. RESIDENCE LEONARDO se nachází 800 metrů od divadla Merano a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování RESIDENCE LEONARDO se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jolanda Meran-o

9,7

Jolanda Meran-o

Ubytování (Apartmán) Jolanda Meran-o. Jolanda Meran-o se nachází v Meranu, 400 metrů od divadla Merano a 500 metrů od hlavního vlakového nádraží. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Jolanda Meran-o se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Hochland

9,7

Villa Hochland

Ubytování (Apartmány) Villa Hochland. Villa Hochland nabízí elegantní apartmány s panoramatickou terasou, bezplatný venkovní bazén a zahradu. Ubytování Villa Hochland se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuntino Suites

9,7

Kuntino Suites

Ubytování (Aparthotel) Kuntino Suites. Historická arkádová budova s exkluzivními apartmány a barem. Ubytování Kuntino Suites se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Neuhäuslhof

9,7

Residence Neuhäuslhof

Ubytování (Apartmány) Residence Neuhäuslhof. Residence Neuhäuslhof s výhledem na přírodní park Texel Group se nachází jen 1 km od Merana. Ubytování Residence Neuhäuslhof se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Central Suite MeranO

9,7

Central Suite MeranO

Ubytování (Apartmány) Central Suite MeranO. Central Suite MeranO se nachází v Meranu, 500 metrů od hlavního vlakového nádraží, 700 metrů od divadla Merano a 400 metrů od ženského muzea. Ubytování Central Suite MeranO se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Zypresse

9,6

Ferienwohnung Zypresse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zypresse. Ferienwohnung Zypresse se nachází necelý 1 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Zypresse se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pratenberg Wine Lodge

9,6

Pratenberg Wine Lodge

Ubytování (Apartmány) Pratenberg Wine Lodge. Pratenberg Wine Lodge se nachází v Meranu a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, barem a zahradou. Ubytování Pratenberg Wine Lodge se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bright studio apartment with free private parking

9,6

Bright studio apartment with free private parking

Ubytování (Apartmány) Bright studio apartment with free private parking. Bright studio apartment with free private parking nabízí ubytování s výhledem na hory v Meranu, 1,2 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 1,3 km od hlavního... Ubytování Bright studio apartment with free private parking se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

1 ZIMMER WOHNUNG/8 Min. zu Fuß bis ins Zentrum

9,6

1 ZIMMER WOHNUNG/8 Min. zu Fuß bis ins Zentrum

Ubytování (Apartmán) 1 ZIMMER WOHNUNG/8 Min. zu Fuß bis ins Zentrum. 1 ZIMMER WOHNUNG/8 Min. Zu Fuß bis ins Zentrum se nachází v Meranu, 1,1 km od parku Terme Merano, 1,2 km od tenisového kurtu a 1,3 km od hradu... Ubytování 1 ZIMMER WOHNUNG/8 Min. zu Fuß bis ins Zentrum se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana

9,6

Residence Diana

Ubytování (Aparthotel) Residence Diana. Residence Diana nabízí ubytování v Meranu, 10 minut chůze od centra města. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Residence Diana se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Al Duomo-Nel cuore storico di Merano

9,6

Casa Al Duomo-Nel cuore storico di Merano

Ubytování (Apartmán) Casa Al Duomo-Nel cuore storico di Merano. Casa Al Duomo-Nel cuore storico di Merano se nachází v Meranu, 400 metrů od střelného prachu - Polveriera a necelý 1 km od Parco Maia. Ubytování Casa Al Duomo-Nel cuore storico di Merano se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Larcher - Manzoni

9,6

Appartment Larcher - Manzoni

Ubytování (Apartmán) Appartment Larcher - Manzoni. Appartment Larcher - Manzoni se nachází v Meranu, pouhých 700 metrů od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Appartment Larcher - Manzoni se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Larcher - Meinhard

9,6

Appartment Larcher - Meinhard

Ubytování (Apartmán) Appartment Larcher - Meinhard. Appartment Larcher - Meinhard se nachází v Meranu, pouhých 300 metrů od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Appartment Larcher - Meinhard se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rösch

9,6

Residence Rösch

Ubytování (Aparthotel) Residence Rösch. Residence Rösch se nachází v Meranu, nedaleko muzea Kunst Merano Arte, divadla Merano a muzea žen, a nabízí terasu. Ubytování Residence Rösch se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rennweg 114

9,5

Rennweg 114

Ubytování (Apartmány) Rennweg 114. Rennweg 114 se nachází 300 metrů od hradu Princes v Meranu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rennweg 114 se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parcloft

9,5

Parcloft

Ubytování (Apartmán) Parcloft. Parcloft nabízí ubytování s výhledem na hory v Meranu, 100 metrů od parku Elizabeth a 400 metrů od parku Maia. Ubytování Parcloft se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

villa Mays

9,5

villa Mays

Ubytování (Apartmán) villa Mays. Villa Mays se nachází v Meranu, necelý 1 km od parku Elizabeth a 10 minut chůze od Kurhausu, a nabízí výhled na město. Ubytování villa Mays se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutiquehotel Suiteseven

9,5

Boutiquehotel Suiteseven

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Suiteseven. Offering free WiFi and a bar, Boutiquehotel Suiteseven offers rooms in Merano, 10 metres from Kunst Merano Arte and 80 metres from Princes'Castle. Ubytování Boutiquehotel Suiteseven se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

meralino boutique apartment

9,5

meralino boutique apartment

Ubytování (Apartmán) meralino boutique apartment. Butikový apartmán meralino se nachází na ideálním místě v Meranu, 500 metrů od parku Elizabeth a muzea Kunst Merano Arte. Nabízí terasu a pokojovou službu. Ubytování meralino boutique apartment se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hager Apartment 2

9,5

Hager Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Hager Apartment 2. Hager Apartment 2 se nachází v Meranu, 200 metrů od Kurhausu a 100 metrů od Kunst Merano Arte. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Hager Apartment 2 se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

PEPPIS LOFT

9,5

PEPPIS LOFT

Ubytování (Apartmán) PEPPIS LOFT. PEPPIS LOFT se nachází asi 2,5 km od parku Terme Merano a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování PEPPIS LOFT se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Villa Freiheim

9,5

Hotel Villa Freiheim

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Freiheim. Hotel Villa Freiheim se nachází v Meranu, 5 minut jízdy od zahrad zámku Trauttmansdorff a 4 km od lyžařského areálu Merano 2000. Ubytování Hotel Villa Freiheim se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Portico ventizerodue

9,5

Portico ventizerodue

Ubytování (Apartmán) Portico ventizerodue. Portico ventizerodue se nachází v Meranu, 300 metrů od Kurhausu a 80 metrů od Kunst Merano Arte. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Portico ventizerodue se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Pollingerhof

9,5

Residence Pollingerhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Pollingerhof. Residence Pollingerhof se nachází v Meranu, 1,7 km od parku Maia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Pollingerhof se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Daniela

9,5

Ferienwohnung Daniela

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Daniela. Ferienwohnung Daniela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Meranu, 500 metrů od střelného prachu - Polveriera, 700 metrů od parku Maia a 600 metrů od... Ubytování Ferienwohnung Daniela se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Barrique

9,5

Ferienwohnung Barrique

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Barrique. Ferienwohnung Barrique se nachází v Meranu, necelý 1 km od muzea Touriseum a 12 minut chůze od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Barrique se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rosa's Boutique Apartment

9,5

Rosa's Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) Rosa's Boutique Apartment. Rosa's Boutique Apartment se nachází v Meranu, 300 metrů od Kurhausu a 200 metrů od Kunst Merano Arte. Ubytování Rosa's Boutique Apartment se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ottmanngut Suite and Breakfast

9,5

Ottmanngut Suite and Breakfast

Ubytování (Hotel) Ottmanngut Suite and Breakfast. Ottmanngut Suite and Breakfast se nachází v rezidenční čtvrti v centru Merana a nabízí terasu obklopenou vinicemi a zahradou. Ubytování Ottmanngut Suite and Breakfast se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Romana Meran

9,5

Villa Romana Meran

Ubytování (Apartmán) Villa Romana Meran. Villa Romana Meran se nachází v Meranu, 400 metrů od hlavního vlakového nádraží a méně než 1 km od princovského hradu. Ubytování Villa Romana Meran se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schöne Wohnung am Stadtrand von Meran Valentinhof

9,5

Schöne Wohnung am Stadtrand von Meran Valentinhof

Ubytování (Apartmány) Schöne Wohnung am Stadtrand von Meran Valentinhof. Schöne Wohnung am se nachází v Meranu v regionu Trentino Alto Adige, necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Schöne Wohnung am Stadtrand von Meran Valentinhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guesthouse diWINE

9,5

Guesthouse diWINE

Ubytování (Bed and breakfast) Guesthouse diWINE. Guesthouse diWINE se nachází 600 metrů od hlavního vlakového nádraží v Meranu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Guesthouse diWINE se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naif-Home

9,5

Naif-Home

Ubytování (Apartmán) Naif-Home. Naif-Home se nachází v Meranu, v blízkosti zahrad zámku Trauttmansdorff a 1,6 km od Parco Maia. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Naif-Home se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schöne Neubauwohnung mit Garten

9,5

Schöne Neubauwohnung mit Garten

Ubytování (Apartmán) Schöne Neubauwohnung mit Garten. Schöne Neubauwohnung mit Garten se nachází asi 1,5 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Schöne Neubauwohnung mit Garten se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Florino

9,4

Il Florino

Ubytování (Apartmán) Il Florino. Il Florino se nachází v Meranu, 60 metrů od Kurhausu a 300 metrů od Kunst Merano Arte. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Il Florino se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Hanni

9,4

Apartment Hanni

Ubytování (Apartmány) Apartment Hanni. Apartment Hanni se nachází v Meranu v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko parku Elizabeth a hlavního vlakového nádraží. Ubytování Apartment Hanni se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Tell rooms and suites

9,4

Villa Tell rooms and suites

Ubytování (Penzion) Villa Tell rooms and suites. Villa Tell rooms and suites se nachází v Meranu, 800 metrů od parku Maia, a nabízí sezónní venkovní bazén, pokoje vhodné pro alergiky, bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Villa Tell rooms and suites se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Eden a member of Leading Hotels of the World

9,4

Villa Eden a member of Leading Hotels of the World

Ubytování (Hotel) Villa Eden a member of Leading Hotels of the World. Villa Eden se nachází ve velkém klidném parku v rezidenční čtvrti a může se pochlubit vysoce kvalitními lázněmi, které nabízejí léčebné a wellness... Ubytování Villa Eden a member of Leading Hotels of the World se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Merano

Město Merano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 237 hotelů a ubytování ve městě Merano.