Hledat

Ubytování

Ubytování město Menetaí

Ve městě Menetaí (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Menetaí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Menetaí

La Villa di Zazopetra

9,4

La Villa di Zazopetra

Ubytování (Prázdninový dům) La Villa di Zazopetra. Located in Menetaí in the Dodecanese region, La Villa di Zazopetra has a patio and garden views. Ubytování La Villa di Zazopetra se nachází ve městě Menetaí (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lai Cottage

9,4

Lai Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Lai Cottage. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Lai Cottage is located in Menetaí. This holiday home provides a garden. Ubytování Lai Cottage se nachází ve městě Menetaí (Řecko - Dodecanese).

Karpathos house

8,6

Karpathos house

Ubytování (Apartmán) Karpathos house. Karpathos house is situated in Menetaí. With sea views, this accommodation offers a terrace. Ubytování Karpathos house se nachází ve městě Menetaí (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stavri Guest Houses

8,6

Stavri Guest Houses

Ubytování (Prázdninové domy) Stavri Guest Houses. Stavri Guest Houses is situated in Menetaí. All self-catered units feature tiled floors and are fitted with a TV, an equipped kitchen with an oven, and a... Ubytování Stavri Guest Houses se nachází ve městě Menetaí (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skopi House

Skopi House

Ubytování (Venkovský dům) Skopi House. Boasting garden views, Skopi House features accommodation with a patio and a kettle, around 2.9 km from Tati Beach. Ubytování Skopi House se nachází ve městě Menetaí (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Menetaí

Město Menetaí se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Menetaí.