Hledat

Ubytování

Ubytování město Mendrisio

Ve městě Mendrisio (Švýcarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mendrisio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mendrisio

Studio Stellanove

9,8

Studio Stellanove

Ubytování (Apartmán) Studio Stellanove. Studio Stellanove is located in Mendrisio, 1.6 km from FoxTown Factory Stores, 9 km from Generoso Mount, and less than 1 km from Baumgartner Model Railway... Ubytování Studio Stellanove se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mons Avium le marmotte

9,7

Mons Avium le marmotte

Ubytování (Prázdninový dům) Mons Avium le marmotte. Situated just 8 km from San Bernardino Pass, Mons Avium le marmotte features accommodation in San Bernardino with access to a fitness centre, ski-to-door... Ubytování Mons Avium le marmotte se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Grisons). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Landoni

8,9

Casa Landoni

Ubytování (Apartmány) Casa Landoni. Casa Landoni se nachází v historické části města Mendrisio, 5 minut chůze od centra města. Ubytování Casa Landoni se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergo Milano

8,8

Albergo Milano

Ubytování (Hotel) Albergo Milano. The Hotel Milano is located in Mendrisio, just 700 metres from the highway Milano-Lugano, across the main railway station and the post office. Ubytování Albergo Milano se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Coronado

8,6

Hotel Coronado

Ubytování (Hotel) Hotel Coronado. Hotel Coronado stojí uprostřed krásné krajiny kantonu Ticino. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi, minibarem a trezorem. Ubytování Hotel Coronado se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Bar Sport

8,4

Garni Bar Sport

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Bar Sport. Garni Bar Sport is located in the historic centre of Mendrisio, a 5-minute walk from the train station. It features a bar with a terrace. Ubytování Garni Bar Sport se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morgana

8,2

Morgana

Ubytování (Hotel) Morgana. Completely renovated in 2016, the Morgana is situated in a quiet area of Mendrisio and is easy to reach from the Mendrisio exit of the A2 Lugano-Chiasso... Ubytování Morgana se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grütli Inn

6,4

Grütli Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Grütli Inn. Featuring a restaurant, bar, terrace and free WiFi, Grütli Inn is located in Mendrisio, 1.8 km from FoxTown Factory Stores and 9 km from Generoso Mount. Ubytování Grütli Inn se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mendrisio Castello

Mendrisio Castello

Ubytování (Apartmán) Mendrisio Castello. Mendrisio Castello enjoys a location in Mendrisio, just 1.2 km from Baumgartner Model Railway Gallery and 1.3 km from Chicco d' Oro Caffee Museum. Ubytování Mendrisio Castello se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino).

Luogo tranquillo a contatto con la natura

Luogo tranquillo a contatto con la natura

Ubytování (Prázdninový dům) Luogo tranquillo a contatto con la natura. Luogo tranquillo a contatto con la natura is located in Mendrisio, 5 km from Generoso Mount and 4. Ubytování Luogo tranquillo a contatto con la natura se nachází ve městě Mendrisio (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mendrisio

Město Mendrisio se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Mendrisio.