Hledat

Ubytování

Ubytování město Mendola

Ve městě Mendola (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mendola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mendola

L'antico Maso

9,4

L'antico Maso

UbytováníL'antico Maso. L'antico Maso se nachází v Mendolě, 46 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Nabízí ubytování se zahradou a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování L'antico Maso se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Simonetta Villini dell'Alpe

9

Villa Simonetta Villini dell'Alpe

Ubytování (Chata) Villa Simonetta Villini dell'Alpe. Villa Simonetta Villini dell'Alpe se nachází v Mendolě a nabízí zahradu a terasu. 16 km od Bolzana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Simonetta Villini dell'Alpe se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Natura

8,8

Casa Vacanze Natura

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Natura. Casa Vacanze Natura se nachází v obci Mendola, 45 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, muzea Touriseum a 46 km od parku Maia. Ubytování Casa Vacanze Natura se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

PanoramaHotel Penegal

8,6

PanoramaHotel Penegal

Ubytování (Hotel) PanoramaHotel Penegal. PanoramaHotel Penegal se nachází v Mendolě, 48 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování PanoramaHotel Penegal se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Biancaneve Ruffrè-Mendola

8,2

Garni Biancaneve Ruffrè-Mendola

Ubytování (Hotel) Garni Biancaneve Ruffrè-Mendola. Hotel Garni Biancaneve se nachází ve městě Ruffrè a nabízí bar, zahradu s dětským hřištěm, zařízenou sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s výhledem... Ubytování Garni Biancaneve Ruffrè-Mendola se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mendelhaus

8

Mendelhaus

Ubytování (Prázdninové domy) Mendelhaus. Mendelhaus se nachází v Mendolě a nabízí zahradu a gril. 15 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Mendelhaus se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Mendola Alm-chalet

8

La Mendola Alm-chalet

Ubytování (Chata) La Mendola Alm-chalet. La Mendola Alm-Chalet se nachází v obci Mendola v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La Mendola Alm-chalet se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Roen Ruffrè-Mendola

6,2

Hotel Roen Ruffrè-Mendola

Ubytování (Hotel) Hotel Roen Ruffrè-Mendola. Hotel Roen Ruffrè-Mendola se nachází v Mendolě, 45 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Roen Ruffrè-Mendola se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

NEUERÖFFNUNG: Sissi Chalet Empress

NEUERÖFFNUNG: Sissi Chalet Empress

UbytováníNEUERÖFFNUNG: Sissi Chalet Empress. Located in Mendola, 44 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle and 44 km from Touriseum museum, NEUERÖFFNUNG: Sissi Chalet Empress offers a garden... Ubytování NEUERÖFFNUNG: Sissi Chalet Empress se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Mendola Apartment

La Mendola Apartment

Ubytování (Apartmán) La Mendola Apartment. La Mendola Apartment se nachází v Mendolě a nabízí zahradu a gril. 15 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování La Mendola Apartment se nachází ve městě Mendola (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mendola

Město Mendola se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Mendola.