Hledat

Ubytování

Ubytování město Meltina

Ve městě Meltina (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Meltina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Meltina

Gasserhof Chalets

9,8

Gasserhof Chalets

Ubytování (Horské chaty) Gasserhof Chalets. Gasserhof Chalets se nachází v Meltině a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Gasserhof Chalets se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lochbauer

9,8

Lochbauer

Ubytování (Farma) Lochbauer. Lochbauer se nachází v Meltině v regionu Trentino Alto Adige, 26 km od muzea Touriseum. Ubytování Lochbauer se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schwabl auf der Ebene

9,4

Schwabl auf der Ebene

Ubytování (Apartmány) Schwabl auf der Ebene. Schwabl auf der Ebene se nachází v Meltině, 48 km od obce Corvara in Badia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schwabl auf der Ebene se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gastreinhof

9,4

Gastreinhof

UbytováníGastreinhof. Gastreinhof je tradiční fungující farma v klidné oblasti Meltina-Mölten, 4 km od centra obce. Ubytování Gastreinhof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pitterle Hof

9,2

Pitterle Hof

UbytováníPitterle Hof. Rodinný Pitterle Hof se nachází 2 km od Meltiny. Jedná se o fungující farmu se zařízenou zahradou a lehátky. Ubytování Pitterle Hof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kastnerhof

9,2

Kastnerhof

Ubytování (Farma) Kastnerhof. Kastnerhof se nachází na Monte Zoccolo v nadmořské výšce 1150 metrů, jen 2,5 km od města Meltina. Ubytování Kastnerhof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Klausthaler

9,2

Pension Klausthaler

UbytováníPension Klausthaler. Pension Klausthaler se nachází v Meltině, 26 km od muzea Touriseum a 26 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pension Klausthaler se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberkapillhof

9,1

Oberkapillhof

Ubytování (Farma) Oberkapillhof. Oberkapillhof se nachází na klidném místě uprostřed lesů a Dolomit, 2 km od centra Meltiny. Nabízí zvířecí farmu a zařízenou zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Oberkapillhof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schötzerhof

9,1

Schötzerhof

Ubytování (Apartmány) Schötzerhof. Schötzerhof se nachází 24 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování Schötzerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wargerhof - Urlaub auf dem Bauernhof

9

Wargerhof - Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Wargerhof - Urlaub auf dem Bauernhof. Wargerhof - Urlaub auf dem nabízí zahradu a výhled na hory. Bauernhof se nachází v Meltině, 25 km od muzea Touriseum a zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Wargerhof - Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Reider

9

Garni Reider

UbytováníGarni Reider. Garni Reider se nachází v obci Schlaneid (Salonetto) v nadmořské výšce 1 130 metrů, 5 minut autem od Meltina. Ubytování Garni Reider se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Schlaneiderhof

9

Pension Schlaneiderhof

Ubytování (Hotel) Pension Schlaneiderhof. Schlaneiderhof se nachází na slunné náhorní plošině Salten Tschögglberg a nabízí klidnou polohu a panoramatický výhled na hory. Ubytování Pension Schlaneiderhof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Zum Löwen - Al Leone

8,7

Hotel Zum Löwen - Al Leone

UbytováníHotel Zum Löwen - Al Leone. Hotel Zum Löwen - Al Leone se nachází v Meltině a nabízí wellness centrum a pokoje v alpském stylu s vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Zum Löwen - Al Leone se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rastlhof

8,2

Rastlhof

Ubytování (Farma) Rastlhof. Rastlhof je fungující farma v Meltině-Mölten, 25 minut jízdy od Bolzana-Bozen a lyžařského areálu Merano-Meran 2000. Ubytování Rastlhof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramapension Etschblick

7,8

Panoramapension Etschblick

Ubytování (Hotel) Panoramapension Etschblick. Panoramapension Etschblick se nachází na náhorní plošině Monzoccolo a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Panoramapension Etschblick se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moarhof

7

Moarhof

UbytováníMoarhof. Moarhof se nachází v Meltině a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Moarhof se nachází ve městě Meltina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Meltina

Město Meltina se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Meltina.