Hledat

Ubytování

Ubytování město Melissouryíon

Ve městě Melissouryíon (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Melissouryíon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Melissouryíon

Irini's Home

10

Irini's Home

Ubytování (Prázdninový dům) Irini's Home. Located in Melissouryíon, Irini's Home provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 46 km from Marathi. Ubytování Irini's Home se nachází ve městě Melissouryíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sevi Grande with private swimming pool

Villa Sevi Grande with private swimming pool

Ubytování (Vila) Villa Sevi Grande with private swimming pool. Set in Melissouryíon, Villa Sevi Grande with private swimming pool offers accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytování Villa Sevi Grande with private swimming pool se nachází ve městě Melissouryíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eirini Villa

Eirini Villa

Ubytování (Vila) Eirini Villa. Offering free WiFi and mountain views, Eirini Villa is an accommodation located in Melissouryíon. Ubytování Eirini Villa se nachází ve městě Melissouryíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sevi Bella with private swimming pool

Villa Sevi Bella with private swimming pool

Ubytování (Vila) Villa Sevi Bella with private swimming pool. Set in Melissouryíon, Villa Sevi Bella with private swimming pool features accommodation with a private pool. Ubytování Villa Sevi Bella with private swimming pool se nachází ve městě Melissouryíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Melissouryíon

Město Melissouryíon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Melissouryíon.