Hledat

Ubytování

Ubytování město Melissaki

Ve městě Melissaki (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Melissaki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Melissaki

Dreamscape Villa Kea

9,9

Dreamscape Villa Kea

Ubytování (Vila) Dreamscape Villa Kea. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Dreamscape Villa Kea is situated in Melissaki. Ubytování Dreamscape Villa Kea se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

Lovebirds Nest

9,6

Lovebirds Nest

Ubytování (Prázdninový dům) Lovebirds Nest. Lovebirds Nest is a holiday home with a terrace, situated in Agios Nikolaos. It provides free private parking. Ubytování Lovebirds Nest se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

Kea live in Blue Villa with Pool - Cyclades

8,3

Kea live in Blue Villa with Pool - Cyclades

Ubytování (Vily) Kea live in Blue Villa with Pool - Cyclades. Kea live in Blue Villa with Pool - Cyclades se nachází v Melissaki a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Kea live in Blue Villa with Pool - Cyclades se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

Cycladic stone house

7,5

Cycladic stone house

Ubytování (Venkovský dům) Cycladic stone house. Situated in Melissaki in the Kea (Tzia) region, Cycladic stone house features a patio and garden views. Ubytování Cycladic stone house se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

La suite Iris

La suite Iris

Ubytování (Prázdninový dům) La suite Iris. La suite Iris is located in Melissaki and offers a garden and a terrace. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování La suite Iris se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

Stone villa with a sea water swimming pool and a sea and sunset view

Stone villa with a sea water swimming pool and a sea and sunset view

Ubytování (Prázdninový dům) Stone villa with a sea water swimming pool and a sea and sunset view. Stone villa with a sea water pool and a sea and Sunset view se nachází v Ioulidě a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a... Ubytování Stone villa with a sea water swimming pool and a sea and sunset view se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

Melissaki homm Villa in Kea Stunning Pool and View

Melissaki homm Villa in Kea Stunning Pool and View

Ubytování (Vila) Melissaki homm Villa in Kea Stunning Pool and View. Melissaki homm Villa in Kea Stunning Pool and View se nachází v Melissaki a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Melissaki homm Villa in Kea Stunning Pool and View se nachází ve městě Melissaki (Řecko - Kea (Tzia)).

Ubytování ve městě Melissaki

Město Melissaki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Melissaki.