Hledat

Ubytování

Ubytování město Melenara

Ve městě Melenara (Španělsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Melenara

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Melenara

Casa Antonia by the beach Melenara

9,8

Casa Antonia by the beach Melenara

Ubytování (Apartmán) Casa Antonia by the beach Melenara. Featuring sea views, Casa Antonia by the beach Melenara is located in Melenara, around 2.5 km from Playa Aguadulce. Ubytování Casa Antonia by the beach Melenara se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond Buddha

9,6

Diamond Buddha

Ubytování (Prázdninový dům) Diamond Buddha. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Diamond Buddha is set in Melenara. Ubytování Diamond Buddha se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

penthouse with private swimminpool

9,6

penthouse with private swimminpool

Ubytování (Apartmán) penthouse with private swimminpool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, penthouse with private swimminpool is situated in Melenara. Ubytování penthouse with private swimminpool se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Front Line with Terrace

9,6

Front Line with Terrace

Ubytování (Apartmán) Front Line with Terrace. Set in Melenara, just 2.9 km from Playa Aguadulce, Front Line with Terrace offers beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Front Line with Terrace se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Taliarte with stunning sea views

9,5

Apartment in Taliarte with stunning sea views

Ubytování (Apartmán) Apartment in Taliarte with stunning sea views. Boasting sea views, Apartment in Taliarte with stunning sea views offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2. Ubytování Apartment in Taliarte with stunning sea views se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento a pie de playa

9,5

Apartamento a pie de playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento a pie de playa. Situated in Melenara, just 2.7 km from Playa El Barranquillo, Apartamento a pie de playa features beachfront accommodation with free bikes and free WiFi. Ubytování Apartamento a pie de playa se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Front line apartment in Taliarte

9,5

Front line apartment in Taliarte

Ubytování (Apartmán) Front line apartment in Taliarte. Boasting sea views, Front line apartment in Taliarte features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Playa El Barranquillo. Ubytování Front line apartment in Taliarte se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Marine

9,3

La Marine

Ubytování (Apartmány) La Marine. La Marine se nachází 2,8 km od pláže Playa Aguadulce a nabízí kasino, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Marine se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VISTA PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC

9,2

VISTA PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC

Ubytování (Apartmán) VISTA PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC. Set in Melenara, within 2.7 km of Playa El Barranquillo, VISTA PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování VISTA PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUITE PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC

9,1

SUITE PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC

Ubytování (Apartmán) SUITE PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC. Situated in Melenara, 2.8 km from Playa Aguadulce, Large apartment with sea view, wifi and AC - 1 features air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování SUITE PLAYA Y MAR - sea view, wifi and AC se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento junto a la playa

9

Apartamento junto a la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento junto a la playa. Situated in Melenara, just 2.8 km from Playa El Barranquillo, Apartamento junto a la playa features beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartamento junto a la playa se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento con preciosas vistas al mar

8,8

Apartamento con preciosas vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento con preciosas vistas al mar. Boasting sea views, Apartamento con preciosas vistas al mar features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.6 km from Playa El Barranquillo. Ubytování Apartamento con preciosas vistas al mar se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taliarte Lighthouse

8,4

Taliarte Lighthouse

Ubytování (Apartmány) Taliarte Lighthouse. Located in Melenara, Taliarte Lighthouse provides free WiFi and sea views, 2.9 km from Playa Aguadulce. Ubytování Taliarte Lighthouse se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático primera línea del mar vista Neptuno

Ático primera línea del mar vista Neptuno

Ubytování (Apartmán) Ático primera línea del mar vista Neptuno. Ático primera línea del mar vista Neptuno is located in Melenara. This apartment also has free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Ático primera línea del mar vista Neptuno se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment in front of the beach

Luxury apartment in front of the beach

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment in front of the beach. Featuring sea views, Luxury apartment in front of the beach provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Playa Aguadulce. Ubytování Luxury apartment in front of the beach se nachází ve městě Melenara (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Melenara

Město Melenara se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Melenara.