Hledat

Ubytování

Ubytování město Megas Limnionas

Ve městě Megas Limnionas (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Megas Limnionas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Megas Limnionas

Venus

9,2

Venus

Ubytování (Apartmány) Venus. Only 100 metres from the beach of Megas Limnionas, Venus offers self-catered accommodation with Aegean Sea views and a Sony Vaio laptop with free internet... Ubytování Venus se nachází ve městě Megas Limnionas (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stroubis Studios I

9,1

Stroubis Studios I

Ubytování (Apartmány) Stroubis Studios I. Just 60 metres from Megas Limnionas Beach in Chios, Stroubis Studios 1 features a swimming pool with sun terrace. Ubytování Stroubis Studios I se nachází ve městě Megas Limnionas (Řecko - Chios Island).

Manos

9

Manos

Ubytování (Apartmány) Manos. Just 150 metres from the beach of Megas Limnionas, Manos offers a garden with furnished sun terrace. Ubytování Manos se nachází ve městě Megas Limnionas (Řecko - Chios Island).

Platsa Studios

8,7

Platsa Studios

Ubytování (Apartmány) Platsa Studios. Quietly located right on the beach of Megas Limnionas, Platsa Studios offers self-catered accommodation with furnished balcony overlooking the Aegean Sea. Ubytování Platsa Studios se nachází ve městě Megas Limnionas (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Blue

8,6

Grand Blue

Ubytování (Apartmány) Grand Blue. Located 10 metres from the beach of Megas Limnionas, Grand Blue offers air-conditioned studios with free WiFi. Ubytování Grand Blue se nachází ve městě Megas Limnionas (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Village Hotel Apartments

8,5

Sun Village Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sun Village Hotel Apartments. Rodinný Sun Village Hotel Apartments se nachází u pláže Megas Limnionas a nabízí ubytování s výhledem na Egejské moře. Nabízí bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sun Village Hotel Apartments se nachází ve městě Megas Limnionas (Řecko - Chios Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Megas Limnionas

Město Megas Limnionas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Megas Limnionas.