Hledat

Ubytování

Ubytování město Megála Khoráfia

Ve městě Megála Khoráfia (Řecko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Megála Khoráfia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Megála Khoráfia

Elia House

8,5

Elia House

Ubytování (Prázdninový dům) Elia House. Featuring a garden, Elia House is a detached holiday home located in Megála Khoráfia in the Crete Region. Ubytování Elia House se nachází ve městě Megála Khoráfia (Řecko - Kréta).

Villa koula

Villa koula

Ubytování (Vila) Villa koula. Villa koula se nachází v obci Megála Khoráfia a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 2,1 km od pláže Kalami. Ubytování Villa koula se nachází ve městě Megála Khoráfia (Řecko - Kréta).

Villa Renata

Villa Renata

Ubytování (Vila) Villa Renata. Located 9 km from Chania Town, the fully equipped Villa Renata offers a swimming pool, furnished sun terrace and views to the countryside of Apokoronas. Ubytování Villa Renata se nachází ve městě Megála Khoráfia (Řecko - Kréta).

Aptera Paradise

Aptera Paradise

Ubytování (Apartmány) Aptera Paradise. Featuring a swimming pool with a sun terrace, Aptera Paradise in Megala Khorafia offers studios and apartments with unobstructed Cretan Sea views. Ubytování Aptera Paradise se nachází ve městě Megála Khoráfia (Řecko - Kréta).

Kalithea Studio Aptera

Kalithea Studio Aptera

Ubytování (Apartmán) Kalithea Studio Aptera. Boasting barbecue facilities and a terrace, Kalithea Studio Aptera offers accommodation in Megála Khoráfia, 1. Ubytování Kalithea Studio Aptera se nachází ve městě Megála Khoráfia (Řecko - Kréta).

Villa Amalia

Villa Amalia

Ubytování (Vila) Villa Amalia. Located within proximity from Aptera Village, Villa Amalia features a free-form pool surrounded by a well-tended garden with BBQ facilities and a shaded... Ubytování Villa Amalia se nachází ve městě Megála Khoráfia (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Megála Khoráfia

Město Megála Khoráfia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Megála Khoráfia.